Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Akyol

CNN'de, BBC'de ve bilumum ajanslarda özellikle aysiha'da alttan üstten yazmışlar!  Ntvspor'da alt yazı geçti diyen arkadaş nerde geçti yok öyle bişey?

berusa55

Yok arkadaşlar altyazı falan bakmayın boşa. Kim nerden uydurdu bu alt yazıyı bilmiyoruz. Ne oldu önce yazdı sonra kaldırdı mı haberi NTV SPOR. Şu an için bir şey yok anlayacağımız...

HoliganSamSunLu

mehmet baddal doğru ise çok iyi geçen yıl buca süper lige çıktığında katkısı büyüktü  inşallah olur...

samsunspor.co.nr

Böyle bir haber yok,baştan sonra futbol,basketbol,hentbol,voleybol vs. bütün altyazıyı takip ettim. sadece bolu makedon peev ile 3 yıllık anlaşmış,karşıyaka da reha kapsal ile anlaşamamış. bank asya'dan başka haber yok.

Sevgiler.

seskat

Aynen bende takip ettim, altyazı felan yok. Yalan haber oldu galiba. Bu haberi veren arkadaş salladı bence.

SAMSUNLU ORUMA 55

kardeş durup dururken  böyle haber ortaya çıkmaz Samsunun arena gazetesindede yazıyo büyük ihtimal gelecek galip öztürk bu transferi haleder

gkhn

Face de forzaşirinlerde yazıyor arkadaşda orada gördü buraya yazdı galiba bende 1 saatti ntvspora bakıyorum samsunspor görsem kaçırmazdım..İnşallah gelir tabiki.

GökhanÇağlar

arkadaşlar ben de face de şirinlerin sitesinde gördüm buraya yazdım,bilemiyorum ne kadar doğru fakat bi görüşme olmasa böyle bi haber çıkmazdı.

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: gokhancaglar - 26 Aralık 2010, 15:43:47
arkadaşlar ben de face de şirinlerin sitesinde gördüm buraya yazdım,bilemiyorum ne kadar doğru fakat bi görüşme olmasa böyle bi haber çıkmazdı.

aynen kardeşim sana katılıyorum galip öztürk istedi miydi mehmet batdalı alır

sadece55

bence balon haber tezcanlı bir arkadaşımız arena da okudu ve bir anda haber yapayım dedi

Mert

Ben de baktım bulamadım öyle bir yazı.Ama bence mehmet batdal gelirse faydalı olmaz diye düşünüyorum.

Shane_Falco

Mehmet Batdal'ın Gs de forma şansı yok artık arkadaşlar Hagi Anıl'ı oynatıyo onu oynatmıyo devre arasındada elbet forvet alacaklar forma şansı hiç kalmayacak yoldaki adam bile biliyo bunları elbet Mehmet'de biliyodur.Top oynamak istiyosa Gs'den ayrılması gerekiyor hane bu ayrılıktada biz kaparsak onu iyidir :)))

mehmet yılmaz

Mehmet Battal geçen sezon hayranlıkla seyrettiğimiz bir oyuncu, iyi bir kumaşı var. Galatasaray'da forma şansı bulması imkansız, özgüveni bitmiş, kendini degersiz hissediyor. Normal şartlar altında harika bir transfer olur ancak benim takıldığım nokta, transferin kiralık mı bonservisli mi oalcağı?

Kiralık futbolcudan hiç bir fayda gelmez, çünkü bilir ki, ne olursa oslun Mayıs sonunda kulübüne dönecek. O yüzden büyük bir risktir kiralık futbolcu.

GökhanÇağlar

keşke bonservisiyle gelse ama gs kiralık verir tabi verirse?

KareAs55

Belli olmaz abi bonservisle verebilir hagi sanırsam pek oynatmıyor umarım bonservisle gelir