Kenan, kaptanlığı bıraktığını açıkladı...

Başlatan Burak, 23 Ekim 2009, 09:11:12

« önceki - sonraki »

europe_55

fanatik

Alıntı yapılan: cezayir55 - 23 Ekim 2009, 13:04:32
adam gibi kaptanlik yapsaydi uc dort yildan beri bu durumda olmazdik bence iyi oldu herkes kaptanlik yapamaz

Arkadaşım Kenan bir kere adam gibi adamdır takımı için yürekten oynayan başka bir adam varmı bu takımda Kenan ın iki kere burnu kırıldı yinede çıkıp oynadı bazıları gibi grip oldum diyip takımdan kaçmadı adam gibi de kaptanlık yaptı yönetimin yalakası olmadı ama sana ve senin gibilere Sercan ve Sefa gibi adam lazım sizin için ancak onlar adamdır.Takıma sövecek taraftara sövecek o zaman ancak adam olunuyo

Oflu

Giresun maci öncesinde Giresunlu birinin kaptanligi birakmasi cok komik, komik oldugu kadarda enteresan bir durum...

Ollivanders

bu yonetimi bu kulupten uzaklastırmadıktan sonra bu takımdan bir cacık olmaz

yazgülü55

arkadaşlar;volkan ve burhana ceza vermelerinin tek sebebi alacakları için kulübe ihtar çekmelerinden dolayı.Sercan a mazeretsiz idmana 2 gün çıkmadığı için ve sefaya buca maçında yaptığı hareketten dolayı ceza verildi.Yönetim Kenana verilen uyarı cezası için istifa eden hocamızın raporu doğrultusunda ceza verdik diyor.Özyazanlar hoca basını arıyor ben rapor vermedim diyor.Acaba Kenan Yelek te alacaklarını istemiş olmasın ve bu nedenle ihtar yemesin?Delikanlı adamsa çıkar söyler.Yoksa bu Hitler yönetimi daha çok çorap örer futbolculara.Göreceksiniz devre arası bu  futbolcuların çoğu alacakları nedeniyle serbest kalacaklar.

Oflu

Alıntı yapılan: Serpico55 - 23 Ekim 2009, 19:06:31
bu yonetimi bu kulupten uzaklastırmadıktan sonra bu takımdan bir cacık olmaz

Ben Ofosu

Çok isabetli bir karar ben bugüne kadar Kenan'ın kaptanlık yaptığını duymadım da görmedim de. Yaşı büyük diye kaptan olması doğru olmaz, o görevi layık olarak yerine getirmedi. Asıl mühim konu kaptan kim olacak bundan sonra ? Benim şahsi fikrim bu görevi Oktay yerine getirebilir, 2.kaptan olarak Murat düşünülebilir. Ancak bu yönetim Sefa yada Sercan'ı seçerse şaşırmam. Ama öyle yönetime böyle kaptan yakışır!

cezayir55

kume dusmekten her sene zorla kurtuluyoruz sen hala kenanin kaptanligi iyi diyorsun ercan zamaninda takimda boyle simarikliklar olurmuydu  ercana herkes papaz derdi keske oyle bir papaz bulabilsek simdi ne guzel olurdu