Halk gazetesi M.Teoman TAŞ köşesi..

Başlatan Sadece Samsunspor, 01 Kasım 2007, 18:17:34

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

EVET BUGÜN OKUDUM ANASAYFADADA YAZIYOR SİTE KURUCULARINDAN TEOMAN TAŞ BEY SAMSUNSPOR HAKKINDA KÖŞE YAZILARI YAZMAYA BAŞLAMIŞ VE SAMSUNSPOR.BİZ SİTESİNDEN ALINTILARDA YAPACAKMIŞ - TEOMAN BEY SİTEMİZE ÜYEMİ YOKSA SADECE KURUCUMU EĞER ÜYE İSE BİZLERE KATILSA FORUMDA ÇOK İYİ OLUR UZAKTAN BAKMASIN YANİ  :wink:

MeL_55

Alıntı yapılan: "tuqberk"EVET BUGÜN OKUDUM ANASAYFADADA YAZIYOR SİTE KURUCULARINDAN TEOMAN TAŞ BEY SAMSUNSPOR HAKKINDA KÖŞE YAZILARI YAZMAYA BAŞLAMIŞ VE SAMSUNSPOR.BİZ SİTESİNDEN ALINTILARDA YAPACAKMIŞ - TEOMAN BEY SİTEMİZE ÜYEMİ YOKSA SADECE KURUCUMU EĞER ÜYE İSE BİZLERE KATILSA FORUMDA ÇOK İYİ OLUR UZAKTAN BAKMASIN YANİ  :wink:

teoman tas abimiz burda üye adi timofte dir.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "MeL_55"
teoman tas abimiz burda üye adi timofte dir.

heee bizim timofte :lol:  avukat olan abimiz dimi iyi o zaman ya  :wink:

kayacan

Bende buradaki haberden sonra gözattım.Çok sevindim Teoman kardeşimi tebrik ediyorum.Yazılarını keyifle okuruz artık.Bizim de sesimiz olur.Başarılarının devamını diliyorum.

jean

yakisir teoman abiye ask sevgi bir araya gelince hersey oluyro

samsunmania

Timofte yazın harika. Kaybedilmeye çalışılan Samsunsporluluk kavramı sen ve senin gibi kardeşlerim sayesinde yeniden hayat bulacak. Tıpkı 1980 li 90 lı yıllarda olduğu gibi şehrimiz bayram yerine dönecek. Stada girebilmek için bilet kovalayacağız.Bütün temennim bu. Çünkü bizler Samsunsporluluk kavramını kimliğimiz olarak bellemiş insanlarız. Bu sitede en çok sevdiğim şeylerin başında gelen de bu. Tekrar tebrikler. İnşallah sana fikirlerimizle destek oluruz sen de bu vesile ile yazılarında canımız takımımıza ve Samsunlulara yeni yollar yeni güzellikler gösterirsin.

bregenz

sayin teoman bey

eger siz de diger yazarlar gibi pisiirik basiretsiz ,,,yane zeki col gibi yazacaksin hic yazma

gozum uzerinizde olacak...yanlis yaparsan elesdirecem sizi.....

kulakini cekerim
radikal yaz ...kimseye taviz verme ..derin ve objektif ol

oke ciao

timofte

Arkadaşlar hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürler.

Emin olabilirsiniz ki değişen bir şey olmaz, burada dile getirdiğim duygu, düşünce ve yorumları Halk gazetesi'nde de yineleyerek daha geniş bir kitleye ulaştırma imkanı bulmuş olacağız. 1990'lı yılların en başından beri tribünlerde olan bir Samsunspor taraftarı olarak benle aynı hisleri duyan herkesi ifade etmeye çalışacağım gibi, özellikle Samsun'u temsil etmeyen takımlara yönelen hemşehrilerimizi de biraz olsun düşündürtmeye çalışacağım.. Saygılar.

veis

sevgili timofte sorumlulugun birazdaha fazlalaşdı çünkü artık orada samsunsporu temsil edeceksin.bu zor yolda allah yardımcın olsun.

KotuCocuk55

Oncelıkle bu vesileyle hepinizi sevgiyle selamlıyorum,nerdeyse hergün yazılarınızı takip ediyorum okuyorum bazen dilimin ucuna kadar geliyor kelimeler ama yazamıyorum.Samsunsporumuzun küme düştüğü sezon boyunca öyle diyaloglar yaşadık,öyle şeyler tartıştık,yorumlar yaptık heycanla hep beraber burda bekledikki öyle bir dönemin sonu hüsranla bittiki ben hala kendime gelemedim.O günleri hatırlamak dahi istemiyorum ama o günlerin ruhsal halimize etkilerini bugün buraya birşeyler yazarken dahi hissediyorum.

Samsunsporumuzun bugunku hali ile ilgili tek yorumum ise geleceğe umutla baktıgımdır,özellikle yeni başkan ve teknik direktör Yücel İldizle.

Asıl konu ise sevgili Timofte kardeşimin çok önemli ve gurur verici Bir göreve getirilmiş olması.Bu kadar ince düşünebilip taraftarın gerçek sesini gazetesine taşıyabilen halk gazetesi yöneticilerini de tebrik ediyorum.
Her türlü ve desteğe yardıma hazırız timoftem
Görevinde başarılar dileriz
Allah yardımcın olsun!

maço

tımofte abı benım ornek aldıgım bır kısıdır.kendısınede soyledım bunu.okudugum bolum geregıde bılgısayarın kurdu olacam.
tımofte abı tahtında gozum var ona gore  :D

mehmet yılmaz

Sevgili Timofte ;)
Yüzüne söyledim ama buraya da yazalım.
Epeydir, konuşuyorduk zaten, olması gereken birşeydi...
Artık bu sitede konuşulanlar burayla sınırlı kalmayacak.
Yerel medyanın senin gibi yürekten bir Samsunsporlu'ya ihtiyacı vardı.
Allah mahcup etmesin...

alWays

02 Kasım 2007, 18:28:37 #12 Son düzenlenme: 12 Aralık 2008, 23:31:01 samsuni
way teoman abi tebrik ediyorum seni yazar bozuntuları yazar görsün ufaktan bir duyum daha aldım mehmet abide başlıyomuş yazmaya eminbim çok etkili olucaksınız samsunsporun ayakta tutan kalemler olucaksınız ikinizde allah utandırmasın :) desenize askerde hava atıcaz aa bakın lan bunlar benim abim sayılır die  ejhehe

edmontdante

Sevgili Teoman,tebrik ederim.Gerçek SAMSUNSPOR'lu olanların  SAMSUNSPOR hakkında  yazmaya hakkı olduğunu düşünen birisi olarak,gerçekten SAMSUNSPOR'LU olan senin yerel medyada bulunman bizim için gurur verici.Başarılar

Yukarıdaki yazıların birinde Zeki ÇOL'a yönelik bir eleştiri var.Altına ben de imzamı atıyorum.

tuzlalı

Halk gazetesi, Samsunspor taraftarının tek gazetesi olma yolunda güzel bir hamle yapmış. Hem standartalrının üzerinde bir yazar kazanmış oldular, hem de taraftara daha da yaklaştılar böylelikle.

Teoman kardeşimin yazılarının, bizden ve düşünce hassasiyetlerimizden haberdar olmayan insanların bakış açılarını değiştirecek katkıları olacağı inancındayım.

Biryerden başlamak gerekiyordu. Sırada inşallah televizyon programları var artık. Yürekten başarılar dilerim.