TFF 1.LİG 2020-2021 27. HAFTA | SAMSUNSPOR`umuz 0 - 2 Giresunspor

Başlatan Elyesa, 16 Mart 2021, 12:28:01

« önceki - sonraki »

ercan0655

Sol Açık

Sakin beyler... Kerem Can'ın atılması talihsiz ama haklı. Kubilay'ın ki ise bence epey ağır!

Herşeye rağmen, 11'e 11 kaybetmemiz imkansız bir maçı, 9'a 11 kaybettik. Hatalar falan vardır ama abartmamak gerek. Hiç ama hiç iyi olmadı bu yenilgi, ama halen biten birşey yok, hatta avantaj bizde!

Dağılmamamız, tersine kenetlenmemiz gerek!

isa55

cakir55

O oldu bu oldu sonuç olarak bu noktaya geldik alınan puan ortada yalnız demoralize olmuş bir takım var. Bunun çözümü acil bi kan değişikliği. Bu takımı kalan haftalarda iyi motive edecek bir teknik direktör gerek.

Raqua55

Kendi adima sakinligi mi bugune kadar korudum ama bu kubilayin pozisyonuna kirmizi vermek resmen biz sizi cikarmicaz demek. Gecen hafta nadir kufur etti kirmizi kart 4 mac ceza bugun yunus akgun son dakikada kufur etti hakeme sadece sari kart gordu onuda atin o zaman niye atmiyonuz? Umraniye macindaki rezillik ortada kural hatasi var tekrarlamiyorlar. Eeee Hakemlere trabzon formasi giyin cikartin karsiniza ona gore oynayalim.

seskat

Bunca olumsuzluğa rağmen hala ikinciyiz.

Kime kızayım hala kararsızım.

_SoN_

Resmen ince ince değil,bildiğin doğradı hakem bizi, keremcan ve hakeme dua etsinler,yoksa 99 kere oynasak bir kere yenilmezdik bu kabiliyetsizlere.

elexir

Yazıklar olsun 9 kişi kalmışız giren adamlara bak yanlış seçim yaptı hoca bedelini ödedi takım çok üzgünüm ama Ertuğrul hoca kredisini bitirdi gibi geliyor bana kırmızı kartlar umarım organize bir iş değildir hocayı bitirme operaayonu???

oguz_5528

3 haftadır yenilen morali bozuk bi takımı boğup gol atamadık ancak pas yapın çok pas yapana 3 puan veriyorlar sanki ..yazıklar olsun ...

55__Gurbet__55

4 kırmızı kartın hepsi yerli oyuncudan. Adana Demir maçıyla başlayan hocayı yeme çabası var. Camia olarak hocanın arkasında durmazsak hem bu sezonu hem geleceğimizi çöpe atarız.
Kanayan parmakları kesersek kaybedilmiş bir şey yok. 6 galibiyet bizi Süper Lige götürür.

cembaba

Alıntı yapılan: cembaba - 17 Mart 2021, 14:19:06Ben bu maçı kaybedeceğimizi düşünüyorum. Kazanacak gollere çok yaklaşırız fakat atamayız.

Dedim dedim inanmadınız. Aslında hocayı seviyorum ama kendini geliştirme konusunda sınıfta kaldığı aşikar. Bugünkü değişiklikler fiyasko. Hayırlısı olsun.

jean

Ne guzel domine ediyorduk adamlarda 1 puana raziydi yine iki kirmizi kart isi tersine cevirdi giresun maci alamasa cikamayacakti yine avantaj onlara gecti ads yenmis olsa 3. Olacaktik artik ne yapip edip kalan 7 maci almaliyiz

yk55

Öncelikle tesislerde futbolcuları bi motive etmek gerekiyor. Öyle böyle değil, analarından emdikleri süt boğazlarından geri gelmeli ki, biz ne yaptık demeliler. Sosyal medyadan yazınca klavye delikanlıları falan diyorlardır taraftara. Şöyle organize olup bi göstermek gerek kim olduğumuzu. Unutmuş bunlar bizi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sadece Samsunspor

Giresun un otobusune tasli saldiri olmus galiba. Gerek yok boyle seylere. Bise yapilcaksa bizim takima yapilmali

eprianu

Kubilay'ın pozisyonunu yeniden izledim, kesinlikle kırmızı kart. İki haftadır gördüğümüz 4 kırmızı kartın hiçbirini masum görmüyorum. Bana göre futbolcular bu kartları kasıtlı görüyor. Sosyal medyada futbolcuların Ertuğrul Hoca'nın ayağını kaydırmaya çalıştığına dair iletiler okudum. Tahminin o ki bazı futbolcular takımı sabote ediyor. Yapılması gereken ilk iş kırmızı kart gören oyunculara yüklü miktarda para cezası verip, kadro dışı bırakmak. Hiçbirine muhtaç değiliz, sadece biraz Kubilay'ın eksikliğini hissederiz ama takımı temizlemiş oluruz.

Tam tersi durumda bu kaosun içinden çıkamayız ve bu sene heba olur. Bizi zor günler bekliyor.