Özyazanlar İstifa Etti; Yeni Hoca Kim Olacak?

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Ekim 2009, 18:52:00

« önceki - sonraki »

sBc-1984

Yönetimden yerliye izin yok

Kırmızı-Beyazlı yönetim hoca konusunda aceleci davranmadan yana değil.

Kırmızı-Beyazlı yönetim hoca konusunda aceleci davranmadan yana değil. İstanbul'da 2 büyük takımda futbol oynamış 3 hoca ile görüşmeler sürüyor. Yönetim, kesinlikle yerli hocaya vize vermiyor

REFERANS BEKLENİYOR
Samsunspor yönetimi hoca sorunu aceleye getirip çözmekten yana değil. Yönetim Pazertesi gününden beri hoca konusunda hassas çalışmalar yapıyor. Edinilen bilgiye göre, Fenerbahçe ve Galatasaray'da futbol oynamış 3 hoca mercek altına alındı. Bu hocaların eski takımlarından neden ayrıldığı ve Samsunspor'a uyum sağlayıp sağlayamayacağı araştırılıyor. Eğer olumlu referans alınır ve Samsunspor'a uyum sağlayacağına kanaat getirilirse isim açıklanacak.

YERLİYE İZİN YOK
Öte yandan spor kamuoyunda gün boyu teknik adam konusunda yorumlar ve yakıştırmalar yapıldı. Bu isimler arasında yerliler de vardı, yabancılarda. Yönetim dün bir kez daha net olarak,"Kesinlikle yerli olmayacak" görüşünü ortaya koydu. Bunun yanı sıra ismi geçen, Mitroviç-Fahrettin ikilisi, Engin İpekoğlu, Turhan Sofuoğlu ve Uğur Tütüneker isimleri veto yedi. Feyyaz konusunda ise net bir açıklama yok. Galatasaray'ı şampiyon yapan Cevat Güler'de teklifi teşekkür ederek geri çevirdi. Şimdi gözler 3 hoca kim de.

sBc-1984

Kimisi diyor besim durmuş kimisi diyor yerli hocaya izin yok ? hangi birine inanalım  ::)

ramcQ_55

takımın başarılı olmasını istemeyen bi yönetim varken besim durmuş hocamızı hiç getirirmi takımın başına

doðan

BESİM DURMUŞ   
Kişisel Bilgiler 
Doğum Yeri  : SAMSUN 
Doğum Tarihi  : 1 Eylül 1965 
Uyruk : TC 
Futbolcu Temsilcisi : 
Lisans Bilgileri 
Lisans No  : 120 
Kulüp  : KARTALSPOR 
Sözleşme Başlangıç T.  : 6 Haziran 2000 
Sözleşme Bitiş T.  : 31 Mayıs 2001

BESİM DURMUŞ KİMDİR?

Uzun yıllar Kartalspor forması giyen,1998/99 yıllarında Kasımpaşa'da oynayan Besim Durmuş, 2002 yılında antrenör olarak Kartalspor'da göreve başladı.

Bir sonraki yıl Eyüpspor'da aynı görevde bulun genç teknik adam 2004/2006 yıllarında Samsunspor'da Paf Ligi antrenörü ve A Takım antrenörlüğü görevlerinde çalıştı. Durmuş, son olarak Ünyespor'da görev yaptı.

bir çok insan tanıyorda ;  bir dip not olsun diye ekledim
inşallah takımın başında olur...

doðan

Besim Durmuş Kimdir?

1 Eylül 1965 Samsun doğumlu olan ve uzun yıllar Kartalspor forması giyen,1998/99 yıllarında Kasımpaşa'da oynayan Besim Durmuş, 2002 yılında antrenör olarak Kartalspor'da göreve başladı.

Bir sonraki yıl Eyüpspor'da aynı görevde bulunan genç teknik adam 2004/2006 yıllarında Samsunspor'da Paf Ligi antrenörü ve A Takım antrenörlüğü görevlerinde çalıştı. Ünyespor'da da görev yapan Besim Durmuş son olarak Kasımpaşa sporu Süper Lig'e çıkartan isim oldu.

Süper Lig'in 4'üncü haftasında Kasımpaşa'dan ayrılan Besim Durmuş'un daha önce Samsunspor'un teklifine sıcak baktığı ancak aradaki pürüzlerin çözülmesi halinde anlaşma sağlanacağı bilgisi basına yansıdı.

berusa55

23 Ekim 2009, 16:45:12 #260 Son düzenlenme: 23 Ekim 2009, 17:22:26 berusa55
Buca maçı ne zaman oynandı ve Turhan Hoca ne zaman istifa etti? Pazar günü... Bugün ne Cuma! Yani 5 gün geçti ama bizim çok becerikli yönetim o kadar çok alternatif var ki hangi hocayı seçsem diye düşünüyor hala sanırız! Besim hoca işi olsaydı şu saate kadar çoktan olurdu.

#BAFRALI#

jean

ona para cikistiramayiz artik hoca oldu tamamen

Kaya

Alıntı yapılan: berusa55 - 23 Ekim 2009, 16:45:12
Buca maçı ne zaman oynandı ve Turhan Hoca ne zaman istifa etti? Pazar günü... Bugün ne Cuma! Yani 5 gün geçti ama bizim çok becerikli yönetim o kadar çok alternatif var ki hangi hocayı seçsem diye düşünüyor hala sanırız! Besim hoca işi olsaydı şu saate kadar çoktan olurdu.

bence ali bilgiciyi deneyecekler tahsin abimiz hocanın durumunu beğenirse de devam edebilirler diye düşünüyorum... yoksa normalinde bu kadar uzun sürmez takımın başına hoca getirilirdi.

Sioux

Alıntı yapılan: jean - 23 Ekim 2009, 23:28:27
ona para cikistiramayiz artik hoca oldu tamamen

sen rica etsen gelir belki jean.  ???

beşnumara

Alıntı yapılan: iak5529 - 23 Ekim 2009, 23:30:09
bence ali bilgiciyi deneyecekler tahsin abimiz hocanın durumunu beğenirse de devam edebilirler diye düşünüyorum... yoksa normalinde bu kadar uzun sürmez takımın başına hoca getirilirdi.
o gitsin a2'yi düzeltsin sonra A takım ayar verir

Ben Ofosu

Turhan hoca ayrılırken oyuncularla vedalaşmamış, iyide yapmış, demekki adamı sırtından vurdular yoksa öyle kaprisler yapacak bi adama benzemiyordu Turhan hoca.

Bu takıma kimse hoca olarak gelmez, Besim hocayı alın işte geçen seneki Karabük macı gibi hocasız çıkıp 2 puan mı kaybedelim?

lucarelli

Adam gibi birini bulsunlar uzun vadeli gelsin. Planlı porogramlı bu yıl olmasa da  seneye süper lige çıkıp kalıcı olalım. Ama kesinlikler adam gibi birini bulsunlar ve sabretsinler, sabredelim.

Bizim yönetim kesinlikle GS-FB veyta BJK kökenli bir hoca alıp, Hocanın vasıtası ile bu takımlarda forma giyemeyen oyuncuları kiralama yöntemine gidecekler gibi bir his var içimde.

red_white

maçta bence besim durmuş lehine tezahürat yapılabilir neden illada gs fb yada bjkli biri arıyorlar onların çokmu tecrübesi var?

lucarelli

Bir çoğunun yok ama güya adı var, eski takımından oyuncu kiralama şansı var vs vs.