Lig A 7.Hafta | T.Telekomspor 5-1 Samsunspor

Başlatan hasselbaink, 26 Eylül 2006, 00:35:47

« önceki - sonraki »

hasselbaink

Alıntı yapılan: "Clint_Eastwood"Artık dibe vurduk bundan sonra kimse hayallere kapılıp biz çıkarız demesin... Bundan sonra ligde kalma savaşı vereceğimiz apaçık... Rafael'in verilmesi ve yerine alınan 2 kazma futbolcu ile sevinen taraftarlara da burdan saygılarımı sunuyorum... Bakın ligde en az gol atan takımız... Eee kadromuz genişledi değil mi? S.Dökme ve Tufan süper yetenekler değil mi? Sinan usta bir ayak değil mi? Önce şapkayı önümüze koymalı ve düşünmeliyiz biz nerde hata yaptık? Bu yönetim ve teknik heyet derhal gitmeli, takım öz Samsunlulara teslim edilmelidir... Kimse bu şehrin kaderiyle bu şekilde oynayamaz!!!

Rafi'nin gönderilip yerine 4 oyuncu alınması konusunda olumlu görüş bildirdiğim için bu saygıyı üzerime alınabilirm  :oops:
kağıt üzerinde bu adamlar iyidi. Ayrıca Rafi Samsunspor'da kalsa idi asla bu performansını göstermezdi. Çünkü takım hücum organizasyonu yapamıyor. Son olarak Rafi menajerini getirip, Kocaeli maçına da çıkmayarak gitmek istedğini belli etmişti. Yani, Samsun'da kalmayacaktı zaten.
Ama gelenlerin performansı konusunda haklısın. Gelenlerden ziyade mevcutlar da işin suyunu çıkardılar. Bir de Rafi verilip sadece para alınsaydı o paranın yönetici alacakları adı altında iç edileceği kesindi. Bu nedenle en azından topçu da alınmış diye sevinmiştik.
Ayrıca son cümlelerin bu takıma kim gelirse gelsin (ya da raif kalsa bile) aslında bir halt olmayacağını göstergesi. At sahibine göre kişner; yöneticisinin Samsunsporlu olmadığı bir takımda topçunun umurunda olmaz.

bu da maçtan bir foto giresunlu arkadaşa teşekkürler

MeL_55

yaziklar olsun size artik bu futbolcular bu macta gösterdi samsunspor'u satmak istediklerini !!! bence iyi oldu yönetim istifa eder antrenör kalmasin defolsun! futbolcular defolsun ALT YAPI GELSIN °°!!!

ÇaÇa

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "foreversamsun"öğrendiğim kadarıyla ılk devere etkılı oynamısız 1-1 den sonra  bırkac pozısyon kacırmısız..ıkıncı devre baslar baslamaz serkan aykut kalecıyle karsıkarsıya bır pozısyonu degerlendırememıs..

Serkan Aykut bu macta oynamadi, o galiba Serkan Ozdemir olsa gerek.

MeL_55

rafael bügün gol atti ve vesteli yendirdi !! adam gol krali oldu !! demek KALITEMIZ burdan anlasiliyo ! rafael bizde 30 macta 10 gol atiyordu atamiyordu ama vestel de 3 macta 5 gol atiyor yani vestel cok cok daha iyi oynuyor samsun dan !!

maviay55

söz verdiğimiz gibi maçtan önce gimanın önünde buluştuk metroyla küçük bi maceradan sonra stada vardık.

maçtan önce o kadar heyecanlıydım ki o kadar taraftar samsundan gelmiş çok ümitliydim bu maçı alacamızdan..ama nerden bilebilirdim böle RUHSUZ ******* topçular olduğunu..

taraftar herzamanki gibi takımına destek hiç susmadık ama anlayan kim!! kale arkasını vermişler halısaha maçı gibi telörgüler falan izledik maçı..samsunsporumuz bu hallere bu stadlara düşcekmiydi diodu herkes!

üçbeş telekom altyapısından bebeler bağırıodu telekom telekom die biz ise stad dielim hadi stadı inletioduk samsun samsun die..(parantez:biletler 5 milyon)

maç başladı: kısa paslarla ortasaha mücadelesi yapıo takımımız serkan özdemir araya kaçıo falan ii ya dedik..telekom ilk atağında golü buldu :!: toparlanma çabasındaki samsunsporumuz canerin düşürüldüğü pozisyonda penaltıyı buldu..caner topun gerisine geldiğinde telörgülere yapışmış taraflarlarımızı görmeliydiniz..caner atamaz dediler çoğu ama ters köşe GOL!1-1! ondan sonra yine ortasaha mücadelesi kısa paslar dikine paslarla samsunsporum baskı kurdu telekom yarısahasında 42.dk da bi gol kaçtı altıpasa gelen yerden yantopta kalecile karşı karşıya ters ayakla vurunca dışarı attı ismini yazamıom göremedim çünkü..devre arasında muhabbet koyuydu amcalar abilerle..2.yarı alırız maçı dedik ama 2.yarı bambaşka bi telekom bambaşka bi samsunspor vardı sahada..telekom baskı kurmuş samsunspor serkan özdemir le kontraataktan sonuç alamıodu..defansımız gerçekten kötü 2 numara rafaelin verilip serkan dökme ve tufanı almıştık 2 numara tufanı ilk kez izledim ve sağ kanadımız yol geçen hanıydı tufan yok gibiydi oyuncu bi faul yapamaz mı ya çek yırt yık bişi yap bu onu da yapamıo sağdan gelen orta da tufan topu bırakıo telekomlu oyuncu golü atıo..mehmet polatın hatasıyla sol çarprazdan gelen topu telekomlu oyuncu auta attı hakem ibnesi korner verdi taraftarımız çıldırdı hakeme bağırmaya başladık olan olmuştu korner kullanıldı 2 numara tufan!yine ön direkte topu bıraktı telekomlu oyuncu golü attı!
bu golden sonra isyan başladı tribünde..takımın moral iice koptu maçtanmaç boyunca bi halt yapmayan tufanı oyundan aldı hoca protestoyla çıktı oyundan..kurtarıcı die oyuna aldığı oyuncu sölediklerine göre gazi bld.forvetiymiş..600 milyarlık GÖKHAN KABA transferimiz hala sahada yok!ardından 4.gol geldi yıkıldık kahrolduk sövmeye başladık artık adamlar bizle dalga geçio kaleciyi çalımlamaya başladılar gol atmıolar adamlar..marcieli aldı oyuna hoca sonradan..bu hallere düştük yani! 5.gol geldi maçı bıraktık isyan edioruz artık..
(skor telekom 5-1 SAMSUNSPOR -telekom stadyumu- tarih 01-10-2006)
MAÇ BİTTİ oyuncular başları eğik çıkıolar sahadan poz yapıolar!o.çocukları!3-5 telekom bebesi karşı tribünden çıksın die bekletildi taraftarımız stad içinde..ondan sonra açıldı kapılar taraftar çıktı herkes perişan bitkin gergin yazık çok yazık
EN BÜYÜK TARAFTAR FUTBOLCULAR SAHTEKAR A.q

Maçta ilgimi çeken olay dakka kaçtı bilmiom farkı yedik hakem kulübemize doğru gitti hocayla konuşuo zannettik biz bide baktık EMİN abiyi tribüne yolluo hakem emin abi sinirden bi surat olmuş kıpkırmızı tribüne çıktı babamlar konuşmuş şöle diomuş:Bİ TAKIM 4-5 TANE KAÇIRIPTA 5 GOL YERMİ yazık yazık samsunsporuma! demiş ondan sonra bi kelime etmemiş!

yine cefayı çektik tam desteğimizi verdik ne oldu 5 yedik a.q telekomundan götü boklu telekom 2 milyon nüfuslu samsun şehrinin takımına 5 GOL attı!

yönetim istifa etmeli!

gökhan kabayı transfer için verilen 600 milyar paftaki topçular verilsin..bakın nası oynuolar çocuklar..ruh yok ruh bu takım bitmiş..yine bi hedefimiz var KÜME DÜŞMEMEK! 3 senedir aynı hedef geçen sene düştük bu senede aynı hedef.. :twisted:

(battal55 zeki abiye kardeşine,yanındaki güzel samimi abiler amcalara tşkler :!: )

çözüm:YÖNETİM İSTİFA LEVENT İSTİFA topçular kovulacak yepyeni takım paflar çıkacak cefa bitecek en azından küme düşmeyiz:
saygılar slmlar maviay55-ENGİN :(

hasselbaink

Maça giden ve Samsunspor'u destekleyen Giresunsporlu
bir arkadaşın başka bir sitede eklediği görüntüler. Kendisine teşekkür ediyoruz, hem desteği hem de paylaşımı için.

Sağol Çotanak!

AlıntıSamsun üçlü: http://rapidshare.de/files/35128406/100_0998.MOV.html

Yönetime tepki 1: http://rapidshare.de/files/35128610/100_1003.MOV.html

Yönetime tepki 2: (küfürlü) http://rapidshare.de/files/35129030/100_1006.MOV.html

Yönetime tepki 3: (küfürlü) http://rapidshare.de/files/35129551/100_1007.MOV.html

İsmail Uyanık tezahüratları: http://rapidshare.de/files/35129835/100_1008.MOV.html

King Of The North

Ankara'da 10 arkadaş buluşup stadın yolunu tuttuk.Zor bir yerde ve amatör oyuncuların ancak oyanayabileceği kuş uçmaz kervan geçmez bir stada 1 saatte varabildik.7 otobüs deniyordu sadece 3 otobüs gelmiş buna da şükür.Neyse maçın başında yediğimiz golün etkisini çabuk atlattık ve ilk yarı oyuna hakim olan topa basan top yapan takım bizdik.Hatta bazı arkadaşlar Samsunsporu ilk defa bu sezon bu kadar arzulu ve güzel oynadıklarını söylediler.2.yarı başladı takımdaki sihir kayboldu.İlk yarı bulup da atamadığımız pozisyonların acısını çektik diyebilirim.Caner kardeşimiz jübile maçında gibiydi koşamıyor ağır kalıyor penaltıyı da gözümüzün önünde olmasına rağmen dışarı attı sandık önce.2 numaralı bir topçu var bizde yemin ederim buna 75 dakika tahammül eden bir hoca hocalıktan falan anlamıyo.Serkan Dökme fos,Adnan ilk yarı daha diriydi.Mehmet Polat çok kademe hatası yaptı gene sadece tek diri kalan topçumuz 4 numaramızdı.Telekomlu 20-30 kişinin Samsun kümeye diye bağırması çok zoruma gitti.Adamların stadında toplasan 100 seyircisi yok,stadları dandik ama gel gör ki koskoca Samsunspor 300-350 taraftarıyla rezil oldu utancımdan ağlayacaktım sonra sinirden güldüm.Yediğimiz 2.golde korner verdi ******* hakem alakası yoktu ama bahane değil.Kalecimiz de çok ilgin ne yaptığını anlayan olmadı maç boyunca.Büyük kalecile 2 top kurtarır maç çevirir bizim kaleci güven vermedi.Aklıma geldikçe deli oluyorum ve başımız önde iftarı açmaya gittik boğazımdan da birşey geçmedi.Yazıklar olsun bu yönetime bu hocaya.Gene anladık ki En Büyük Taraftar futbolcular yönetim hoca sahtekar.

maviay55

Türkiye: 2.Lig A Puan Durumu
Sıra  Takım  O G B M P  
1Malatyaspor 7 5 1 1 16
2İstBüyükşehir7 5 1 1 16
3 Kasımpaşa 7 5 1 1 16
4 G.BirliğiOFTAS 7 4 2 1 14
5 Diyarbakırspor 7 4 1 2 13
6 İstanbulspor 7 3 3 1 12
7 Eskişehirspor 7 3 2 2 11
8 Altay 6 3 1 2 10
9 Mardinspor 7 2 3 2 9
10 Karşıyaka 7 2 1 4 7
11 Kocaelispor 6 1 4 1 7
12 T. Telekom 7 2 1 4 7
13 Elazığspor 7 2 1 4 7
14 Uşakspor 7 2 1 4 7
15 Orduspor 7 1 3 3 6
16 GaziantepB.B. 7 1 2 4 5
17 A.Sebatspor 7 1 1 5 4
18 Samsunspor 7 1 1 5 4

Lusage

Saolsun yönetim bizi 2. Lig'e düşürdü sonrada Hayvanat bahçesine kapattı. Mübarek stad bilmem nerede gitmesi bir dert. Gittin içeriye girmesi bir dert. Üç kağıtçılar bileti 5 lira yapmışlar bizi yolacaklar. Yoldularda.

Daha ilk ataklarında gol yedik. Sonra Canerin şutu 90 dan döndü. Hemen 7 8 dakika sonrası SATILMIŞ HAKEM ne hikmetse penaltı verdi. Serkan az usturupsuz atsa vermeyecek çünkü tereddüt etti. Caner çaktı 1-1 oldu. Daha sonra uzun toplarla ataklara devam ettik ama yine fırsatları cömertçe harcadık.

2. yarı başlar başlamaz yine telekom geldi golünü attı 2 dakika sonra aut'tan korner yaratan Satılık sayesinde maç 3-1 oldu daha sonrası malum 5-1 yenildik. Maçın kahramanları ilk yarı Sercan - Serkan Özdemir ikinci yarı Serkan Özdemir. Maçın katili TUFAN!

Maçın En Büyük Olayı Telekomspor 7 şut çekipte 5 gol atmak büyük olay!

Bu yönetim ya bugün istifa eder yada haftaya maçta hiçte akıllarına gelmeyecek şeylerle karşılaşırlar. Zaten İstanbul maçına kimse izlemeye destek vermeye gitmeyecek. Açık yakalayıp indirme peşinde.

Son Not: İsmail Uyanık: Şu an Macaristandayım ben onları ..........!

oğuzhan55

Yapılan yorumlara maça giden arkadaşların yazdıklarına bakarsak bize yol görünmüş.Bir zamanlar süper ligin kıdemli takımları arasında gösterilen Samsunspor şimdi halı sahalarda top oynuyorsa bize yol görünmüş.Üstelik halı sahada fark atması gereken Samsunspor şimdi fark yiyorsa bize yol görünmüş.Yol görünüyor görünmeye de bu yolun sonu nereye gidiyor bilinmez.Samsunsporumuza yol görünmeden onu bu yollarda gitmek zorunda bırakanlara bir yol görünse çok iyi olacak.

ali ihsan

Adını yeni duyduğumuz bir takımdan 5 yedik.Alayı ruhsuz bir takıma sahip olduğumuz için utanıyorum.Yazıklar olsun.

34 SS 1965

cıddı bu takımı tutupta kanser olacaksak hıc yoktan gosterdımız sevgıye saygı gormuyorsak verdıgımız degere karsılık yokksa bu takımı tutmaya hıc gerek yok her hafta bır umut bır umut dıye dıye hayattan kopuyorum yeter artık

ali ihsan

Maçın sonucu tv.de altyazı geçtiğinde dondum kaldım.Sevdamız SAMSUNSPOR uyduruk bir takımdan 5 yemiş.Düşündüm yok olamaz dedim ama altyazı aynen geçmeye devam ediyordu.Herhalde 9 kişi filan kaldık dedim içimden.Ama nafile.Şu an işyerindeyim ve arkadaşların  bana maçı sormaması için dua ediyor ve ortalıkta görünmemeye çalışıyorum.Beni ve benim gibi binlerce SAMSUNSPORLUYU bu hale düşürenleri bu mübarek günde ALLAH'a havale ediyorum...

MeL_55

Alıntı yapılan: "aliihsan55"Maçın sonucu tv.de altyazı geçtiğinde dondum kaldım.Sevdamız SAMSUNSPOR uyduruk bir takımdan 5 yemiş.Düşündüm yok olamaz dedim ama altyazı aynen geçmeye devam ediyordu.Herhalde 9 kişi filan kaldık dedim içimden.Ama nafile.Şu an işyerindeyim ve arkadaşların  bana maçı sormaması için dua ediyor ve ortalıkta görünmemeye çalışıyorum.Beni ve benim gibi binlerce SAMSUNSPORLUYU bu hale düşürenleri bu mübarek günde ALLAH'a havale ediyorum...

helal olsun sana cok dogru konustun bravo !