Samsunstore açıldı..!

Başlatan yönetici, 19 Ekim 2005, 01:29:27

« önceki - sonraki »

istanbul grubu

Tabiki alabilirsin..dikkatli okursan eğer görebilirsin..yurtdışından sipariş verebiliyorsun..kargo ücretini senin ödemen gerekiyor..öğrenmek istediğin biey olursa samsunstore mail gönder hemen cevap veriyorlar zaten..

Harun55

Çok güzel ozaman. :D

Ama henüz okadar güzel seyler yok :) ben biraz daha beklim yeni seyler gelene kadar mesala: Esortman takimi,Yeni Sezon Formasi,İç çamaşır :P hahahah

ugrasfaruk55

Alıntı yapılan: "porter"maviay sen de bu ürünlerden istiyorsan herkes gibi internet üzerinden sipariş vermek durumundasın. şu an hiçbir yerde samsunstore dükkanı yok zaten.
kravat da bedava değil siteye tekrar bir göz atabilirsin.
:arrow: sanane sen beşiktaşlısın seni ilgilendirir mi sence???
FORZA SAMSUNSPOR

ugrasfaruk55

Alıntı yapılan: "maviay55"ben ankaradayım..burda oturuyom..
samsunstore bize niye yok!!bende istiyom samsunspor orjinal forması!!
samsun dışındakiler napcak??
arkadaşlar bana bi forma yada kravat yollayabilir misiniz??
kravat bedavaymış okuduğuma göre..bana da yollarsanız sevinirim..:))
cevaplarınızı bekliyorum..saygılar
[/b] :arrow:  zaten samsunda shop seklinde yok sadece internette war samsunstore.
FORZA SAMSUNSPOR

supporter

Alıntı yapılan: "ugrasfaruk55"
Alıntı yapılan: "porter"maviay sen de bu ürünlerden istiyorsan herkes gibi internet üzerinden sipariş vermek durumundasın. şu an hiçbir yerde samsunstore dükkanı yok zaten.
kravat da bedava değil siteye tekrar bir göz atabilirsin.
:arrow: sanane sen beşiktaşlısın seni ilgilendirir mi sence???
FORZA SAMSUNSPOR

senin kafan mı güzel? lafını tartmadan foruma yazmasan iyi olur.
benim nasıl Samsunsporlu olduğumu bilen bilir.
papila avatarımdan dolayı diyorsan o adamı çok sevdiğim için avatarıma koydum. biraz saksıyı işlet. bjk liler adamdan nefret ediyor. ama bana göre bu sisteme rağmen o kartları çıkarabildiği için helal olsun.

jean

biraz daha degisik mazemelerle buyutmemiz lazim bu arada magaza samsunun tam olarak neresinde

fifty five germany

hannoverden selamlar.

kuzura bakmayin ama bence hic sevinicek birsey degil bu,samsunstore dedikleri bubu yaniiii???
ikitane tshirt bitana forma..
40 senedir bumu yapildi.???
bence cok üzücü arkadaslar..
mac gününde stat önünde daha cok ürünler var ne yazik birsey demi????

jean

biraz haklisin hemserim urunler o kadarda cazip degil bu yaz samsundaydim mac oncesi anahtarlik bile bulamadim almak icin baska seyler vardi yorgan havlu saat falan turu seyler olsa hemen alirim zaten

yönetici

samsunstore da kredi kartıyla satışlar da başlamıştır.

istanbul grubu

sevgili fifty five germany,
hangi anadolu klubünün böyle bir satış sitesi var hiç araştırdınmı??Ayrıca bu site ve ordaki ürünler klup tarafından değil tek bir kişi tarafından emek,zaman ve para harcanarak yapılmıştır.Evet haklısın belki 40 yıl sonra yapıldı belki ama yapana teşekkür etmek lazım..acaba klube ve o siteye destek olmak adına kaç kişi ordan ürün aldı? sen aldınmı? belki bir tane üründe sen alsan daha iyi şeyler yapmak için çorbada tuzun olurdu..

köprülü

istanbul grubu dogru söylüyor. bence samsun store bir başlangıç olarak iyi ama beklenen ilgiyi hala görmedi sanırım.SAMSUNSPOR taraftarı olarak herkesin birşeyler alması lazım yoksa SAMSUNSPORUMUZUN durumu hiç iyi degil.iş adamlarında hayır yok bu takımı yine biz taraftarlar kurtarırız ancak.tüm samsunlular ihtiyacımız olmasa bile en azından bir ürün almalıyız.20-30 liralık harcamayla kimse iflas etmez hadi pamuk eller cebe.başka SAMSUNSĞPOR yok

Tribün_ali

sansunspor store nereye acıldı

maço

nerde kardesım bu samsunstore yaa samsunda bulamadım bı tane forma satan yer ıstanbulda var dedıler ordada yok hayret bıse yaa bıse almak ıstıoruz ama cebımızdekı parayı tutamadıgımız ıcın baska yerle gıdıo ben samsunuma yardım etmek ıstıorum

hasselbaink

Alıntı yapılan: "camakf_55"nerde kardesım bu samsunstore yaa samsunda bulamadım bı tane forma satan yer ıstanbulda var dedıler ordada yok hayret bıse yaa bıse almak ıstıoruz ama cebımızdekı parayı tutamadıgımız ıcın baska yerle gıdıo ben samsunuma yardım etmek ıstıorum

dostum dikkat edersen bu başlık internet dünyası
yani Samsunstore da herhangi bir yerde açılmış değil sanal alışveriş yapılan bir site.

www.samsunstore.com

emeği geçenlere teşekkürler.

maço

ama valla yazık yaa kocaelı macından oncekı gun butun sehrı dolastım rus pazarına gıttım ıstanbul takımlarının urunlerının gormekten ısıme sıkıntı gırdı bırtane samsun atkısı goremedım nede forması yazık soyle gosterıslı bıse acsalar herkes ozene ozene alır gıyer