Kevin BRANDS

Başlatan Sadece Samsunspor, 17 Ocak 2017, 20:31:42

« önceki - sonraki »

ngonge

Bu lig için çok iyi oyuncu. 8-10 gol arası atar bu adam.

brigand

Bir kaç maç daha görelim tam yorumumuzu yaparız. 8)  Bilekleri iyi, zeki, oyun bilgisi var gibi duruyor. Tempo kazanmayı başarabilirse, beklenenden de çok katkı sağlayabilir.

tactician

oyun zekası ve özgüveni çok çok iyi.
bize çok maç alacak bir adam
Az daha tempo kazansa özellikle iç sahalarda gol atmadığı maç olmaz bu adamın.

Karabudun

İstekliydi, hırslıydı ve iki gol attı ancak bunlar hantallığını kamufle etmeye yetmedi.

ali ihsan

Oyun zekası ve tekniği çok iyi.Attığı 2. gol klastı.Güçlenince çok fark yaratır.10 gole yakın atarsa şaşırmayın.

minci

Alıntı yapılan: 5trawberry - 29 Ocak 2017, 18:03:07
iki gol atmak dışında hiçbirsey yapmadi
Başka ne yapması gerekiyor?

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: minci - 30 Ocak 2017, 22:38:16
Başka ne yapması gerekiyor?

:D :D :D :D :D :D :D :D
minci süper cevap vermissin koptum yaaa
saka maka sahi adam bir macta 2 gol atmis daha ne yapsin.

özkan

Nası 2 gol atmaktan başka bişey yapmadı.Orta sahada o topları mustafa sevgimi dağıttı.Güçlenmesi lazım,bu fizikle olmaz ama yüreği ve inancı olan bir oyuncu bu kesin.İhtiyacımız olanda belki budur.

Kaya

31 Ocak 2017, 23:03:04 #53 Son düzenlenme: 03 Şubat 2017, 12:30:23 Kaya
Uyum sorunu nedeniyle araya attığı ve değerlendiremediğimiz  çok net 3 top, bir golle sonuçlanabilecek kafa vuruşu ve 2 gol.

İlk iç saha maçı için oldukça iyi bir performanstır bu.

Ayrıca videolardan izlediğimizde gördük ki  buraya gelmeden de kısa mesafede ağır bir oyuncuydu  Brands. Topla çabuk hareketler beklemek imkansızı istemek olacaktır.Ben fiziken de hazır olduğunu düşünüyorum yani bunun üstüne sadece takım arkadaşlarının becerilerini daha iyi tanımayı koyacaktır. Skor üretmediğinde de dökülüyormuş hissi verecektir,şimdiden sabırlı olmak gerek.

Oyunu okuması,terse dönüşleri,pozisyon alışı ve top tekniği ise en büyük artısı. 7-8 gol bekliyorum ben sene sonuna kadar.

celebi

brands her geçen hafta daha iyi olacaktır. özellikle iç saha maçlarında. taraftarı gördükten sonra

cakir55

Stattan maçı izleyenler çok net görmüştür, oyunu çok güzel okuyor. Evet ağır bir oyuncu ama fizik olarak çok iyi o yüzden kolay kolay kaybetmiyor.

Karabudun

Malatya maçında gördük ki oyunu iyi okuyor, fizik de fena değil ancak haddinden fazla ağır ve o fiziğine rağmen ikili mücadelelerde ya yerde kaldı ya faul yaptı. Yanlış anlaşılmasın demiyorum ki adam kötü oyuncu. Benim tartışmaya açtığım konu adamın bu lige uygunluğu. Eğri oturup doğru konuşalım bu lig teknik istememeyen, diri ve doksan ayakta kalabilenin işi götürdüğü bir lig. Brands gibi oyunculardan verim alabilmek Brands'ın ardını temizleyebilecek, Brands'ı oyunda tutabilecek başka oyuncularınızın olması. Başarılı olabilmesi için yanındaki ve ardındaki adamların da iyi olması gerekiyor. Akıbetini biraz da diğer oyuncular belirleyecek. Bir de bana mı öyle geldi bilmiyorum ama yeni oyuncular arasında sanki burada olmaktan en memnunu Brands. Gayet rahat, serinkanlı. Oyundan çıkarken tribüne selam çakması falan gayet hoştu.

GurbetciFanatik

Seni orta sahaya beyin diye aldik Kevin sende mubarek canli cenaze gibi geziyorsun.
Tamam 2 gol attin gecen hafta ama oyuna artik agirligini koy.
Top al orta sahada takimi atagi kaldir assist yap pas ver takimi toparla orta sahada.
Bugün sadece gezdin.

celebi

Orta sahaya beyin diye alınmadı brands forvet arkası diye alındı

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: celebi - 12 Şubat 2017, 16:16:11
Orta sahaya beyin diye alınmadı brands forvet arkası diye alındı

Forvetin arkasi ne oluyor celebi. Orta saha de gitsin.
Nereye alindiysa alindi ama is yapmiyor ismi duyulmuyor hic.