Dernek Takvimi Çıkıyor

Başlatan maraton, 05 Ocak 2010, 13:24:19

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

1- Babasamsunlu  50 adet
2- Akyol 10 adet
3- 35ama55
4- cany 2 adet
5- %100 Samsunspor 10 adet
6- Nuri Asan 2 adet.
7- Ant55 5+?
8- 55JNR55 20 adet
9- samsuni 100 +
10- kaan 4 adet
11- grkn55  5 adet
12-kaptan 55 5 adet
13-KocumVolkan 2 adet

maraton

canım kardeşlerim değerli site sakinleri.. asgari on adet yapalım mı şunu.. hadi bakim.. eşinize dostunuza
site üyesi : " ver bakim 5 tl "
arkadaşı :    " ne yapacan ?"
site üyesi  : "sen bi ver, ha şöyle al takvim "
arkadaşı :    "ne takvimi lan ,ben napim takvimi,ver geri 5 tl mi"
site üyesi :  "uzatma lan **** yüzyılın başı bişeye faydan oldu,bak hala konuşuyo,sokacam o takvimi bi tarafına"
şeklinde dialoglarla eşe dosta da satalım.. biraz gayret.. en az on satalım derneğin bir yılını kurtaralım..

bakın kaptan55 e tek başına yarısını satıyo, geri kalan yarısını da biz site olarak halletmeliyiz bence  ;D :D

babasamsunlu

:):):) seansı bıraktım Erdem Eynel show izliyorum :):):)

kaptan 55

maraton kardeş kıvrak bileklerin kadar kıvrak zekanada hastayım ;D

ayıp ediyosun kardeş listeyi sen yap herkez üzerine düşeni yapar.

Ertuğrul Sağlam

Takvim ile ilgili ön çalışmaları bekliyoruz!....... ??? ??? ???

kaptan 55

kapran kardeşime 555 adet ile yaptığı büyük katkıdan dolayı teşekkür ederim..
işte samsunsporluluk işte fedakarlık aslansın kaptan kardeşim   

maraton kardeş;maddi fedakarlıkla samsunsporluluğu kıyaslarsan bir gün müsait olduğunda seninle SAMSUNSPOR TARAFTARLAR derneğine gitmek isterim.gecenin bir yarısı otobüsü,mazotu,şöförü ayarlamanın maddi manevi külfetlerini iyi kötü bu işin içinde olan birisi olarak bilirsin ve bu işi bir deplasmana mahsus olmadığınıda bilmeni isterim.eğer maddiyatla ölçülecekse SAMSUNSPOR'luluk.

@babasamsunlu
seansı bıraktım Erdem Eynel show izliyorum

kardeşim senide beklerim birazda kaptan 55 show izlemek istersen.

camialaşma adına yaptıkların ortada bunları konuşmam bile dediğim gibi kardeşim sen listeni yap üzerimize düşeni yaparız. ;)

mehmet yılmaz

Onurcuğum, sen ihtilalden sonra toptan alırsın takvimden ;) Rahat ol be birader... Takvimi bile rejim meselesine bağladın ya, helal valla!  ;D

maraton

kaptan 55 kardeşim kimsenin samsunsporluluğunu tartmak haddime değil, özellikle bunu maddiyatla yapmak.. amacım başlığa ilgiyi canlı tutup herkesi karınca kararınca olaya dahil etmek.. biz biliriz ki bazen kişinin bi işte yanında olması vereceği destek sözü, önüne koyabileceği milyonlarından yeğdir...
bu site üyelerinin her zaman samsunsporluluk ve hemşerilik adına üzerine düşeni yaptığını biliyorum ve hep müteşekkirim.. amacım seni veya kimseyi taşlamak değil,sürcü lisan ettik ise af ola..

nuri asan kardeşim boşver siyaseti,çünkü konu burada samsunspor ve biliyorsun ki bu camia en çok siyasetten çekti.. senle siyaseti özelden yüzyüze tartışır memleketin halini konuşuruz.. ama bu başlığı
mecrasından kaydırmayalım.. katkın ve düşüncen için teşekkürler..

bizi tanıyan bilir hiç maddiyatçı olmadık, öğrencinin halinden, samsunsporlu kardeşlerimizin durumundan anlarız, kiminin parası kiminin duası deriz. burada imkanı olan arkadaşları harekete geçirmeye çalışırken, şu anda katkı veremeyecek ismini yazamayacak durumda olan kardeşlerimi kırdı isem büyük bir kabahat işlemiş olurum...
tüm site üyelerinin iyiniyetli çabalarını ve bu sitenin ruhunu bilen biri olarak bundan sonra duyuruyu yaparız böyle organizasyonlarda listeyi özelden tutarız.. saygılar

Nuri Asan

Samsuni Hocam;

Bu aralar rüyalar görüyorum sanki gerçek gibi.Birileri en yakınımdakileri alıyor,sorguluyor.Herşeyden şüphelenmeye başladım.Geçende saat 10 gibi bir araba durdu evin önünde yaklaşık 5 dakika durdular.Karşıda bir komutan oturuyor,şüphelendim acaba dedim bunlar kim yoksa komutanı götürmeyemi geldiler,adamlardan birisi karşımdaki evi,diğeri ilerdeki evi gösteriyordu.Tamam dedim bunlarda bi iş var,kesin dedim komutana suikast düzenleyecekler.Komutana ulaşmalı idim,rejim tehlikede herkez İsrail-CIA ajanı olmuş komutanı bu suikastten kurtarmalı idim.Adamcağızın tek suçu Bayrağını,Ülkesini çok sevmiş olmasıydı daha önce tehditler aldığını duymuştum.Alt komşum komutanla görüşüyordu oda emekli bir ast subaydı.Komutanım dedim evin karşısında bir araç var bunlarda bi iş olmasın.Emekli ast subay ile izledik adamları oda şüphelendi.Komutana ulaştık bilgi verdik.Biraz sonra jandarma ekipleri geldi o hainleri yakaladı.Adamlar ifadesinde aramış oldukları kiş benmişim.İnanamadım,ben hiç kimseye bir şey yapmamıştım dona kaldım.Demekki bna suikast yapacaklarmış,yada sorgulayacaklarmış.İyi ama neden dedim sonra aklıma geli şu anda cezaevinde olan bir komutanla resmimiz vardı eyvah dedim işte bunun yüzünden.Ben bunları anlatırken komutan suratıma baktı sakin ol dedi.Gelenler çiğ köfteciymiş,kardeşin çiğ köfte sevdiği biliyormuş sana çiğ köfte ısmarlamış.

Maraton Başkan;

İçimizde bulunduğumuz şartın bir öz eleştirisini yaptım.Kesinlikle sana karşı,derneğimize karşı,siteye karşı yazılmış olan bir yazı asla ve asla değildi.Geçende yazdıklarım başımızderde girmesin diye site yönetimi tarafında silinmiş.Ülkenin sorunlarını ekonomik yönden bahsersek başımız sıkıntıya girmez diye düşündüm.Kalbini kırdıysam,yanlış anlama olduysa çok özür dilerim.Dernek için elimden ne gelirse yapmaya hazır olduğumu,hele hele bu bir Samsunspor Derneği ise,bu TEOMAN TAŞ'ın adını taşıyayan derneğe seve seve canımı bile vereceğimi bil.Tekrar özür dilerim,yanlış anlaşılma olmuş.Saygılar benden

cgr

08 Ocak 2010, 21:12:29 #39 Son düzenlenme: 08 Ocak 2010, 21:12:57 cgr
14 - cgr 55 adet

Akyol

Ocak ayının ortasına geldik hala takvim yok?

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Akyol55 - 09 Ocak 2010, 11:21:41
Ocak ayının ortasına geldik hala takvim yok?

hahahaha :):)

akyol55 den başkana takvim göndermesi..
uzun zamandır polar konusunda akyol55 e baskı yapan maraton başkan;takvimleri yetiştiremeyince akyol55 in eleştiri oklarının hedefi haline geldi..
yaptığı basın açıklamsıyla maraton başkanı hedef alan demeçler veren akyol55 in no-post cezası alması bekleniyor..

kaynak  http://www.samsunspor.biz

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Akyol

Hayır anlamadığım bi  konu bu takvim 2010 yılının mı yoksa 2011'in mi? Hani polarlar 2011 de giyilir ama 2010'un takvimi 2010'a lazım :) :)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Akyol55 - 09 Ocak 2010, 11:35:36
Hayır anlamadığım bi  konu bu takvim 2010 yılının mı yoksa 2011'in mi? Hani polarlar 2011 de giyilir ama 2010'un takvimi 2010'a lazım :) :)

:):):)

maraton

dernek takvimimiz çıkmıştır...
el birliği ile satışını yapmamız şarttır...
listeye adını yazdıranlar bi şekilde bana ulaşıp takvimleri alsın..
tahsilat sonra...