Bayram Bektaş

Başlatan _SoN_, 05 Haziran 2022, 23:04:56

« önceki - sonraki »

Raqua55

29 Ağustos 2022, 00:21:41 #30 Son düzenlenme: 29 Ağustos 2022, 00:26:22 Raqua55
Taraftarla arasi daha 3'ncu haftadan acildi.Trabzonlu olmasi'da ayri bir handikap.Bu Adam bu baskiyi kaldiramaz.Ligin gol krali elinde ama onun yerine Tanqueyi tercih ediyorsun. Rakip 10 kisi topu bir sekilde ileriye goturuyorsun son vurusu yapabilecek birisi sahada olsa  maci net bir sekilde koparabilirdik. Ahmeti neden oyuna almadin?

Raqua55

Gecen hafta 10 kisi kalmis takima 45 dakika boyunca gol atamadik. O takima tuzlaspor ilk yarida 3 tane salliyorsa proplem vardir. Cok zorlamasak mi? Ceketini alip gitsen

eprianu

Bodrum "favori" dediğin takıma 3 tane salladı. Tuzla da 10 kişi kaldığı halde yenemediğin Erzurum'a 4 tane attı. Daha da yazmak istemiyorum.

Ekrem

Hocayı bu takımın başına getiren futbol aklını tebrik ederim...

Raqua55

Pazartesi yolcu gibi duruyor. Twitter'da gidecegene dair soylentiler var. Insallah gider.

ercan0655

Takımın başına getirilirken çok eleştirildi. Bir iki güzel adım atabilseydi belki taraftar kabullenebilirdi. Kariyer, disiplin ve kriz yönetimi becerisinin iyi olmadığını düşünüyorum. Bu kadar iyi takım kurulmuşken, hocanın çok daha iyi olması gerekiyordu.

eprianu

Başkan, hoca ile görüşmüş. Korkak oynamamamız yönünde fikrini beyan etmiş. Bunu da Twitter'da herkese ilan ediyor.

İş kontrolden çıktı. Bundan sonra her şeye hazırlıklı olmak lazım.

brigand

Alıntı yapılan: eprianu - 05 Eylül 2022, 08:39:26Başkan, hoca ile görüşmüş. Korkak oynamamamız yönünde fikrini beyan etmiş. Bunu da Twitter'da herkese ilan ediyor.

İş kontrolden çıktı. Bundan sonra her şeye hazırlıklı olmak lazım.

İş hiç kontrole girmiş miydi ki?
Şu adamı yaz başı getirmek kafadan kocaman bir hata iken şimdi kalkıp, her önüne gelene sallayıp olaya müdahale ediyorum ayakları da ne bileyim artık gülemiyorum bile.
4 senede akıllanamayana artık diyecek lafım yok. Bu kadar yüksek maliyetli ve kapasiteli kadronun başına getirilen teknik ekibe ve gösterilen yönetim tutumuna bakınca insan sadece şaşırıyor hala.

Raqua55

Bu takim neden hucum yapamiyor ???

futbolcu

Raqua55

Istifa et. Novikovasi almayarak ne dusundun?

eprianu

Alıntı yapılan: futbolcu - 05 Eylül 2022, 21:24:50Bariz manipüle ediyor

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Bir insan bu kadar kötü hoca olamaz. Akıl almıyor bir yerden sonra.

Raqua55

ugurozkan

o direkten dönen toplar, kaçan penaltı bize Allahın hediyesiydi.

bayram bektaş'a güle güle.

Ekrem

Suç sende değil. Sen parana bakarsın.