Tanju Con

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:56:05

« önceki - sonraki »

AntZ

10 Ağustos 2009, 22:56:05 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2010, 16:53:08 samsuni

Doğum Tarihi: 06.06.1991
Pozisyon: Forvet
Sözleşme Bitiş: 30.06.2010
Geldiği Takım: Samsunspor alt yapı

**KaR6**

en guvendiğim genç oyuncuların basında geliyor..

Sadece Samsunspor

Tanju gibi golcü olsun başka bişe istemem, ama karakteri aynı olmasın

Sioux

Cezaevi mahallesinin çocuğu, tribünlerimzde bulunmuş bir isim. Tanju adını taşıması tam bir karizma ama patla be artık Tanju.

beşnumara

Tanju bir türlü çıkışını yapamadı ama bu sezon hakan akmanla kendini göstereceğine inanıyorum. alın şu formayı artık. o formaya ne kadar değer verirseniz o kadar iyi yerlere gelirsiniz yoksa... örnekleri ortada

Tribün_ali

Bizim mahallenin cocugu kendisi arkadaşımdır şans verilirse gereken patlamayı yapar ama samsunsporda hep torpilliler oynuyor bu gerçek

Turuncu

**KaR6**

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 11 Ağustos 2009, 15:38:40
samsunsporda hep torpilliler oynuyor bu gerçek

yaa kardeşim, mahalle takımımı bu torpilliler oynasın? koskoca Samsunspor takımında torpilli oynuyor ne demek? hani alt takımlarda olsa neyse dicem de a takım kategorisinde torpil çok saçma geldi bana.. Tanju biraz daha tecrube kazanır ve ayakları yere sağlam basarsa oynar bu takımda..

Tribün_ali

Sen nerden biliyorsun ki bak bakalım A takımdakilere alt yapıdan gelenler cok mu yetenekli hepsinin babası veya dayısının samsunspor yönetiminde tanıdıkları var zaten genelde maddi iyi durumu olan cocuklar onlarda ben arkadaşım diye demiyorum benim samsunspor alt yapıdda çok arkadaşım var hepsiyle oturur konuşurum adamalar anlatıyor haklılarda arkanda birileri olacak diyor peki neden daha alt yapıdan caner adnan musa mehmet nas gibi bunlardan sonra böle futbolcu yetişmiyor araştırdın mı

**KaR6**

safser

Yalnız tanju forvet değil miydi??

Baskent_Samsunspor

17 Ağustos 2009, 13:57:16 #11 Son düzenlenme: 17 Ağustos 2009, 16:25:44 Baskent_Samsunspor
tanju formasının hakkını verecektir bu seneki  yıldız adaylarımdan yeterki şans verilsin

Tribün_ali

Tanjuya sahip cıkılsın forma şansı verilsin görün bakalım neler yapiyor turguta sercana sefa ya kaç çeker

şimşek_55

Tanju con 'un torpılı kım acaba   ???

edmontdante

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 17 Ağustos 2009, 17:51:32
Tanju con 'un torpılı kım acaba   ???

Adam olsun başımızın üzerinde taşırız.SAMSUN'un çocuğu olupta orası burası kalkanları  gördük biz.SAMSUNSPOR'lu olsun eski abileri gibi,Adam olsun.O zaman torpile ihtiyacı yok taraftar en büyük destekcisi olur.