TFF 1.LİG 2020-2021 27. HAFTA | SAMSUNSPOR`umuz 0 - 2 Giresunspor

Başlatan Elyesa, 16 Mart 2021, 12:28:01

« önceki - sonraki »

Elyesa

Hadi bakalim insallah Galibiyet ve Lider Oldugumuz hafta olur!!!

Sadece Samsunspor

Al şu maçı lider ol olayı kapat Samsunum

_SoN_

Artık ne kadro yazmak geliyor içimden, ne tahmin yapmak, biz ne yazarsak yazalım, her hafta saçma sapan bir süprizle zaten ağzımızın payı veriliyor, nasıl olsa şapkadan tavşan çıkaran hacamız bu maç içinde bir gökhan alsan bulur, onun için kafana göre SAMSUNSPORUM.

jean

Alinda milli mac arasina hem moralli hemde ilk defa lider girelim

##kdc##

Stoper

Kazanacağız, takımın kendini bulacağı maç olacak.

celebi

çatır çatır yenmemiz gereken bir maç her anlamda

eprianu

Çok umutlanmıyorum artık. Üç haftadır hayal kırıklığına uğruyoruz. Bu sefer de öyle olursa şaşırmam.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: eprianu - 16 Mart 2021, 19:09:41Çok umutlanmıyorum artık. Üç haftadır hayal kırıklığına uğruyoruz. Bu sefer de öyle olursa şaşırmam.
Böyle birşey yok! Giresun'a karşı 3 sene öncesinin intikamını alamazsak yazıklar olsun ismimize şanımıza. Hatta diyorum ki önce giresuna koyalım sonra şampiyon olalım. Giresuna koymak benim için şampiyonluktan bile daha önemli. 3 sene önce son hafta kümede kalma maçımızda hiçbir iddiaları yokken bize karşı nasıl it gibi oynamışlar seyretsin Ertuğrul hoca ve futbolcular. İntikam soğuk yenen mezeymiş. Çingeneleri evire çevire fark atarak yenelim ve bir daha doğrultamasınlar bellerini...
"Bu sene, o sene"
"Bu maç, o maç"

55.hakan

Yenmemiz için bütün şartlar uygun. Kendi sahamızda oynuyoruz ve birkaç maçtır kazanamıyoruz. İçimden bir his bu maçta penaltı kazanacağımız yönünde. Oyun olarak ateşli psikolojik olarak da maça hazır olmalıyız. Saçma sapan kartlara gerek yok.

eprianu

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 17 Mart 2021, 01:29:32Böyle birşey yok! Giresun'a karşı 3 sene öncesinin intikamını alamazsak yazıklar olsun ismimize şanımıza. Hatta diyorum ki önce giresuna koyalım sonra şampiyon olalım.

Ben de aynı hisleri taşıyorum. Hatta son maçta bunu yapabilecek oyunu da sergileme sinyali verdik. Ancak şurası da bir gerçek ki son üç maçımızı bizi zorlayacak rakiplerle oynadık ve hiçbirini kazanamadık. 3 maçta 2 puan aldığımız gerçeği var. İnşallah kazanırız.

Sadece Samsunspor

Macin hakemi yine ust klasman bir hakem Ümit Öztürk. Bizim tuzlayi 2-0 yendigimiz maci yonetmis. Giresununda adsyi 2-0 yendigi maci yonetmis.

Bir kere adam akilli hakemlik hicbise yoktu diyecegimiz mac olsun insallah.

cembaba

Ben bu maçı kaybedeceğimizi düşünüyorum. Kazanacak gollere çok yaklaşırız fakat atamayız.

5trawberry

Kaybeden için sonun başlangıcı olur öyle bir maç.
Her ne kadar seyircisiz olsa da,içerde oynamanın avantajı ile bir tık önde olduğumuzu düşünüyorum.
Başlama düdüğünden itibaren basan ısıran ve isteyen bir takım olursak farklı galip bile gelebiliriz.

orucreis

3 haftadır puan kaybeden iki takım

Kaybeden büyük bir kaosa girer hoca değişikliğine kadar gider, kazanan işi bitirme aşamasına gelir

Kaybeden artık ilk ikiyi bile unutabilir alttan ads baya baya geldi keza diğerleri de

Ancak bizim almamız şart diğerlerine nazaran biraz daha iyi bir fikstür var

İyi oyun beklemiyorum ısıran koparan bir takım istemiyorum sadece 3 puan başka bir şey yok