Teknik Direktör | Engin Korukır

Başlatan Sadece Samsunspor, 29 Ocak 2016, 19:41:39

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

29 Ocak 2016, 19:41:39 Son düzenlenme: 29 Ocak 2016, 20:04:07 Sadece Samsunspor
Yeni hocamiz. Pek tanimam ama basligi ben acayim istedim.

Hayirli ugurlu olsun.

Suana kadar kariyerinde en fazla bir takimda 16 maca cikmis. Ayrica oyle bi basari hikayeside goremedim. Hani Erhan Altin olmasinda bu olsun denmis gibi.

Samsunspor'un artık yol geçen hanına döndüğünün kanıtı.

_SoN_

Hangi akla ve kariyere bakılıp hareket edilmiş anlamak mükün değil,sanki biri olsunda kim olursa olsun denmiş ve o gelmiş gibi.

diocid

Bu başlığı açmanın gereği yok bence, bu teknik direktörün seçilmesi adeta taraftara yapılan bir hakaret, hiç yakıştımı simdi bu.. :( :(

elexir

Neyi görülmüş acaba, yoksa kimse kabul etmeyin laf olsun diye mi anlaşıldı  :(

isa55

muzaffer4

Şampiyon yap bizi cehennemde yak bizi...

ngonge

Eski çalıştırdığı takımlardan kendisi hakkında bilgisi olan var mı?

yirmiuc

Kenan hoca kalsaydı daha iyiydi sanki.

cakir55

Sakaryaspor'da bir dönem çalışmış, arkadaşıma sorduğumda direk cevabı Allah sabır versin. Kaos futbolu sizi bekliyor dedi.

korayxyz

Üzerimizdeki ölü toprağını attıracak, takıma yeni bir hava getirecek bir hoca gerekiyordu bu durumda. Ama olmadı. Ligi 12-13. bitiririz

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: cakir55 - 30 Ocak 2016, 22:31:55
Sakaryaspor'da bir dönem çalışmış, arkadaşıma sorduğumda direk cevabı Allah sabır versin. Kaos futbolu sizi bekliyor dedi.

Tam bize göre o zaman. Sistenm zaten yok bizde sisir topu öne zenciler kossun atsin oynuyorduk.

Karabudun

Alıntı yapılan: korayxyz - 31 Ocak 2016, 01:33:11
Üzerimizdeki ölü toprağını attıracak, takıma yeni bir hava getirecek bir hoca gerekiyordu bu durumda. Ama olmadı. Ligi 12-13. bitiririz

Bugün deseler ki ligi 12. veya 13. sırada bitireceksiniz bodosloma atlarım. Mübalağa etmiyorum ciddi ciddi düşüyoruz.

samuray

bencede kenan yelek ile devam etseler daha iyiydi en azından kaç sezondur yardımcı hoca futbolcuları takımı camiayı iyi tanıyor 10 yıl süper li ftt ligte takımımızda top oynamış hoca engin korukırdan kat kat iyiy olurdu zaten yyönetimin en büyük hatalarından biri özatı zamanında istifasını kabul edmemesilydi arkasındaymı
ş h0ocanın bu takımı agresif tavırları kendi egosu yüzünden bu hale getiren buna göz yumanda yönetimdir allah sonumuzu hayır etsin phlayof bile hayal oldu gibi  inşallah bu kan değişikliği işe yarasında bizler yanılalım samsunspor kazınsın önemli olun bu

özkan

Tahayyı defansa ekighoyu 11'e ivanovu yedeğe koyan kenan yeleklemi ? :)

Kaya

Kalpar ilk geldiğinde kariyeri bitme noktasında bir hoca izlenimi veriyordu,şimdi bu ligin en önemli hocası görünümünde. Şimdi aynı işi Engin Korıkır gerçekleştirebilir mi (temennimiz bu yönde) göreceğiz.