TFF 1.LİG 2022-2023 7.HAFTA | Bandırmaspor 0 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 29 Eylül 2022, 10:59:53

« önceki - sonraki »

_SoN_

TFF 1.LİG 2022-2023 7.HAFTA | Bandırmaspor - SAMSUNSPOR'umuz

02.10.2022 Pazar
 Saat : 13:30
17 Eylül Stadı

Yayın : TRT Spor

Yeni hocamızın ilk maçı, ne olursa olsun geçmiş geçmişte kalmalı ve yeni bir sayfa açmalıyız, hocamıza ve takımımıza destek olmalıyız, inşallah herşey yolunda gider ve yeni hocamızla mutlu sona ulaşırız.

Heyecanlı bir maç olacak, başarılar SAMSUNSPOR.

jean

Sadece Samsunspor

Yeni hocamizin sansina hem deplasmana hemde gercekten iyi takima denk geldi.

Sadece Samsunspor

02 Ekim 2022, 12:46:51 #3 Son düzenlenme: 02 Ekim 2022, 12:55:25 Sadece Samsunspor
 İlk 11
29. JAKUB SZUMSKI
5. ALİM ÖZTÜRK
18. ZEKİ YAVRU
20. MUHAMMET ALİ ÖZBASKICI
23. ALİ KAAN GÜNEREN
27. GAETAN LOAMBA LAURA
40. YUSUF EMRE GÜLTEKİN
53. MUCAHİT ALBAYRAK
55. YUSUF ABDİOĞLU
93. KADEEM RAYMOND MATHURIN HARRIS
99. DOUGLAS WILLIAN DA SILVA SAOUZA
 Yedekler
1. AYKUT ÖZER
52. ALİ TAHA DEMİR
2. ALİ ÜLGEN
4. BERK TAŞKIN
8. CİHAN KAHRAMAN
9. AHMET SAĞAT
11. ARVYDAS NOVIKOVAS
22. YUNUS EMRE ÇİFT
28. SONER GÖNÜL
90. ŞENER KAYA
 Teknik Sorumlu
HÜSEYİN EROĞLU

Fofana Boldrin Osman Celil gibi isimlerden yoksun cikacagiz

_SoN_

Celil ve Fofana büyük eksik, Celil bile bile , göre göre sakatladı kendini, az daha temkinli oynaması lazımdı, bu tarz oyun tarzıyla çok sakatlanıp , sık sık eksik bırakır takımı.

Raqua55

binikalamadım

_SoN_

Çok büyük eksiklerimiz vardı, üstüne iki kişi daha zorunlu değişiklik olarak eklendi, buna rağmen % 100 lük pozisyonlar bulan direkden dönen ve ofsayt ile golü iptal edilen biziz, inşallah ikinci yarı bu mücadele galibiyetle sonuçlanır ama beraberlik bile bu şartlarda iyi sonuç sayılacaktır.

Sadece Samsunspor

O yanlis acidan gosteren kamera da bile ucu ucuna gozukuyor tam yerinden bakilsa cizgi cizilse ofsayt falan degil adim gibi eminim. VAR bile o kameradan ofsayt tespiti yapiyorsa yuh olsun

55.hakan

En büyük eksikliklerimizden biri ileride basmamak adamlar top bize geçer geçmez basıyorlar. Orta alanda hemen hemen hiç yokuz kontra atakla çıkan deplasman takımı görüntümüz var. 60'tan sonra gol bulacağımızı düşünüyorum. Ali Kaan Cihan değişikliği gerekli.

Raqua55

Lauranin etkisiz kalisi ileride bizi zorluyor. Takimin butun kilit isimleri sakatlandi. Fofana, Boldrin,Mucahit, Yusuf, Osman, Celil bu kadar eksige ragmen fena degiliz. Ofsayt cizgisi kimseyi tatmin etmedi. Mac sonunda gerekli aciklamalarin yapilmasi gerekiyor.

Raqua55

Olmuyor olmuyor ne yapsak olmuyor yine kacan bir penalti. 3/0 penalti.

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

Raqua55

Pas ver gerizekali pas ver sinir hastasi olacam yemin ediyorum.