Melih Okutan

Başlatan _SoN_, 05 Ağustos 2021, 15:45:21

« önceki - sonraki »

_SoN_

Kulübümüz, son olarak Süper Lig ekiplerinden Kayserispor forması giyen 25 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Melih Okutan ile 3 yıllık anlaşmaya varmıştır.

Camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

https://twitter.com/Samsunspor/status/1423259629556060169

Sol Açık

Yanılıyorsam düzeltin, ama bu çocuk epey gelecek vaad eden bir eleman değil miydi? 25 yaşında, 6 ay önce Kayseri'ye transfer olmuş ve bu kısa zaman diliminde az süre alsa da süper ligde 11 maça çıkmış (212 dakika, 1 gol). Kiralık da değil...

Açıkçası oyuncuyu net seyretmemişim, ama kağıt üzerinde önemli bir transfer gibi görünüyor. Görüşleri alalım... 😉

maço

Bence gayet güzel transfer .
Süperligte rotasyonda da oynayabilecek bir potansiyeli var.

Benim beğendiğim bir transfer oldu.

Stoper

Şampiyonluğun en önemli parçalarından biri olabilir.

Kaya

21 Ağustos 2021, 00:54:47 #4 Son düzenlenme: 16 Aralık 2021, 22:10:55 Kaya
Kısa mesafede etkili ancak karar verme sorunu olan bir oyuncu. Zaten tekniği ve çabukluğuna anlık doğru kararları ekleyebilmiş olsa üst düzey bir oyuncu olurdu. İlk maçın heyecanı diyelim.

55.hakan

Ben beğendim Melih'i. Çalıştı çabaladı ne olursa olsun zorlayıp orta yapabilmesi geçen sene o kanatta yapamadığımız şeylerdendi.

Sadece Samsunspor

Aslina bakarsak elinden geleni yapti ama olmadi. Son vuruslari kotu.

KocumVolkan

Bence yedek olarak kullanırsak faydalı olur. ilk 11 de çok yanlış kararlar verebiliyor.

5trawberry

Yere bakarak top oynuyo

55.hakan

Melih'ten başka topu ileriye taşıyacak oyuncu yok şu anda takımda.

Sadece Samsunspor

Bazilarimiz kiziyor ama 1e1 zorlayan ileri kosan tek adamimiz bu

5trawberry

Kafası havadayken adrese teslim pas atan, uzaktan kaleyi bombalayan Kubilay'ı saldık. Koşarken yere bakan kafayı havaya kaldırmaktan aciz bunu aldık. Olay bu

brigand

Bu kadar hızlı gömmeye gerek yok Melih'i. İlk haftalara nispeten formsuz olduğu kesin. Toparlanması ve daha basit tercihlerle kendi özelliklerini ön plana çıkarması lazım.

Sadece Samsunspor

Bi katki ver su takima. Ben anlamiyorumki geldiginiz takimlarda ucuyorsunuz buraya gelen kaplumbaga ya donuyor.

Sadece Samsunspor

Sonunda aylar sonra bir katkını gördük hemde en onemli yerde. Tebrikler.