TFF 2. LİG 2019/2020 26. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 4 - 1 İnegölsor

Başlatan _SoN_, 24 Şubat 2020, 11:47:46

« önceki - sonraki »

_SoN_

TFF 2. LİG 2019/2020 26. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz -  İnegölsor

01.03.2020 14:30 - PAZAR günü
Yeni 19 Mayıs Stadyumu

14:30 /
Yayın  : TRT spor yada - Burada.tv

Kendi sahamızda olan maçları kayıpsız geçmemiz şart,başarılar SAMSUNSPOR.

Stoper

Kırklareli deplasmanında kart gören Gökhan Alsan cezalı duruma düştü. Mevcut kadroda o pozisyonda oynayabilecek tek isim Kubilay.
Orta sahamız, Ferhat,Ercan ve Kubilay'dan oluşur.

Solda Burak, sağda Guido ilerde ise Bahattin ile pozisyon ararız.

jean

Inegol saglam takim ancak sahamizda aliriz insaallah bir sekilde sancaktepe macina kadar kayipsizgitmek lazim doyordum bu mac son mac Kayipsiz olarak hesapkadigim maclar icinde

maço

2 mağlubiyet ve 1 beraberlik hakkımız var.
Bunu içerideki maçlarda kullanamayız.

İnegöl'ü yenelim. Sezonun en zor maçına odaklanalım.

mehmet yılmaz

Bu maçı da kazanırız evelallah.
İnegöl falan bize içeride çelme takabilecek seviyede değil.
Konsantrasyon ve ciddiyetle birlikte zafere bir adım daha yaklaşır, kendi rekorumuzu kırarız.

https://www.samsunsonhaber.com/haber/5158186/samsunspor-rekor-icin-cikacak

ngonge

İnegöl ve Sancaktepe maçları bizim için kritik maçlar. İki rakip de oldukça formda ve bu ligin iyi ekipleri. Kesinlikle hataya gelecek maçlar değil. Bu devrede kötü oynayıp da kazandığımız maçlarda rakipler genelde gerçekten güçsüzdü. Benzer oyunları oynarsak affedeceklerini sanmıyorum. Ancak ümit ediyorum ki Manisa maçında olduğu gibi ciddi bir biçimde çıkarız ve rakiplere şans tanımayız.

İnegöl galibiyeti sonrası çıkılacak bir Sancaktepe deplasmanı 2.erken final olacak. O maçı da alırsak Manisa tamamen ümidini yitirecektir.

ali ihsan

İçerde puan vermeyiz.Motive olursak fazla zorlanmayız.Taraftar desteğiyle 2-0 net bir galibiyet bekliyorum.

eprianu

Geride kalan 4 iç saha maçının tamamını kazanacağımızı düşünüyorum. Deplasman maçlarımızdan biri Şanlıurfaspor ile. Diğer 4 deplasman maçımız şampiyon olacağımız zamanı belirler.

5trawberry

Alıntı yapılan: eprianu - 24 Şubat 2020, 19:59:10Geride kalan 4 iç saha maçının tamamını kazanacağımızı düşünüyorum. Deplasman maçlarımızdan biri Şanlıurfaspor ile. Diğer 4 deplasman maçımız şampiyon olacağımız zamanı belirler.
Aynı düşüncedeyim.
Deplasmanlara 1M 2B yazsak bile minimum 84 puanla şampiyon oluruz diye düşünüyorum.
Tahminimce son maç Konya deplasmanında Konya düşmüş olur.

Ekrem

Evimizde puan kaybı yaşayacağımızı düşünmüyorum . Güzel bir pazar günü bir 3 puan daha alırız. 1. lige kalan maç sayısı 8 olur.

minci

Alıntı yapılan: maço - 24 Şubat 2020, 17:16:172 mağlubiyet ve 1 beraberlik hakkımız var.
Bunu içerideki maçlarda kullanamayız.

Bizim 2 yenilgi 1 beraberlik aldığımız haftalarda onlar 3 galibiyet alırsa bu da 9 puan eder ve bizi 2 puan geçmezmi?

İnegöl'ü yenelim. Sezonun en zor maçına odaklanalım.

ata55

_SoN_

bence bu maça bu şekilde başlanmalı. ( gökhan alsan cezalı imiş )

_Jack Daniels_

Gökhan Alsan cezalı bu maç. Ercan olur onun yerine. Yalçın-Veli tandemini bozacağını sanmam.

cany

İçerde alırız bu maçı. İyi de kötü de oynasak bi şekilde kazanmayı biliyo takım. Şu stoper meselesi tam oturmadı. O da çözülse iyi olacak