Lig A 6.Hafta | SAMSUNSPOR - Altay : 0-2

Başlatan MeL_55, 17 Eylül 2006, 22:10:44

« önceki - sonraki »

Harun55

Arkadaslar simdi bu altay maçini D Spor mu verecek, bilen varsa biraz bilgi versin.
:lol:

hasselbaink

ölüm kalım maçı...
ya kendimize geleceğiz ya da bir sezon boyunca kahır çekmeye devam edeceğiz.
Kritik eşik bu maç.

O.YILMAZ

Altay maçı kolay olmayacaktır. Levent hoca şampiyonluk sözü verdiğine göre özellikle kendi evindeki maçı kazanmaktan başka çaresi yok. Kazanacağımızı düşünüyorum. İnşallah bu takım iyi oynamaya başlarda artık utandırmaz bizi. :)

cem and naz55

İ.BB maçında KOMADAN ÇIKTIK
ALTAY MAÇINDA HAYATA DÖNECEĞİZ
SONRAKİ HAFTADA TABURCU OLACAZ

Serkan

bu maçı kazanamazlarsa birde kötü oynayıp kaybederlerse şehir karışır istiflar taşlamalar üst üste gelir gibibme geliyoo hadi hayırlısı

ali ihsan

Bu maçı alacağız hemde çatır çatır oynayarak.Daha ölmedik be...

sezer-55

BU MAÇ ÇIKIŞIMIZ OLACAK İNŞALLAH

Harun55

Alıntı yapılan: "supporter"

http://www.altaylist.com/haber.php?haberno=188

Allum Altay'lıları da delirtmiş. Bu belayı başımızdan savdığımız çok iyi oldu. Ya bu adamı geçen sene başında transfer eden adam takımı resmen yakan adamdır neyse ki şimdi bari yok. Talebesi Kerem2den de kurtulursak kale sağlam olacak.

Benim görüsüm.
Kerem'de okadar fazla hata yok, ama defans deseydin sana katilirdim,
Kerem Inan iyi kaleci benim görüsüm.

MeL_55

AlıntıBenim görüsüm.
Kerem'de okadar fazla hata yok, ama defans deseydin sana katilirdim,
Kerem Inan iyi kaleci benim görüsüm.

cok dogru diyorsun !

Sadece Samsunspor

SAMSUNSPOR BENCE BU MAÇI ALIR EĞER İSTANBUL MAÇINDAKİ GİBİ OYNARLARSA BENDE RAHAT BİR GAL,BİYET ALIRIZ TABİİ BAKALIM CANER İSTANBUL MAINDA OYNAYABİLECEĞİ GİBİ OYNAYACAKÖI EĞER CANER MAÇA HIRSLI BİR BİÇİMDE BAŞLAR İŞ TAMAM AMA PEKDE BELLİ OLMAZ

SAMSUNSPOR A BU HAFTA GÜVENİYORUM :wink:

Forum yönetim : Mesajları tamamı büyük harfle yazmayınız.

Mecnun

Arkadaşlar, karamsar olmakta haklısınız ama bence Altay maçı diriliş maçımız olacak. İçimdeki ses bu maçı en az iki farkla alacağımızı söylüyor. Ne deseniz haklısınız, ben de çok kızıyorum ama elenmemize rağmen Büyükşehir Belediyesi maçında takımımızda bir kıpırdanma gördüm. Hatta turu çok büyük bir şanssızlık eseri kaçırdık. Herkes işin ciddiyetini yavaş yavaş anlamaya başladı gibi. Altay maçıyla bir seri başlatıp yukarılara tırmanacağımıza inanıyorum. Ah bir de şu kaleye Maksiç'i koysalar.

kadir55ist

selam
arkadaşlar istanbul maçındaki hırslı oyun ve mücadele bizi ümitlendiriyor.
inşallah altay maçıyla biraz olsun yüzümüz güler.

King Of The North

Arkadaşlar her kupada elendiğimiz bir maçtan sonra ümitliyiz deyip kendimizi avutuyoruz.Elenmemiz bizim hayrımıza oldu hiç değilse lige asılırlar.Bu maçtan umutlu olmamakla birlikte yenilmemiz halinde birçok futbolcu kadro dışı kalabilir ya da bu yönetim hesabı Levent hocaya keser.Yani birileri gidici gibi.

ngonge

idealimdeki kazanacak kadro;

_______________kerem________________
petkov____kenan____evren______tufan(barış)
sercan_____emin_____s.dökme_____adnan
________s.aykut_____caner___________

Harun55

Alıntı yapılan: "ngonge"idealimdeki kazanacak kadro;

_______________kerem________________
petkov____kenan____evren______tufan(barış)
sercan_____emin_____s.dökme_____adnan
________s.aykut_____caner___________

Güzel ama tufan ve baris sag tarafta oynamiyorlarmi ?ben olsam göbege adnan ve s.dökme koyarim.
Tufani sag tarafa petkov kenan ortaya ve evren ise sol tarafa alirim evrenin yerine m. seker'de olabilir ama o sakatti benim bildigim. :D