Kevin BRANDS

Başlatan Sadece Samsunspor, 17 Ocak 2017, 20:31:42

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

17 Ocak 2017, 20:31:42 Son düzenlenme: 17 Ocak 2017, 20:36:55 Sadece Samsunspor
Doğum tarihi/Yaş: 28 Mar 1988 (28)
Uyruğu:  HollandaHollanda
Boyu: 1,86 m
Mevki: On Numara. Merkez orta saha. Forvet.
Uyruğu:   Hollanda  Hollanda
Mevki:   Orta saha - On Numara
Ayak:   sağ ayak

Psv sportif direktoru Marcel Brands'ın oğluymuş.

Go ahead dan geldi

Kaya

Bir golcüden çok forvet arkası denebilecek,düşen topları da gol yapabilen ayaklarına hakim bir oyuncu. Videolardan gördüğümüz tek eksik yanı biraz ağır oluşu gibi geldi. Muhammed reis tarzında fayda sağlayabilir. Hayırlı uğurlu olsun.

fanatik samsunsporlu

Vedat ,Ahmet diğer ikisi yabancilar mi

Musti

Diğer ikisi Kevin Brands ile Jeroen Lumu

https://www.youtube.com/watch?v=ZydP1AuEOTk

2012'de Willem II takımında Jeroen Lumu ile takım arkadaşıymış. Bu videoda da antrenmanda aralarında yarışma yapmışlar.

orucreis

En azindan birbirini taniyan oyuncu

Sadece Samsunspor

Hollanda basininda baya bi haber olmus bu transfer.

Bakalim.ben umitliyim bu adamdan. Fizigi falan tam bir topcu

samsunsporlu1994

Hollanda ligi oynamış,tecrübeli bir oyuncuya benziyor. Osman hocanın raporuyla alındaysa kesin boş adam değildir. Lumu ise hızlı,çabuk bir oyuncuya benziyor. Yabancılar iyi çıkarsa kalırız ligde,tek umudumuz yabancılar.

sadece55

Bana eski oyuncumuz Kais Ghodhbane'yi hatırlattı. Gol katkısı olacak bir isime benziyor. İnşallah kondisyon sıkıntısı yaşamaz.

ata55

fark yaratır bu kevin

Shane_Falco

Bu takım yıllardır bir 10 numara göremedi. Gerçekten yetenekli ve birazda karakterli bir adamsa taraftar için farklı yerlere gelebilir.

Karabudun

Alperen'i aratmayacağı kesin. Ötesi için konuşmak yanlış olur. Umarım savaşçı bir oyuncudur. Savaşçıdan kastım dövüş çukurlarından, arenalardan çıkmış adam. Böyle Capua'dan çıkma adam lazım bize.

cakir55

Savaşçı olmasın topunu oynasın yeter. İlk devre altyapıdaki savaşçılarla oynadıkta noldu ? Gol istatisklerine baktım. Batalla tarzı diye ümit ediyorum.

sadece55

Geçen sene 12 gol atmış izlediğim kadarıyla çok şutu var ve gayet akıllı adam

Karabudun

Alıntı yapılan: cakir55 - 18 Ocak 2017, 20:35:18
Savaşçı olmasın topunu oynasın yeter. İlk devre altyapıdaki savaşçılarla oynadıkta noldu ? Gol istatisklerine baktım. Batalla tarzı diye ümit ediyorum.

Tamam, hoca. Söyleriz tezkeresiyle gelir. Sen de biraz mecaz, teşbih falan çalış ama.