Lig A 7.Hafta | T.Telekomspor 5-1 Samsunspor

Başlatan hasselbaink, 26 Eylül 2006, 00:35:47

« önceki - sonraki »

Forvetim

başkanından malzemecisine alayı istifa etsin, futbolcularda istifa etsin defolup gitsinler, kapatın olsun bitsin lan bu kulübü, fesh edin

kadir55ist

yazıkkkkkkkkk
çok yazık
bu günleride mi görecektik ama
biz samsunsporluyuz terketmiyoruz seviyoruz.
aşk iki kişi ile oynanır iyi olan kaybeder galiba biz kaybediyoruz.

cem and naz55

lanet olsun aramıyorum ankarayı artık onlar açtığım tlf ücretine bile değmez değerleri

kadir55ist

biz gol atamıyoruz rafael her hafta atıyor böyle yönetimin hocanın topçuların mübarek gün deli ederler adamı.
inanmıyosanız giymeyinlan o formayı

bodensee55

RenTinRen

maçı alacagımıza  nekadar yürekten inanırsak inanalım bu **** topçular inanmasa böle fark yeriz  :?

Sadece Samsunspor

böyle takım olmaz olsun bunalrını topunu süreceksin adi adamlar türktelekomdan fark yedik e yuh size be yuhhh bu kadar olur yazık çok yazık SAMSUNSPOR lu olamktan utanıyorum

55ertan

2ligin son siralarin takimindan 5 yedik bu bir rüya olmali

bodensee55

serefiszler 5 yediniz 9 yeseydiniz az yediniz

O.YILMAZ

Bu hafta öbür hafta ligin 7 haftasıda bitti. Ligin dibine demir attık. Samsunspor'u, Samsun şehrini, Samsun taraftarını rezil etmekten sorumluların malum olan gereğini yapmalarını bekliyorum. Bari ligte kalalım.

KotuCocuk55

hasselbaink

Maça giden arkadaşlar orada neler olduğunu bizimle paylaşırlarsa iyi olur.
Samsunspor, Malatya ve Kasımpaşa ile birlikte ligin en istikrarlı takımı oldu -ama tersine istikrar!

Yazıklar olsun bize böyle bir günü yaşatan herkese.

Gurbetci Bülent

Oh beeeee bende bu sene 2.lig de hedefsiz takim olcagimizi sanmistim neyseki artik hedefimiz var yine kümeye düsmemek.
A. k. yönetimi la s.gidin serefsizler takimin icine ettiniz, bi düsmana versek takimi batirin diye sizin kadar bati´ramazdi bu takimi serefsiz köpekler.
Futbolcular sizinde oynadiginiz futbolun a.. k.... ben.

foreversamsun

öğrendiğim kadarıyla ılk devere etkılı oynamısız 1-1 den sonra  bırkac pozısyon kacırmısız..ıkıncı devre baslar baslamaz serkan aykut kalecıyle karsıkarsıya bır pozısyonu degerlendırememıs..dk 53 te tac atısını hızlı bırsekılde kullanmıs telekom ve mehmet polat adamı seyretmıs adam golu atmıs..2 dk sonra 55te yıne mehmet polatın arkasına atılan bı topta 3uncu golu yemısız.o anda takım dagılmıs ıyıce zaten moralmen...sonrasında 4 ve 5 olmus..serkan aykut kalecıyle karsıya golu kacırmasaydı ıkıncı devre baslar baslamaz belkı macı alırdık  one gecmenın vercegı moralle.ama takım one gecemıyo bırturlu.1 kez one gectık elazığda o macıda kazandık zaten...artık yarın kadro dısı kalan futbolcuları acıklarlarr...kenan mehmet polat ılk ısımler olsa gerekk

Clint_Eastwood

Artık dibe vurduk bundan sonra kimse hayallere kapılıp biz çıkarız demesin... Bundan sonra ligde kalma savaşı vereceğimiz apaçık... Rafael'in verilmesi ve yerine alınan 2 kazma futbolcu ile sevinen taraftarlara da burdan saygılarımı sunuyorum... Bakın ligde en az gol atan takımız... Eee kadromuz genişledi değil mi? S.Dökme ve Tufan süper yetenekler değil mi? Sinan usta bir ayak değil mi? Önce şapkayı önümüze koymalı ve düşünmeliyiz biz nerde hata yaptık? Bu yönetim ve teknik heyet derhal gitmeli, takım öz Samsunlulara teslim edilmelidir... Kimse bu şehrin kaderiyle bu şekilde oynayamaz!!!