Dizi Film Tavsiyesi

Başlatan SSBiz Gençlik, 05 Aralık 2009, 11:12:38

« önceki - sonraki »

buonanotte

Dexterın 6.sezonuna başlamamıştım.2 günde 12 bölüm izledim :deli:
Şiddetle tavsiye ediyorum...

erkutdem55

SUSKUNLAR - Uzun zamandır böyle keyifle bir dizi izlememiştim.Senaryo ve oyunculuk kalitesi müthiş.

Burak

ahmetsefa55

buonanotte

Game of thronese bu kadar geç başladığım için çok pişmanım.
Tek kötü yönü olayların çok yavaş gelişmesi.Zaten 10 bölüm var 1 sezonda,olayları daha hızlı gerçekleşebilir.
Kitabını mı alsak :-\

Burak

Alıntı yapılan: führer - 19 Nisan 2012, 22:16:26
Game of thronese bu kadar geç başladığım için çok pişmanım.
Tek kötü yönü olayların çok yavaş gelişmesi.Zaten 10 bölüm var 1 sezonda,olayları daha hızlı gerçekleşebilir.
Kitabını mı alsak :-\

2.sezon 2 ile 3.bölüm çok kötüydü böyle gitmeyeceği aşikar ama 2.sezon çok yavan başladı

Tufan

5. 6. bölümden sonra açılacak ortalık merak etme boşuna demiyor adamlar "war is coming" diye :)

buonanotte

24 Mayıs 2012, 20:49:13 #232 Son düzenlenme: 24 Mayıs 2012, 20:52:20 buonanotte
Alıntı yapılan: Tufan - 20 Nisan 2012, 00:59:36
5. 6. bölümden sonra açılacak ortalık merak etme boşuna demiyor adamlar "war is coming" diye :)

8.bölüme geldik çok da değişen birşey olmadı aslında.Ama yinede izlettiriyor.Bu şekilde devam edecek gibi ki bence bu şekilde daha güzel.Savaşdan ziyade taht oyunları şeklinde geçmesi çok daha sürükleyici.
Tek kötü yanı bölüm sayısın çok az olması.

Ekrem

Flash Foward'ın sezon finalini bulamıyorum 21 bölümü izledim 22 yok ortalıkta nerden bulabılırım   :o :o

Musti

21 ve 22 ortak tek bölüm diye hatırlıyorum ama... :-\

Ekrem

valla öyleyse bişey anlamadım ben    :) :o

Musti

O dizi yayından kaldırılacağı için alelacele bir sonla bitirildi. Yarım kaldı diyebiliriz.

Reyting canavarına kurban gitti  :)

Ekrem

yalnız bayağı bı aceleye getırmişler akılda çok soru kalıyor eğer izlediğim bölüm son bölümse  :)

Musti

aynen öyle yarım yamalak bitiyor. önceleri başka bir kanala geçeceğini söylemiştiler fakat daha sonra tamamen bittiğini duyurdular.

son bölüm normallerinden daha uzun olması lazım. normali 22 dakikaydı sezon finali 1 saate yakın diye hatırlıyorum.

çok güzel diziydi. yazık oldu.

cgr