Özyazanlar İstifa Etti; Yeni Hoca Kim Olacak?

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Ekim 2009, 18:52:00

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: berusa55 - 21 Ekim 2009, 21:26:00
Yöneticiler neden Samsun'lu hoca istemiyor? Rahatları mı kaçar beyfendilerin? Sözleri geçmez di mi? Tüh  >:(
bizde onları ıstemıyoruz defolup gıtsınler

Gaziosmanpaşalı3455

karakterli adam gibi adam besim durmuş.başka yolu yok.ali veli gerisi hikaye

celebi

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 21 Ekim 2009, 21:26:29
Deneyimli birine verecek para da yok bunlarda kariyer de yok ...

Turhan Hoca ayarında bir isim gelecek bence,çok umutlanmayın ...

besim durmuş gelse bile faydalı olmayacağını düşünüyorum

YaşarDoğu

AlıntıHoca arayışlarının sürdüğünü, bir hafta içerisinde neticeleneceğini dile getiren Kosif, mevcut teknik kadroyla Giresunspor maçına çıkılacağını belirtti.

Racii yine işbaşında...

Ertuğrul Sağlam

Samsunspor'a fayda sağlayacak birini getirsinlerde bir hafta geç olsun önemli değil bence......

emoh55

hele sukur yonetım ıyı yaptın adamlara ceza vererek dıngonun ahırı sandılar kafalarına gore top oynarlar ne yaptıkları bellı degıl havalar kaprısler bın turlu .samsunspor cıddı ve saygı deger ve samsunlunun herseyıdır kımse bua engel olmaz kucuk dusuremez

bengülü

Nuri Asan

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 22 Ekim 2009, 09:56:07
Samsunspor'a fayda sağlayacak birini getirsinlerde bir hafta geç olsun önemli değil bence......

kendileri gitmeden o fayda sağlanmaz.
Ligden düştüğümüz sene ilk yarı itibarı ile;

Mahzar zamanında:20 puan
Sezgin Gümüş Zamanında;23 puan
Fuat Köktaş zamanında;20

puan topladık.
Tomaç ve ekibi Samsunsporu düşürmek için ellerinden ne gelirse yapacak.O bizi düşürmeden bizm onu sepetlememiz şart oldu artık.

bengülü

22 Ekim 2009, 13:25:57 #248 Son düzenlenme: 22 Ekim 2009, 13:28:02 bengülü

Kırmızı-Beyazlı yönetim hoca konusunda aceleci davranmadan yana değil. İstanbul'da 2 büyük takımda futbol oynamış 3 hoca ile görüşmeler sürüyor. Yönetim, kesinlikle yerli hocaya vize vermiyor

REFERANS BEKLENİYOR
Samsunspor yönetimi hoca sorunu aceleye getirip çözmekten yana değil. Yönetim Pazertesi gününden beri hoca konusunda hassas çalışmalar yapıyor. Edinilen bilgiye göre, Fenerbahçe ve Galatasaray'da futbol oynamış 3 hoca mercek altına alındı. Bu hocaların eski takımlarından neden ayrıldığı ve Samsunspor'a uyum sağlayıp sağlayamayacağı araştırılıyor. Eğer olumlu referans alınır ve Samsunspor'a uyum sağlayacağına kanaat getirilirse isim açıklanacak.

YERLİYE İZİN YOK
Öte yandan spor kamuoyunda gün boyu teknik adam konusunda yorumlar ve yakıştırmalar yapıldı. Bu isimler arasında yerliler de vardı, yabancılarda. Yönetim dün bir kez daha net olarak,"Kesinlikle yerli olmayacak" görüşünü ortaya koydu. Bunun yanı sıra ismi geçen, Mitroviç-Fahrettin ikilisi, Engin İpekoğlu, Turhan Sofuoğlu ve Uğur Tütüneker isimleri veto yedi. Feyyaz konusunda ise net bir açıklama yok. Galatasaray'ı şampiyon yapan Cevat Güler'de teklifi teşekkür ederek geri çevirdi. Şimdi gözler 3 hoca kim de.

alıntı : samsun net

Nuri Asan

yerliye izin yokmuş.kendileri gitmedikten sonra tomaç ekibi fergusonu getirse ne olacak diyorum ilk günden beri.

MeL_55

AlıntıBen şart koşmam

Teknik Direktör Turhan Özyazanlar'ın istifasından sonra hoca arayışına giren Kırmızı-Beyazlı idarecilerin, Samsunspor'un eski futbolcusu ve çalıştırıcısı Orhan Kapucu ile temasta olduğu öğrenildi. "Yönetimiyle görüşüyorum" diyen Orhan Kapucu, "İstenilmemiz durumunda bizde şart olmaz. Ben Samsunspor'un neferiyim ancak şuan itibari ile ortada henüz net bir şey yok" dedi.

Kaynak: Habergazetesi

jean

Para harcamaya cok meraklilar al besim hocayi otur asagi ne bekliyon

KocumVolkan

Alıntı yapılan: jean - 22 Ekim 2009, 16:12:54
Para harcamaya cok meraklilar al besim hocayi otur asagi ne bekliyon

besim hocaya laf dinletemezler abi.. kolay mı öyle.. bir de adam Samsunlu ilk yanlışlarında gider postayı kor yönetime

germencisse

bizim takımımıza tanıdık bildik adam akıllı bir hoca lazım..öle samsunluymuş şuymuş buymuş ile hiç bir başarı sağlanamaz..takımın durumu zaten ortada bide hoca kötü oldunmu hiç bişe yapamaz...

samsunmania

Aradan Giresun maçının içine edecekler. Bu herifler köpeksiz köy görünce değneksiz dolaşırlar. Oynamazlar adam gibi. Yeni hoca yetişseydi keşke.