Bayram Bektaş

Başlatan _SoN_, 05 Haziran 2022, 23:04:56

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Gule gule. Novikovas i hic oyuna almadan maci bitirdin. Takintili bu adam. Baskan hemen yol ver 1 saat icinde.

_SoN_

Alıntı yapılan: _SoN_ - 05 Haziran 2022, 23:21:581 sezonu bitirdiği ve 2 puan ortalamasını gördüğü olmuş mu? İlkleri bizde yaşar inşallah.

Geldiğinde yorumum bu şekildeydi, bunu görmemek için kör olmak bile yeterli değilken, adam herkesten fazla SAMSUNSPOR'a geldiğine şaşırmışken, bu hocayı hangi akıl hangi mantık hoca olarak bize getirdi, burada nasıl filmler döndü, nasıl bir OYUN var arkadaş, benim aklım mantığım AL MI YOOOOOR !!!!

eprianu

Görevimin başındayım demiş.

Raqua55

Alıntı yapılan: eprianu - 05 Eylül 2022, 23:04:57Görevimin başındayım demiş.

Helal olsun.Adam tazminati almak istiyor.

Sadece Samsunspor

Alsin napalim biz vermiyoruz ya parasini. Parasi olan verir yollar.

Sadece Samsunspor

Rize deplasmanina da bunla cikinda soyle guzel bi darbe yiyelim yillarca unutulmasin

_SoN_

Gitmez adam, gitmeez ! parasını almadan kovulmadan neden gitsin, bulmuş böyle ortamı, mesele gitmemesinde değil zaten, ilk baştan beri gelmesindeydi .

Sadece Samsunspor

Yüksel Yıldırım: Önümüzü bir görelim.

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Manisa FK maçında alınan mağlubiyet sonrası, taraftarın Teknik Direktör Bayram Bektaş'ın istifaya davet etmesi ile ilgili, "Bekara eş boşamanın kolay olduğunu" belirterek, "4 gün sonra maç var. Öbür hafta yine maç var. Biz dedik ki şu 7 haftayı görelim. 7 hafta zorlu bir maç nasıl geçecek göreceğiz. Önümüzü bir görelim" dedi.

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Manisa FK maçında alınan mağlubiyet sonrası, taraftarın Teknik Direktör Bayram Bektaş'ın istifaya davet etmesi ile ilgili, "Bekara eş boşamanın kolay olduğunu" belirterek, "4 gün sonra maç var. Öbür hafta yine maç var. Biz dedik ki şu 7 haftayı görelim. 7 hafta zorlu bir maç nasıl geçecek göreceğiz. Önümüzü bir görelim" dedi.

ATAMAYANA ATARLAR

Karşılaşma sonrası Samsun Medya Grubu'na özel açıklamalarda bulunan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, "3 puan alacaktık ama top sevmeyince, futbol şansı olmayınca olmuyor. Sen penaltıyı kaçırırsan 2 top direkten dönerse karşı karşıya goller atamazsan futbolda bir kural var, atamayana atarlar. Bizde de o oldu. Yapacak bir şey yok. Ne ben çıkıp sahada oynayabilirim ne de hoca çıkıp oynayabilir. Futbolcular gelen fırsatı değerlendiremedi. Herkesi üzdüler. Lig de bu kadar pozisyona girip atamayan takım yok" diye konuştu.

O GECE UYUYAMADIM

Alınan mağlubiyet sonrası uyuyamadığını belirten Yıldırım, "Dört maçımız gitti. Önümüzde 34 maçımız var. Ama ben bu kulübün sahibiyim. Benim param gidiyor. Canım yanıyor. Herkes üzülüyor ama gece başını yastığa koyduğunda uyuyor. Ben uyuyamıyorum. Ne yapacağım diyorum. Bu şehir mutsuz oluyor diyorum. Sabah 06.30'da yattım. Demek ki mağlubiyetler herkesten çok beni üzüyor. Paramla rezil oluyorum. Güzel bir takım kurduk. Maç özetini izliyorum.

eprianu

Skandalları bitmek bilmiyor. 4 haftadır forvet olmadan oynadığımızı söylemiş. Tomane'ye lisans çıkarma, Ahmet Sagat'ı forvetten sayma. Açıklama tam bir facia!

Sevmem ayrı mesele ama basından 2 kişiyi tesislere de almamış. Kriz giderek derinleşiyor. Ben Samsunspor'un başında bu kadar kötü bir teknik direktör görmedim. Hiçbir artısı yok, üstüne skandallar da bitmiyor.

Raqua55

Forvet yok aciklamasi tam bir rezalet. Ajanmisin abi sen? Biz bununla rizeyide yenemeyiz.Gorunen koy kilavuz istemez. 2-3 hafta daha durursa ilk 2 hayal.

Sadece Samsunspor

Bayram bektas: Elimde direkt forvet yok hepsi kanat forvet.

AHMET SAGAT I OYUNA AL

AHMET SAGAT I OYUNA AL

AHMET SAGAT I OYUNA AL

AHMET SAGAT I OYUNA AL

AHMET SAGAT I OYUNA AL

AHMET SAGAT I OYUNA AL

AHMET SAGAT I OYUNA AL

Raqua55

Raqua55

Lan alsana Ahmeti. Daha neyi bekliyon.Tanque sifir katki.

eprianu

Biz, PES ve FIFA oynarken bile maç kötü gittiğinde taktik değiştiriyoruz. Bayram Bey sadece oyuncu değiştiriyor, o kadar.  Bu camiada gördüğüm en kötü teknik direktör. Maçlarımız ziyan oluyor.

GurbetciFanatik

Sana o diplomayi veren Heyetin ben taa ..