Vukan Savicevic

Başlatan _SoN_, 24 Temmuz 2020, 22:58:12

« önceki - sonraki »

55__Gurbet__55

Ilk transferimiz olduğu için muhtemelen izlenip alınmış bir oyuncu. Kim izlediyse bir daha bir şey izletmeyin

Sadece Samsunspor

Topa vurmaya korkmak ne demek acaba ?

_SoN_

Benim en büyük yıldız adayım, güçlenip takıma alıştıkça, ve arkasında sağlam defansif orta sahalar olursa, çok daha iyi seviyelere gelecektir.

ask55

Pas verdiğin adam golü atamazsa doğal olarak asistin olamaz.
Olacan gibi ama biraz daha güven kendine be kardeşim.
Vur şu toplara.

Sol Açık

Alıntı yapılan: ask55 - 21 Ekim 2020, 18:39:47Pas verdiğin adam golü atamazsa doğal olarak asistin olamaz.
Olacan gibi ama biraz daha güven kendine be kardeşim.
Vur şu toplara.

O pozisyon gerçekten çok iyiydi. Bizim adımıza maçın en güzel pozisyonuydu. Sadece Saviçevic'in son pası değil, öncesindeki seri paslaşmalar da oldukça iyiydi.

Genel tabloya bakıp, umutsuzluğa kapılıp, o pozisyonu unutmuşum. Bu tip kombine paslaşmalar, verkaçlar, bitiremesek de umut veriyor. Çünkü zor olan bitirmek değil, bunları yapmak, elbet bitirmeye başlarız...

5trawberry

Bana göre Savicevic takımın en çalışkan oyuncusu. Isı haritası gibi bı imkan olsa Savivevic in etkisini o zaman net gorebilirdik.
Tekniği çok iyi.
Yanındakiler iyi olacak ki sen de bir adım öne çıkasin.

Desiqner

Çevresindeki oyuncular kendisine uyum sağlayabilirse kilit paslarıyla bir çok gol pozisyonuna sokacaktır takımı.
Ben tekniğini beğeniyorum ve kendisine güveniyorum. Sadece zamana ve oturmuş takım yapısına ihtiyacı var.

_samsunspor_

23 Ekim 2020, 01:57:32 #37 Son düzenlenme: 23 Ekim 2020, 02:02:05 _samsunspor_
Bu adamın beckham,pirlo gibi bir tarzı var.Sert oynamıyor ama tekniği ve uzun pasları iyi.Duran topları da kullansa verimli kullanır diye düşünüyorum

brigand

Savicevic için vücudunun ağır etkilendiği ve güç kaybı yaşadığı söylendi. Buna rağmen sahanın her yerinde. Bazen maç içinde heyecan ve sinire kapılıp göremiyoruz. Yapmamız gereken onu oyunun ön planında daha güçlü bırakmak için sağlam bir ortasaha kurgulamak. Diğer türlü maç boyu 50 metrelik sık koşular yaptırarak bu tarz oyunculardan fayda elde etmemiz imkansız. Tekrarlamak gerekir tüm bunlara rağmen, dizilim ve oyunun gidişatı gerektirdiğinden dolayı sahanın her yerine yetişmeye çalışıyor. Gün geçtikçe ve takımda gereken kadro ve formasyon değişiklikleri yapıldıkça daha etkili bir Savicevic izleyeceğimize inanıyorum.

5trawberry

Savicevic başka oynadı bugün.
Bravo.

Lusage

Yanında Hasan olacaktı ki.. Ahh. Ah...

Stoper

Top kullanma becerisi yüksek, faydalı oynuyor ve tam takım oyuncusu. Yakındır golle tanışması.

Sol Açık

Çok iyi bir maç çıkarttı ve bence kumaşı çok iyi olan bir oyuncu.

İşin iyi yanı daha da iyi olacağını düşünüyorum...

eprianu

Eskişehir maçından sonra orta sahamız oturduğu zaman Savicevic daha etkili olur demiştim. Öyle de oldu. Arkasında Ferhat gibi bir adam vardı ve Kubilay ile birlikte oldukça rahat oynadılar.

_Jack Daniels_

Çok koşan, teknik kapasitesi yüksek, kaliteli bağlantı oyuncusu kendisi. Süper ligde de faydalanırız umarım.