Samsunstore açıldı..!

Başlatan yönetici, 19 Ekim 2005, 01:29:27

« önceki - sonraki »

yönetici

Büyük Samsunspor taraftarının uzun süredir beklediği Samsunstore, internet sitesi üzerinden ürün satışına başladı.

www.samsunstore.com sitesinden lisanslı Samsunspor ürünlerini edinebilirsiniz.

Forvetim

Çok güzel, emeği geçenlere teşekkürler. Bunu sanal ortamla beraber Samsun'da güzel bir mağaza ile de perçinlemek daha da güzel olacaktır. Görerek almak daha farklı bişey çünkü. Hoş bir mağaza kocaman bi SamsunStore diye bi tabela muhteşem olur. Bunun çalışması yapılıyor mu acaba. Biliyorum yab.pazarı ve statta satış reyonları var ama böyle bi orijinal mağaza daha alamet olur. Çiftlikte böyle bi mağaza var ama orda hep istanbul takımları ağırlıkta ve ben Samsunumun ürünlerinin yanında onları görmek istemediğim için bir sefer girdim gezdim ama alışverişte yapmadım. Bizans formalarını görünce moralim bozuldu bi de Samsun reyonu en sonda arka taraftaydı uyuz oldum çıktım. Görevlilere burası Samsun, Samsunspor en önde olması lazım üzüldüm dedim tabi onlarda çalışan tezgahtarlar bişey diyemediler ne desinler ki. Samsunuma güzel bi mağaza iyi olmaz mı? Bir de ürünler çoğaltılmalı, battaniye, nevresim takımı vs. sadece şapka, atkı, t-shirt gibi ürünlerle sınırlı kalmasın. Saygılar...

jean

iyi oldu biraz uzadi ama olsun

yirmiuc

curva55

çok güzel oldu hemen bir polar :wink:

yirmiuc

kravatla, bayrak bedava arkadaşlar :) onlardan alalım önce. :)

Rentboy

ürünler şuan çok az.forma falanda en yakın zamanda olsa iyi olur.harbici bedava mı bu kravat.gerçi kravatla şuan fazla işim yok ama neyse seneye bitirme tezini verirken kravatımıda takar giderim artık :lol:

supporter

kravat ve bayrak henüz satışa çıkmamış olabilir.
yoksa kargo da alıcıya ait olduğuna göre pek mümkün değil bedava olması.
bu arada sitenin üyelik kısmında bir sorun var sanırım.

Rentboy

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"sanki samsun un ürünleri gibi ürünlerin bi tanesinde ne samsunspor yazıyo ne armamız var sadece 55 bence arma koymadıktan sonra bir anlamı yok bide ürünlerin gerceklerini şehirde belli yerlere koymalırı lazım :!:
evet benimde dikkatimi çekti.sadece 55 ile olacak iş değil.kulübümüzün armasının da olması gerekiyor...

maviay55

ben ankaradayım..burda oturuyom..
samsunstore bize niye yok!!bende istiyom samsunspor orjinal forması!!
samsun dışındakiler napcak??
arkadaşlar bana bi forma yada kravat yollayabilir misiniz??
kravat bedavaymış okuduğuma göre..bana da yollarsanız sevinirim..:))
cevaplarınızı bekliyorum..saygılar

maviay55

ciddi yaklaşırsanız sevinirim.. :lol:

samsunlu_alemdar

bence yetersiz kaldı . birde samsunstore açılsa çiftlik caddesine tamam.

supporter

maviay sen de bu ürünlerden istiyorsan herkes gibi internet üzerinden sipariş vermek durumundasın. şu an hiçbir yerde samsunstore dükkanı yok zaten.
kravat da bedava değil siteye tekrar bir göz atabilirsin.

Rentboy

valla bedava ayağına bizde siparişte bulunduk ama kravatın fiyatı 15ytl.ben iptal etmeye çalışıyorum ama sitede bir ilgisizliktir ki diz boyu.böyle olursa bu samsunstore iş yapamaz...

istanbul grubu

arkadaşlar samsunstore ile ilgili yorumlarınızı okuyoruz ama lütfen bir şeyler yazmış olmak için yazmayın ve birde eleştiri yapacaksanız bunu lütfen yıkıcı yapmayın..çok emek verilerek yapılmış bir site bu..bunu sadece site olarakta düşünmeyin o ürünler için harcanan emek ve parayıda düşünün..hemen bir arkdşımız ilgisizlik diz boyu falan yazmış..daha site açılalı bir hafta olmadı ilgisizlik nasıl diz boyu olsun..lütfen yapmayın..ve birde şunu söyliyelim bu sitenin başında sürekli oturan ve görevli insanlar var mail adresinizi veya telinizi doğru dürüst yazmazsanız tabiki size geri dönemezler..kaç anadolu takımının böyle bir sitesi var?? Bence öneride bulununda katkınız olsun..istanbul'dan bir adam çıkıyor..(Sn.Şafak Gedikoğlu)ve tamamen kendi maddi imkanlarıyla bu siteyi yapıyor..bence hepimizin ona teşekkür etmesi ve destek olması lazım..yıllardır gündemde olan ve yapılmayan bir şeyi yaptı..birde o ürünlerin çoğunda samsunspor yazısının olmamasının bir sebebi var;hem günlük hayatta giyilebilin diye hemde artık 55 i gören samsunlu ve samsunsporlu olduğumuzu anlasın diye bir ekol bir moda yaratılmaya çalışılıyor..hepinize sevgiler..HEP DESTEK TAM DESTEK..