Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Evet adı Ercan Ünal olmalı. Ömer Üründül'de övdü iyi müdahaleler yapıyor Zenke'yi oynatmıyor döndürmüyor vs.. Sanırım oydu..

Bu arada ben Mehmet Batdal'ın Süper Lig'den tekrar gelip de Bank Asya oynayacağına ihtimal vermiyorum.
Mesela bi Turgut'un bile Süper ligde oynamaya devam etmek için Samsunspor'a dönmeye sıcak bakmadığını biliyorum.
Yoksa Turgut futbolcularına takır takır maaş ödeyen Samsunspor'a dönmeye çoktan razı..
Ama o dönmüyorsa Mehmet Batdal gelip de Bank Asya oynar mı diye düşünmeden edemiyorum.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: davidsavage - 26 Aralık 2010, 20:11:11
İki taraflı oynuyordur belkide ajan mı ki   :D ;D

Ajansada kuyumuzu kazmasında bize çalışsın :D:D Gerçi o tipde ajan olacak sıfat göremedim ben ama neyse :D

maviay55

Shane_Falco

Alıntı yapılan: maviay55 - 26 Aralık 2010, 20:31:44
mehmet akyüz yalan mı oldu  :o

Mehmet kısmı duruyoda akyüz kısmı yalan olunca batdal'a bel bağladık :))

Mert

Mehmet batdal kiralık mı düşünülüyor yoksa bonservisiyle beraber mi acaba ?

AntZ

AlıntıSamsunspor'un bombası MEHMET BATDAL
Samsunsporlu yöneticilerin 'Bomba bir transfer yapacağız' dedikleri kişi Mehmet Batdal çıktı. Battal'ın transfer maliyetini ise Galip Öztürk karşılayacak

TRANSFER HAREKATI
İkinci yarıya güçlü bir kadroyla girmek isteyen Samsunspor, transferde önemli adımlar atmaya devam ediyor. Dilaver Güçlü'yü renklerine bağlayan Kırmızı-Beyazlılar, elini çabuk tutarak yeni bombaları da patlamak istiyor. Samsunsporlu yöneticilerin, 'Bomba transferimiz var' dedikleri futbolcunun da Galatasaray'da forma giyen Mehmet Batdal olduğu öğrenildi.

GALİP ÖZTÜRK ALACAK
Bu futbolcunun transferini Kırmızı-Beyazlı yöneticiler de doğruladı. Galatasaray'da forma şansı bulamayan golcü futbolcunun transfer maliyetini ise Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk karşılayacak. üper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig, Avrupa Şampiyonası, Türkiye Kupası ve özel maçlarda toplam 146 kez forma giydi. Battal 146 maçta ise 48 gol attı. Battal ayrıca daha önce 13 kez Ümit Milli Takım formasını giydi.

http://www.gazetearena.com/haberdetay.asp?Newsid=9786&menuid=53

AlıntıKILIÇ SEFERİ
Samsunspor, Sivasspor'da forma giyen Ermen Kılıç'ı renklerine bağlamak için adeta seferber oldu. Orta sahada oynayan Kılıç, tecrübesi ve tekniğiyle dikkat çekiyor

DÜĞMEYE BASILDI
Samsunspor ara transferde fırtına gibi esmeye devam ediyor. Taraftarını heyecanlandıracak yeni isimleri kadroda dahil etmek isteyen Samsunspor, yeni bir futbolcuya daha yöneldi. Kırmızı-Beyazlılar Sivasspor'da forma giyen Erman Kılıç'ı almak için düğmeye bastı. Samsunsporlu yöneticiler, orta saha oyuncusu Kılıç'ın menajeri Hüseyin Ok ile görüşmelerine devam ediyor.

SORUNLARI VAR
Erman Kılıç'ın adı şike operasyonlarına karıştığı için Sivasspor'un da bu futbolcuya sıcak bakmadığı öğrenildi. 1983 doğumlu olan Erman Kılıç, Süper Lig'de 109, Bank Asya 1. Lig'de 60, 3. Lig'de 131 ve Türkiye Kupası'nda 10 kez forma giydi. Kılıç toplam oynadığı 310 karşılaşmada ise 65 gol attı. Samsunspor'un bu futbolcuyu almak için tüm fedakarlıklara katlanacağı da gelen bilgiler arasında. Fatih TUTAR

http://www.gazetearena.com/haberdetay.asp?Newsid=9789&menuid=53&altmenuid=0&enaltmenuid=0

Alıntı
İhtiyaç varsa dönerim
Bucaspor'dan sezon başında Galatasaray'a giden Mehmet Batdal eski kulübüne dönüş yolunda. Amacının futbol oynamak olduğunu belirten genç forvet, " Galatasaray'da zorlanıyorum. Buca'ya dönebilirim" dedi

Sezon başında Galatasaray ile sözleşme imzalayan, sarı kırmızılı formayla ligin ilk yarısında 6 maçta görev yapan Mehmet Batdal, eski kulübü Bucaspor'a dönüş yolunda. Bucaspor'un ara transferde renklerine bağlamaya çalıştığı genç futbolcu amacının futbol oynamak olduğunu belirterek, "Bu sezon bir devrede aldığım süre 187 dakika. Yıllardır sürekli forma giyen biri için bu duruma alışmak kolay değil. Ligin ikinci yarısında hep sahada olmak istiyorum. Galatasaray'da son derece iyi bir ortamım var. Bana her türlü imkan sağlanmış durumda. Eğer forma şansı bulamayacaksam, eski kulübümün de bana ihtiyacı varsa Bucaspor'da forma giyebilirim. Kulübümün kararına göre hareket edeceğim" dedi.

Sözleşme sorunu çözülecek
Basın Sözcüsü Timur Yaykıran ise, "Mehmet sözleşme sorununu halletsin, bonservisini eline alsın gelsin formamızı giysin. Biz de çok isteriz, Mehmet de zaten bunu istiyor" dedi. Galatasaray'ın sezon başında bonservis ödemeden transfer ettiği Mehmet Batdal'ı sezon sonuna kadar kiralık olarak verebileceği, Hagi'nin de bu yönde rapor hazırladığı öğrenildi. Bu arada Bucaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Beşiktaş'tan Fink,  Zapotocny ve Tabata'yı takıma kazandıracaklarını açıkladı.

http://www.milliyet.com.tr/ihtiyac-varsa-donerim/ege/haberdetayarsiv/26.12.2010/1331013/default.htm

Bu haberden benim anladığım; şimdilik en ciddi talip biziz.

Ollivanders

Basın Sözcüsü Timur Yaykıran ise, "Mehmet sözleşme sorununu halletsin, bonservisini eline alsın gelsin formamızı giysin. Biz de çok isteriz, Mehmet de zaten bunu istiyor" dedi.

Galatasaray ın  bu adamı salmayacagını sagır sultan bile biliyor. Boyle bir ortamda biz daha ciddi talibiz.

mehmet yılmaz

26 Aralık 2010, 22:28:46 #1132 Son düzenlenme: 26 Aralık 2010, 22:35:07 samsuni
Hagi, kiralık verilmesi yönünde rapor vermiş. buca da bizimkiler de istiyormuş, bakalım...

Dartagnan

Hay Allah ım su bekleme durumundan nefret edıyorum yaaa:D

erkutdem55

Bir de diğer yönden bakalım,Mehmet Batdal'ı almaya talip olmak bile takımımız için müthiş bir gelişme.Vizyonun vehedefin çok büyüdüğünü gösteriyor.Adı geçen isimler kendini kanıtlamış önemli isimler.Batdal olmasa bile belli ki ciddi birileri öyle ya da böyle alıncak.3.Lig takımlarından futbolcular arıyorduk önceki seneler devre aralarında.

KareAs55

Bir tarih vermişlerdi yönetim yıldızları açıklıcaz diye ne zamandı abilerim hatırlayınınız varmı burda haberide geçmişdi ?

Dartagnan

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 26 Aralık 2010, 22:37:38
Bir tarih vermişlerdi yönetim yıldızları açıklıcaz diye ne zamandı abilerim hatırlayınınız varmı burda haberide geçmişdi ?

carsamba günü demişlerdi yanlıs hatırlamıyorsam .

Atakumlu

bence batdalı kiralık verirler oyle olmasındansa, alabiliyorlarsa (ki galip ozturk alır ) onun yerine mehmet akyuzu bonservisiyle alsınlar...

kuzey55

sezon sonuna kadar kiralık verecekler muhtemelen inşallah tabi.erman kılıç ve uğur uçar da çok isabetli olur

Ollivanders