TFF 1.LİG 2020-2021 18. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 0 Altay

Başlatan ata55, 13 Ocak 2021, 20:40:52

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

İyi bir başlangıç yapmamız gerekiyor.
Kazanabilecek güçteyiz. Yeni transferlerin takıma ciddi anlamda katkı vermesini bekliyorum.

kavak_55

İnşallah şampiyonluğun Müjdelendiği bir maç olur bizim için. ALLAH yar ve yardımcımız olsun. Samsunsporumuz güçlendikçe düşmanları da artmaya başladılar inşallah düşmanlar kendi başlarını yerler. Ben şahsen oyunda önemli ama daha çok sonuca bakıyorum yeterli kazanalım 1:0 olsun bizim olsun. İnşallah. Marthias oynayacak mı bilgisi olan varmıdır. Garantina süreci felan deniyor gerçi antramanlara çıktığına göre oynamasına da bir mani yoktur inşallah.

kaan

Şampiyonluk yürüyüşümüzün başladığı maç olsun.

Skor tahminim 3-0.

ata55

Alıntı yapılan: kavak_55 - 23 Ocak 2021, 12:13:41İnşallah şampiyonluğun Müjdelendiği bir maç olur bizim için. ALLAH yar ve yardımcımız olsun. Samsunsporumuz güçlendikçe düşmanları da artmaya başladılar inşallah düşmanlar kendi başlarını yerler. Ben şahsen oyunda önemli ama daha çok sonuca bakıyorum yeterli kazanalım 1:0 olsun bizim olsun. İnşallah. Marthias oynayacak mı bilgisi olan varmıdır. Garantina süreci felan deniyor gerçi antramanlara çıktığına göre oynamasına da bir mani yoktur inşallah.

Hiç bir engel yok. Muhtemelen 5 transferin Hamroun dışındaki 4'ü ilk 11 çıkar.

Ayberk

muzaffer4

Dje dje, Gökhan Karadeniz ve Yasin Öztekin ilk 11 başlar diye düşünüyorum. Coureur ilk 18 de olur mu emin değilim ama oyunun gidişatına göre forma giyebilir. Süper lige çıktığımız sene de Ocak ayında Altay'ı evimizde yenmiştik yine 1-0 yeneceğimizi düşünüyorum.Bu galibiyetle beraber toplamda 8 maçlık bir galibiyet serisi yakalayabiliriz.

GurbetciFanatik

Ayaklarimi uzattim
Çayimi demledim
Promu yaktim

Maçı bekliyorum

Ben kolay kolay böyle büyük konuşmam ama
BAM BAM BAM başlıyoruzzzz.

elexir

Dünkü Adanademirspor maçından sonra içim rahat değil çok dikkatli olmalıyız rakip güçlü inşallah bir hüsrana uğramayız sonuçta yeni oyuncular kaliteli de olsa risk umarım hemen uyum sağlarlar

Sol Açık

Açıkçası, ilk yarıdaki Samsunspor'un iyi bir "takım" olduğunu ama kalitesinin eksik olduğunu söylüyorduk. Eksik olan kalite enjeksiyonu yapıldı.

Bu transferler tutar veya tutmaz, onu bilemem. Ama en kötüsü ilk yarıdaki kadro ile bile yenebileceğimiz Altay'ı, bu yeni kadromuzla kesin yeneceğiz.

Zor mu olur, elbette... Zaten kolay olsa tadı çıkmazdı... 😉

kaan

Nadir ve Yalçın'ı izlemeye devam edeceğiz.

Umarım Yasin ve Gökhan fark yaratır.

Hamroun / Tomane / Gyasi / Yameogo kadroda yok.

İkinci yarı hayırlı olsun.

emrealtinsk

Lusage

Nadir'de bir çaba var. Gol anlamında beceriksiz de olsa, çaba göstermediği, mücadele etmediği tek maç sayamayız.. Ama şu Yalçın'ın sahada olmasını anlayamıyorum.. Yine saçma sapan hatalarından birisini yapıp bizi kanser etmez umarım!

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Lusage - 24 Ocak 2021, 18:41:20Nadir'de bir çaba var. Gol anlamında beceriksiz de olsa, çaba göstermediği, mücadele etmediği tek maç sayamayız.. Ama şu Yalçın'ın sahada olmasını anlayamıyorum.. Yine saçma sapan hatalarından birisini yapıp bizi kanser etmez umarım!

Erkam'ın verdiği güvenin 10 da 1 ini vermiyor.

Raqua55

Hayirlisi ile galip gelip havaya girsek super olucak. Yalcin hamlesi banada sacma geldi insallah hepimizi utandirir.

jean

Altay yeni transferleri oynamicakmis bizim macta insaallah firsati degerlendiririz