Samsunspor'da sadece 5 hafta kalabilen Alman hoca; Hrubesch

Başlatan yönetici, 17 Aralık 2005, 23:57:30

« önceki - sonraki »

erkutdem55

Alıntı yapılan: iak5529 - 30 Mart 2010, 23:40:30
  Hala o maçları nasıl verdiğimizi sorgular dururum ve hep aklıma hocanın alman olması ve pis işler çevirdiği gelir.Çok iyi oynayan takımı bazı oyuncu değişiklikleriyle durdurduğunu hatırlıyorum seneler geçti hala nasıl alamadık o maçları diye hayıflanırım...

Çok iyi oynamıştık ilk golü cenk atmıştı,sonra da 1-2 poaziyon kaçırmıştık,sonra da yenildik.Serkan 80 gibi karşı karşıya kaçırmıştı.zannetmiyorum bi pislik olsun,o zamanlar futbol daha temizdi

AntZ

Alıntı yapılan: samsuni - 30 Mart 2010, 21:10:08
hrubesch, bizim teklifi kabul etmeden önce derwall'e sormuş Samsunspor'u... Nasıl bir takımdır? diye. Derwall, bir saniye bile düşünme, türkiye'nin en iyi kulüplerinden birisidir, zirveye oynarsın demiş. zaten o da gelir gelmez, amacımız lig şampiyonluğu demişti. hey gidi yıllar hey... altı kafa hrubesch. intertotoda 10 öne geçip, almanyada hamburga 3-1 kaybetmiştik.

Hamburg maçına kadar tüm maçlarımızı kazandığımız için bize beraberlik yetiyordu. Maç 1-1 ken Cenk penaltı kaçırdı ve ardından 2. golü yedik. Son dakikalarda 1 gol daha yedik ve 3-1 bitti. Her takımla 1 maç yapıyorduk ve ya deplasmanda ya da evimizde oynuyorduk. O maç Samsun'da olsa belki de parçalayacaktık Hamburg'u.

erkutdem55

Alıntı yapılan: Ant55 - 30 Mart 2010, 23:48:33
Hamburg maçına kadar tüm maçlarımızı kazandığımız için bize beraberlik yetiyordu. Maç 1-1 ken Cenk penaltı kaçırdı ve ardından 2. golü yedik. Son dakikalarda 1 gol daha yedik ve 3-1 bitti. Her takımla 1 maç yapıyorduk ve ya deplasmanda ya da evimizde oynuyorduk. O maç Samsun'da olsa belki de parçalayacaktık Hamburg'u.

ben penaltı kaçırdığımızı hiç hatırlamıyorum,golümüzü hatırlıyorum,benim hafızada yer yer böcek var galiba :(

mehmet yılmaz

30 Mart 2010, 23:55:59 #18 Son düzenlenme: 31 Mart 2010, 00:04:03 Ant55
maça 3 maçta 9 puanla çıkmıştık. ant55'in dediği gibi beraberlik de bizimdi, çünkü onların 3 maçta 7 puanları vardı. izlanda ve d.marka takımlarını Samsun'da yenmiştik. litvanya takımına deplasmanda takmıştık, ali akdeniz 90. dakikada atmıştı. ben de cenk 0-0 iken penaltı kaçırdı, ama sonra o attı ve 1-0 oldu diye hatırlıyorum. yanılıyor olabilirim.  statta muazzam bir samsunspor taraftarı vardı.

AntZ

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 30 Mart 2010, 23:51:19
ben penaltı kaçırdığımızı hiç hatırlamıyorum,golümüzü hatırlıyorum,benim hafızada yer yer böcek var galiba :(

Ben de yanlış hatırlıyormuşum, 1-1 ken penaltı kaçırdık diye hatırlıyordum, 0-0 ken kaçırmışız.

AlıntıSamsunspor yıkıldı: 3-1

Kemal DOĞAN / HAMBURG    20.07.1997

İnter Toto'daki temsilcimiz, grubundaki son maçında Hamburg karşısında tutunamayınca elenerek UEFA şansını kaybetti. Cenk maçın başında penaltı kaçırdı.

STAT: Volksparkstadium

HAKEMLER: Fernand Meese (**), Fernand Weytens (**), Lode Muyldermans (**) (Belçika Federasyonu)

HAMBURGER SV: İlic (**)- Hansen (**), Wojtala (***), Kmetsch (***)- Cardoso (***), Salihmidzic (**) (Dk.58 Zafirov **), Böger (**), Schopp (**), Spörl (***)- Jepsen (**) (Dk.22 Soner Uysal **), Weetendorf (**)

SAMSUNSPOR: Boukar Alioum (**)- İmdat (**), Vural (***), Ercan (***), Sinan (**), Cenk (***), Ngonge (**), İsmet (**), Ali (**), Cihan (**) (Dk.26 Faruk **), Timofte (**) GOLLER: Dk.15 Cenk, Dk.40 Weetendorf, Dk.68 ve 88 Spörl

Samsunspor 6. Grup'ta lider olarak çıktığı son maçta Almanya temsilcisi Hamburg'a deplasmanda 3-1 yenilerek yarı finali rakibine kaptırdı. Maça hızlı başlayan ve 10. dakikada Cenk'in ayağından bir de penaltı kaçıran temsilcimiz ardından 15. dakikada yine bu futbolcunun golüyle öne geçti. Ancak 40. dakikada Weetendorf skora eşitliği getirdi ve devre 1-1 sona erdi. Samsun 2.yarıda 68 ve 88. dakikalarda Spörl'ün gollerine engel olamayınca 3-1'lik yenilgiyle 2. sıraya düşüp, tur şansını kaybetti.

http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=-255903

erkutdem55

Ant55 kardeşim bir de maçın özetini bulsana büyük sevaba girersin :)

AntZ

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 31 Mart 2010, 00:09:59
Ant55 kardeşim bir de maçın özetini bulsana büyük sevaba girersin :)

Çok aradım ama malesef bulamadım kardeş  :(

ali ihsan

İlk yarım saat dillere destan oynadı takım.3 fark yapabilecekken birden durduk.Samsunspor işte ne zaman nerede ne yapacağı hiç belli olmuyor..

jean

sunnet dugunum vardi o gun maca bakim eglenceye baslamistik ben uzgun duruyordum maglubiyetten oturu kacan penalti timofte diye kalmis aklimda cenkin golunu hatirliyorum yenseydik fransanin bastia takimiyla oynicaktik

**KaR6**

az daha bekleseydin askere gitmeden olurdun sunnet jean :D

babasamsunlu

jean

o tur maclar yeniden oynasak keske ben bir kez daha sunnet olmaya raziyim

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: jean - 06 Nisan 2010, 21:55:10
o tur maclar yeniden oynasak keske ben bir kez daha sunnet olmaya raziyim

:D :D :D hiç böyle içten bir yorum görmemiştim :D

vanlioglu

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 06 Nisan 2010, 22:24:35
:D :D :D hiç böyle içten bir yorum görmemiştim :D