Teknik Direktör | Engin Korukır

Başlatan Sadece Samsunspor, 29 Ocak 2016, 19:41:39

« önceki - sonraki »

orucreis

Hoca falan degilsin papaz futbolcular seni ele almis bence kadroyuda hoca kurmuyor.

Sadece Samsunspor

Sigir. 5 1 ondeyken almadigin ivanovu. Deplasmanda 1 0 yenilirken oyuna aliyosun. Dalga mi geciyorsun sen takimla. Kendine gel amator takim yonetmiyorsun burasi Samsunspor

5trawberry

Hoca! Karabükspor'a 1 kaybetmek ile 3 0 kaybetmek arasındaki farkı soylesene bana. Bize gol lazım, ne demeye hücum oyuncusu çıkartıyorsun? Karşı takımın hocası da senin gibi 80'den sonra yatacak. Dk 90 da iki depar atip gol koklayacak potansiyelde adamı çıkarıyorsun yerine, Murat'i cekiyorsun. Sen bizle dalga mi geciyon hoca?
Su ayaginin dümenine koydugumun Mustafa Sevgisinde ne buluyorsun. Ersel sana ne yapti Hoca?

Sadece Samsunspor

Senin gibi korkak yuzunden Koyduk mu diye sesler duyuyoruz. Senin gibilerin yeri yok futbolda.

eprianu

Sayende bütün Play-Off iddiamız, hayalimiz, hesabımız kısacası her şeyimiz bitti.

Raqua55

Senin korkaklığı yüzünden Koyduk mu sesleri dinliyoruz yazıklar olsun

bayfa55

Hoca senden hic bir şey olmaz. Deplasmanlarda çok silik oynuyoruz

SametYılmaz55

Senin gibi korkaklarin futbol piyasasında işi yok

bayfa55

Bu yönetim bunu da sene sonuna kadar tutar

Raqua55

90 dakika boyunca kaleyi bulan şutumuz yok hoca bize bunu açıkla!!Deplasman tribünü full oraya insanlar ruhsuzluk görmeye gitmediler

CoRaqLi55

Hocayı yavaş yavaş tanımaya başladık. Deplasmana "verirlerse 1 puanlarını alırız" diyerek giden bir hoca. Bundan sonra bizde deplasman hesabı yapmayız. Evimizde 3 puan hesabı yapacağız artık.

GurbetciFanatik

Evimizde hocayi alkislamaya devam edelim birde üclü cektirelim.
Sonucta sahamizda yeniyoruz.
Artik tek sucu taraftara atiyorum.Hocayada kizmiyorum.
Macta galipken bile  hocayi istifaya cagiracaksinki anliyan anlar artik

Jnr.Serkan

Bu maçın özelinde konuşmuyorum , Samsunspora yıllardır gelmiş bariz en kötü hoca.Erhanı Besimi aratır o derece

Sent from my iPhone using Tapatalk

eprianu

Biz başka maç izledik sanırım. Adam bizimle resmen dalga geçiyor.
Karabükspor'la da bir bağı var galiba, baksanız buralara bileğinin hakkıyla gelmiş miş miş...

AlıntıMüthiş bir ikinci yarı izledik. Ben zevk aldım. Gol pozisyonları da verdik. Furkan'ın üç kez üst üste kurtardığı pozisyon var. Son dakika içinde Hasan'ın kaçırdığı pozisyon var. Atamadı. canı sağ olsun. İkinci yarıdaki emeğinin karşılığını alacaktı ama olmadı. Temiz bir maç oldu. Hakemler iyi bir maç yönetti. Onlara da teşekkür ederim. Bugün iyi bir takım olduğumuzu gösterdik. Karabükspor'da buralara bileğinin hakkıyla geldiğini gösterdi. Sahada mücadele eden futbolcularımı kutluyorum

Sadece Samsunspor

Gol pozisyonlari verdik temiz mac oldu ne ya. Iyi bir takim oldugumuzu mu gosterdik ? Kaleyi bulan 1 sutumuz var ne iyi takimi. Kahveye git okey oyna hoca sen