Guy Serge Cedric Yameogo

Başlatan _SoN_, 19 Ağustos 2020, 18:46:54

« önceki - sonraki »

_SoN_

19 Ağustos 2020, 18:46:54 Son düzenlenme: 06 Eylül 2021, 13:27:31 brigand

Slovenya'nın Tabor Sezana takımında oynayan Fildişi Sahilli defans oyuncusu Guy Serge Cedric Yameogo ile 5 yıllık anlaşma sağlanmıştır.

Yıldırım Tower'da yapılan imza törenine 19 yaşındaki oyuncu Guy Serge Cedric Yameogo'nun yanı sıra Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal katılmıştır.

Oyuncumuzun camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

19 Yaşındaki esrarengiz defans oyuncumuz hayırlı olsun.

jean

Hic alisilmadik sekilde transferler yapiyoruz insaallah tutar bakalim

muzaffer4

Afrikalı stoper olması ve yabancı hakkını kullanma açısından önyargılıyım zira N'Diaye vardı bir zamanlar anlatmaya gerek yok. Ancak yaşının 19 olması beni umutlandırıyor. Belki de kulübün transferden yüklü miktar para kazanacağı ilk futbolcu olabilir.Lig başlasın bir an önce yeni takımı izlemek istiyorum.

cembaba

Yüksel Yıldırım'ın dediği çıktı. Hep genç oyuncular aldık. Piyasada dolaşan isimler 30 yaşına yakın ve 30 yaşından yüksek isimlerdi. Aldığımız oyuncular hem genç, hem potansiyeli olan aynı zamanda da riskli transferler. Umarım hemen uyum sağlarlar. Bu genç stoper fizikli ve boylu aynı zamanda da hızlı. Yalçın'la tandemi tamamlayacaklardır.

5trawberry

İlk iki hafta 18de yok. Üçüncü hafta 18de. Boli sakatlanıyor.
Yerine Veli giriyor. Yameogo yine izliyor.
Yedeğini yedeği olacak kadar kötüyse niye aldınız.

KocumVolkan

Ben çok beğendim. Helal olsun takımda tek oynayan oydu. Ayakları da yetenekli güzel pas atıyor.

Lusage

Bu takımın stoperleri Boli ile bu arkadaştır.

SSKLA

Şu maçta tek yüzümü güldüren topçumuzdu. İyi oynadı umarım iyi de devam eder.

Sol Açık

19 yaşındaki bir stoper için çok iyiydi. Henüz tam doğru pozisyon alamıyor ve bundan dolayı hata yapmaya meyilli... Ama bunlar öğrenilebilecek ve düzeltilebilecek eksiklikler.

Kuvvetli, ayağı fena değil, hızı fena değil, tekte müdahaleleri çok iyi vs... Gerçekten potansiyeli olan bir genç stoper...

brigand

Potansiyelini gösterdi diyebilirim. Israrcı olmamız lazım.

KocumVolkan

Helal 2 maçtır çok iyi.

5trawberry

Eskişehirspor maçında kestiği topun haddi hesabı yok.

_SoN_

İleri dönük yapılan en mantıklı yatırım. Savesevic gibi bu oyuncuda iyi para edecektir.

maço

Kim bulduysa helal olsun . Çok iyi transfer.

oguz_5528

Son maçta doğru dürüst izleyemedik,sol bek başlatılması doğru değildi.