Kevin BRANDS

Başlatan Sadece Samsunspor, 17 Ocak 2017, 20:31:42

« önceki - sonraki »

cakir55

Alıntı yapılan: Karabudun - 18 Ocak 2017, 21:38:44
Tamam, hoca. Söyleriz tezkeresiyle gelir. Sen de biraz mecaz, teşbih falan çalış ama. 
Senin dediğin formanın hakkını versin, savaşsın mücadele etsin. Benim demek istediğim sadece kalitesini ortaya koysun yeter savaşarak bir yere kadar gidiyor çünkü. Biz ilk devre sadece savaştık, yeteneğimiz yetmedi. Şimdi daha tecrübeli, yetenekli oyuncular aldık artık kalitelerini ortaya koydukları an sonuçlar gelecek demek istediğim o.

Karabudun

Eyvallah, hemşerim. Son iletimi kesinlikle art niyetle yazmadım. Umarım Brands kaliteli bir oyuncudur ve dediğin gibi güzel neticeler alırız da nihayetimiz güzel olur.

özkan

Ağır olabilir,mevkisi için hız hiçte onemli degil bu lig için.Bana sadece 15 meteye asra pas atsın,kanada 30 metre dogru pas versın,şut attığı zaman 9 metre kaleyı tuttursun yeter.Her türlü iş yapar.

celebi

oguz_5528

Bu adam gol atarsa maratona tırmanır :)

cembaba

Gerçekten videolardaki gibiyse, sanırım ikinci Gekas'ımız olur. İnşallah faydası olur da ligde kalırız.

Ayberk

Bu adamdan ümidim var. Hollanda kökenli oyunculardan son yıllarda fayda gördük. Murat Yıldırım, Hasan vs şimdi de lumu ve brands... Ne oynadığını bilen birine benziyor. İnşallah faydalı olur, bu yıl ligde kalırız. Seneye de Allah Kerim

sadece55

Varlı idman da izleyen kevin babayı

tactician

Alıntı yapılan: Erdinc - 22 Ocak 2017, 14:50:17
Varlı idman da izleyen kevin babayı

Topu bildiği çok açık adamın. Ceza alanı içerisinde ve çevresinde çok önemli bir tehdit unsuru olacaktır.  Her iki ayağını da oldukça iyi kullanıyor.  Sadece kontra oyununda cok verimli olamayabilir. Onun yani sira lumu da dikine ciddi bir özgüvenle gidebiliyor. Hızlı ve bilekleri iyi. O da dar alanda akzayabilir.

samsunsporlu1994

2011-2012 sezonu: 30 maç 9 gol,2 asist
2012-2013 sezonu: 26 maç 2 gol
2013-2014 sezonu: 27 maç 9 gol 1 asist
2014-2015 sezonu: 40 maç 22 gol 4 asist
2015-2016 sezonu: 35 maç 14 gol 1 asist
2016-2017 sezonu: 13 maç 1 gol

İstatistikleri böyle,genel olarak dikkatimi çeken Kevin'in istikrarlı bir oyuncu olduğu. Tam bir görev adamı gibi geldi bana,bize de uzun zamandan sonra böyle bir oyuncu gelmemişti. Umarım aynı istikrarı bizde de sürdürür.

sadece55

Kevin baba bugün al şu 3 puanı haftaya seni krallar gibi karşılayalım evimizde...

Desiqner

Çok şey bekliyoruz senden.Hadi şaşırt bizi.

Sol Açık

ADS maçında hazır görünmedi. Bence bu ligi yeterince ciddiye almış da görünmüyordu. Ama ADS darbesi umarım onu kendisine getirmiştir. Çünkü belli ki yetenekli ve belli ki çok iş yapabilir.

Ben iyi olacağına inanıyorum...

sadece55

Bana kilo problemi var gibi geldi.Ağır kalıyor ama ayakları yetenekli be direk golü düşünebiliyor.Lider bir oyuncu uyum sağlarsa çok farklı işler yapabilir

orucreis

Oyun icinde cok yabanciydi sudan cikmis balik gibi ne yapacagini nereye kosacagini bilemedi haliyle yeni takim ve yeni kisiler arasinda. Ancak ayaklari saglam bir iki guzel pasi oldu nereye top atacagini biliyor. Bir kac mac sonra patlar gider