Özyazanlar İstifa Etti; Yeni Hoca Kim Olacak?

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Ekim 2009, 18:52:00

« önceki - sonraki »

erhaner

Baskan Yusuf Ziya Yılmaz, Teknik direktor Tanju Colak,,, yonetim hoca taraftar elelele Samsunumuz iyi gunlere,,,,,, yoksa bank asyadan da olacaz !!!

red_white

Alıntı yapılan: erhaner - 24 Ekim 2009, 10:40:32
Baskan Yusuf Ziya Yılmaz, Teknik direktor Tanju Colak,,, yonetim hoca taraftar elelele Samsunumuz iyi gunlere,,,,,, yoksa bank asyadan da olacaz !!!

sen ne diyosun birader? ne yusuf ziya yılmazın onun ben varyaaaaa ölüsünü dirisinii  neyse ağzımı bozdurma ilk başta konuları bilde öyle konuşş

yusuf ziya yılmazz
sözünde durmazzz      adii herifffffffffffffffff  >:(

gkhn

Yusf ziya ztn büyükşehir belediye başkanı Samsunspor'a destek çıkması gerekenlerin başında geliyor.Bana söyler misin Samsunspor için ne yaptı..

erhaner

bank asyaya dustukten sonra kim ne yaptı peki, yapan biri varsa neden bu duruma dustuk, neden hala bu durumdayız, gecen sene zor yırttık, bu sene bu duruma getirenlerle devam edeceksek hic maclara cikmayalim derim,,,, yusuf ziya yi bende tasvip etmiyorum, ama baska care yok, denize dusen yilana sarilir misali,,,,, baska caresi olan varsa ciksin soylesin, ama bana gercekten para bulabilecek yonetimde masaya yumrugunu vuırabilecek birileri soylesin,, yoksa zıvanadan konusmasın.

Recep

Alıntı yapılan: erhaner - 24 Ekim 2009, 11:42:25
bank asyaya dustukten sonra kim ne yaptı peki, yapan biri varsa neden bu duruma dustuk, neden hala bu durumdayız, gecen sene zor yırttık, bu sene bu duruma getirenlerle devam edeceksek hic maclara cikmayalim derim,,,, yusuf ziya yi bende tasvip etmiyorum, ama baska care yok, denize dusen yilana sarilir misali,,,,, baska caresi olan varsa ciksin soylesin, ama bana gercekten para bulabilecek yonetimde masaya yumrugunu vuırabilecek birileri soylesin,, yoksa zıvanadan konusmasın.
şehir otogarını bile sarı laciverte boyayan birinden mi medet ummak
Allah korusun adam kulubüde satar fenere nasıl maraton tribününü sattıysa
YaZıklar olssun Ya ona ve onun gibilerine

red_white

yusuf ziya 19 mayısı sarı lacivert yaptığı günü unutmadıkk sahip çıkması zaten gerekir bunu sölemeye bile gerek yok ama az kaldı ondandan hesap sorulacak yusuf ziyayı tasvip etmiyorum demiceksin onun gelmişini geçmişini geleceğini diceksinki anlayalım seninde Samsunsporlu bir taraftar olduğunu

jean

rasit cetinere teklif goturdulerse uyabilir bu sene degilde uzun vadede

AntZ

Alıntı yapılan: erhaner - 24 Ekim 2009, 10:40:32

Çok mantıklı, Kerem'i de kaleci antrenörü yaparız gül gibi geçinir gideriz  ;)

radikal-fma

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 19 Ekim 2009, 20:50:07
hahahahhahahahahhahahha...
son günlerde böyle karnım ağrıyarak gülmemiştim allah seni ne yapmasın hemi :):):):):):)
bir teknik adam gelebileceği en büyük takımı onurluca istifa ederek bırakabiliyorsa karakter sahibi demektir bakın hakkı başkana beceremediği halde bırakma haysiyetini gösteremiyor

ramcQ_55

yönetimin beceriksiz oduğu buradan belli 7 gün  gecmesine rahmen hala bi hoca bulamadı brezilyadan sanki futbolcu seciyolar

hani paran olsa dicem ama para olmadığı içinde bulamıyolardır kesin  >:( >:(

#BAFRALI#

sadece55

bluegreen55

Devler liginde Tanjunun hırsını gördüm ve başarılıda oluyor ... Tanju geleceğin Terimi olabilir ama kimse şans vermiyor çünkü asi bir adam.Samsunluyum diyor, Samsunsporlu olduğunuda söylüyor Galatasaraylı olduğunuda yani çift takımlı olduğunu..Kimse kızar diye plan yapmıyor dedesinn trabzondan geldiğinide söylüyor.Politik olup belli bir gruba bağlı kalmıyor olduğu gibi bir adam işte. Biz bizden olan yanlarını görüp birlikte başarıya koşalım artık Tanju açılımı yapalım =)

orhan

bir takımda hoca sorunları çözmez.Yönetim çözer.Güçlü bir yönetim olmadığı müddetçe 19-20 yaşında kendini topcu zannedenler papaz olur çıkar.Geçen yılda aynen böyle oldu busenede.Biz bu gidişle daha çok hoca harcarız.kim gelirse gelsin  fark etmez, topcular yöneticisinden çekinecek ahbap çavuş ilişkisi olmayacak.işine gelmeyen hocanın ipini çekemeyecek, bizim acil takımı yönetecek yönetime ihtiyacımız var hocaya değil

Dartagnan

Alıntı yapılan: orhan - 25 Ekim 2009, 21:16:45
bir takımda hoca sorunları çözmez.Yönetim çözer.Güçlü bir yönetim olmadığı müddetçe 19-20 yaşında kendini topcu zannedenler papaz olur çıkar.Geçen yılda aynen böyle oldu busenede.Biz bu gidişle daha çok hoca harcarız.kim gelirse gelsin  fark etmez, topcular yöneticisinden çekinecek ahbap çavuş ilişkisi olmayacak.işine gelmeyen hocanın ipini çekemeyecek, bizim acil takımı yönetecek yönetime ihtiyacımız var hocaya değil

katılıyorum ...