Samsunsporumuz 43 Yaşında

Başlatan 16 SS 1965, 30 Haziran 2008, 11:09:52

« önceki - sonraki »

CeLiL_55

Her Türlü Karadenizin Baba Takımı Samsunspordur ve Trabzonun abisi oluyor bu arada ;)

Yalnızca BİZ

harbisamsunsporlu5517

celil55 şampiyonlugu aglamasın dıye trabzonspora veren has abidir hemde  :D :D

mehmet yılmaz

AlıntıKuvvetli bir futbol kültürüne sahip olan Samsun'da da bazı mahalli takımların birleşmesi sonucunda 30 Haziran 1965 günü profesyonel Samsunspor kuruldu. Takımın renkleri milli renklerimiz olan kırmızı ve beyaz olarak belirlenirken, amblem olarak ise Atatürk Heykeli kabul edildi. Bu, Samsunspor'a ambleminde Atatürk'ü taşıyan ilk ve tek futbol kulübü şerefini vermiştir. Takımın ilk başkanı Ticaret Bankası müdürlüğü de yapan Kadri Ersan olmuştur. Teknik direktörlüğe ise Celal Torkal getirilmiştir.
İlk sezonunda Samsunspor forması giyen oyuncular ise şunlar olmuştur;
Erol Özen, Hakkı Tomaç, Nihat Serçeme, Emin Uysal, Mustafa Kayıkçı, Nazım Kayıkçı, Muhlis Gülen, Celal Soydan, Muzaffer Yurttaş, Betim Bolaşlı, Mecit Böke, Aydın Yazıcı, Gürel Üstündağ, Temel Keskindemir, Erdal Deviren, Ali Kandil, Erol Dalkılıç, Kemal Bayraktar, Turan Özüak, Mustafa Erol, Yalçın Aytüner, Suat Hacıoğlu ve Metin Sam.
Lig tarihindeki ilk golümüzü Yeşildirek'i 1-0 mağlup ettiğimiz maçta Nihat atmıştır.

ozkan17

İyiki varsın Samsunspor'umuz..

Onlarca ınsanın canını yaksanda
bazı sevindirip hüzünlendirsende
zaman zaman sevindirmesende
bınlerce insanın yasam sevıncı hayattakı tek tutkususun..

Since 1965..

HoliganSamSunLu

nice a samsunsporum inşallah bir gün taraftarlarını şampiyonluk sevinci ile sevindireceğin günleride yıllarıda görürüz

Sempatik Bengülü

30 Haziran 2008, 21:18:53 #21 Son düzenlenme: 30 Haziran 2008, 21:20:38 sempatik bengülü
şampiyon olamasanda süper lige çıkamasanda bizi sinir hastası yapsanda ;D seviyoruz seni herkeze inat herşeye inat ölümüne samsunsporluyuz  onurluyuz gururluyuz çünkü biz

SAMSUNSPORLUYUZ

jean

iyi kotu bu yasa kadar eglendik bu aralar uzgunuz eki gunlerimize donecegiz inslalah yine samsunsporum iyiki varsin

Sadece Samsunspor

samsunmania

Ruh sağlığımı ne kadar bozmuş olsan da sen bensin ben ise sen. Sen benim kimliğim, övünç kaynağım, gururumsun SAMSUNSPORUM. Sitede yazan sevgili kardeşlerimin ve benim kalbim gibi temiz ve aydınlık günlere doğru yol alman dileğiyle.

veis

biz seni başarıların için sevmedikki veya biz seni ligler içinde sevmedik senin oynadıgın ligin adı ister süper ister bankasya olsun hatta halı saha turnuvası olsun biz samsunluyuz ve samsunsporluyuz.

SamsunluReis