Giresun maçında sessiz protesto teklifi

Başlatan dukeburak, 23 Ekim 2009, 17:55:15

« önceki - sonraki »

Burak

23 Ekim 2009, 17:55:15 Son düzenlenme: 23 Ekim 2009, 20:59:57 samsuni
Benim teklifim maçın 55 inci dakikasında tribünleri organize edip şeref tribününe sessiz bir şekilde sırtımızı dönerek protestoda bulunalım.yorumlarınızı bekliyorum...

Ertuğrul Sağlam

Ynetimi neden protesto ediyoruz eğer haklı bir durum varsa bana uyar... ;)

Jnr.Serkan

emoh55

sessızlık olmazda. bakalım   boyle devam etsın bu adamlar ne yapmaya calısyo bakalım
takımızızı destekleyelım egerkı ılk yarı bıttıgınde kumede olursak ozaman ıstıfa yonetım

gozgoz yýlmaz

kaş yapayım derken göz çıkartmaya gerek yok, giresun maçında sadece ve sadece takımımızı desteklemeliyiz. 90 dakika sonunda sonuç ne olursa olsun, gerekli protestolar yapılır. ama maç boyunca destek, tam destek..

Kürsat Berrak

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 23 Ekim 2009, 18:18:29
kaş yapayım derken göz çıkartmaya gerek yok, giresun maçında sadece ve sadece takımımızı desteklemeliyiz. 90 dakika sonunda sonuç ne olursa olsun, gerekli protestolar yapılır. ama maç boyunca destek, tam destek..

Ollivanders

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 23 Ekim 2009, 18:18:29

bu macta protesto cok anlamsız birlik olup karabuk kupa macında yapılacaktı protesto artık iş işten gecti bu saatten sonra hep destek tam destek cunku destek vermezsek protesto edecek bir takım veya bir yonetim kalmayacak

berusa55

Zaten riske giren maçı iyice sakata sokmaya gerek yok; itelim de maçı alsınlar yoksa cidden dibi boylayacağız!

34_55

arkadaşlar takımımızı giresun maçında destekliyelim çünkü unutmayalımki bizler oradaki sahtekar sözde yöneticiler gibi yalan ve sahte samsunsporlular değiliz allahına kadar adam gibi adam aslan samsunspor taraftarlarıyız unutmayalımki takım onların deil bizim o zaman hep destek tam destek fakat sonuç aleyhimize olursada taraftar olarak işte o zaman  maçın bitimine son 15,ila 20 dakika kala bu sözde yönetimi preteto edip stadı dar etmek lazım onlaraişte bakın nasıl ses getiriyor tepkimiz...

#BAFRALI#

Bence gerek yok biz susarsak giresunluları dinlemek zorunda kalırız onların sesini bastırıp takımı ateşlemek lazım gerekirse sercana bile sevgi gösterisinde bulunacaksın dümenden sırf maça iyi hazırlamak için
-SÖZ KONUSU SAMSUNSPOR-

Burak

madem yanaşan yok konuyu ilgili birisi kilitlesin ben sadece 1 dklığına ufak bir eylem olarak teklir etmiştim.