Daniel Timofte - Samsunspor, 1993-1999

Başlatan timofte, 22 Şubat 2005, 14:57:30

« önceki - sonraki »

yönetici

Çok güzel olmuş eline sağlık Canikli, tebrikler ve teşekkürler.

hasselbaink

Alıntı yapılan: "admin_"Çok güzel olmuş eline sağlık Canikli, tebrikler ve teşekkürler.

rica ederim admin kardeş
tabii benim çeviri tam olmadı türkçe-romence bir çeviriden faydalandım ama "ben var yine gelecek, Türkiye çok güzel olmak" cümlesini biz anlıyorsak Timofte de bunu anlayacaktır.
bu arada Timofte'ye ulaşbilecek bir mail attım deyip ortamı biraz daha hareketlendirelim.  :wink:

Clint_Eastwood

Benimde çorbada biraz tuzum olsun istedim...

4.11.1992 Marsilya-Dinamo Uefa cup maçı... Hırvat golcu Alen Boksiç ve Üstad Timofte mücadelesi...

Marsilya ile ilk maç... Basile Boli ve Timofte... Bu kareda Üstadın tipik 2 li mücadelesi ve kayarak müdehalesini görüyoruz...

bodensee55

timofte

samsun 2 van 0 macindan bi resim

timofte

bodensee55 ve clint eastwood'a resimler için teşekkürler..

edmontdante

Alıntı yapılan: "bodensee55"

timofte

samsun 2 van 0 macindan bi resim
Van maçının gollerinden birini TİMOFTE atmıştı.Ceza sahası dışından top yere inmeden sağ ayağıyla  gelişine vurduğu top köşeye gitmişti.Klas gollerinden biriydi

veis

ben halen ısrarla bu adamın samsunspora hoca veya menajer olmasından yanayım..

jean

gorev yapabilmesi icin 1.lige cikmamiz mecbur galiba

hasselbaink

Lig A'da yabancı teknik direktör olmuyor ama yabancı yardımcı antrenör oluyor mu bilmiyorum.
Daniel Romanya'da antrenörlük yapıyordu sezon başında. Şimdi ne alemde acaba?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "canikli"
Daniel Romanya'da antrenörlük yapıyordu sezon başında. Şimdi ne alemde acaba?

http://www.prosport.ro/index.php?section=articole&screen=index&id=34693

eğer fotoğraftaki küçük kare daniel ise futbolu bıraktıktan sonra epey kilo almış gibi görünüyor. büyük resimde ise 1989 yılında dinamo'da oynarken bir rakibini ekarte etmesi görülüyor. şu an 40 yaşında daniel.

En son Romanya 2.Liginde orta sıralarda yer alan Sportul Studentesc takımında antrenör idi. mayıs 2007'de. sözleşmesinin uzattı mı bilemiyorum.

Lazoli

bu takima hizmet etmesinden yanayim bende. gelirse bize yardimci olabilir diye düsünüyorum

celebi

Valla gelsinde Antrönörlük yapsın Samsunumuzda

roligan

http://www.youtube.com/watch?v=EPLAxzkzUfs

09.09.1989 / Steaua - Dinamo 0-3

75'te oyuna giren Timofte, 76'da çakıyor. Kalede Stelea var, teknik direktör Lucescu...
Rakipte Hagi oynuyor...

Divizia A
09.09.1989 / Steaua - Dinamo 0-3
Au marcat: Mateuţ (15), D. Timofte (76), C. Zamfir (84)
Steaua: Lung - D. Petrescu, Minea, Iovan, Ungureanu - Mujnai, Rotariu, Hagi, I. Dumitrescu (61 Balint) - Lăcătuş, Negrău. Antrenor: Anghel Iordănescu. Eliminat: Hagi (86)
Dinamo: Stelea - Mihăescu, Rednic, Andone, Klein - Lupescu, Sabău, Mateuţ, Lupu - Vaişcovici (53 C. Zamfir), Răducioiu (75 D. Timofte). Antrenor: Mircea Lucescu

timofte

Sevgili roligan güzel bir paylaşım, teşekkürler..

celebi

palaşım için çok teşekkür ederim.