TFF 2.LİG 23.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - İnegölspor

Başlatan Kaya, 16 Şubat 2019, 19:57:30

« önceki - sonraki »

eprianu

Baştan söyleyeyim de maç sonunda olur ya 1-0 kazanırsak burun kıvırmayalım.

İnegölspor son 6 maçın tamamını kazanmış.
Son 10 maçta ise 8 Galibiyet ve 1 beraberlik alarak 25 puan toplamışlar.

Bizse son 10 maçta 6 galibiyet 2 beraberlik alarak 18 puan toplamışız.

Yani adamlar bizden daha iyi. İsterseniz 10 maçlık periyotu biraz daha genişletebilirsiniz, yine de İnegölspor'un bizden iyi olduğunu göreceksiniz.

samsunluhakan

Alıntı yapılan: eprianu - 17 Şubat 2019, 16:24:23
Baştan söyleyeyim de maç sonunda olur ya 1-0 kazanırsak burun kıvırmayalım.

İnegölspor son 6 maçın tamamını kazanmış.
Son 10 maçta ise 8 Galibiyet ve 1 beraberlik alarak 25 puan toplamışlar.

Bizse son 10 maçta 6 galibiyet 2 beraberlik alarak 18 puan toplamışız.

Yani adamlar bizden daha iyi. İsterseniz 10 maçlık periyotu biraz daha genişletebilirsiniz, yine de İnegölspor'un bizden iyi olduğunu göreceksiniz.

son 6 deplasmandan 18 puan almışlar.

cembaba

Çok zor bir maç olacaktır. Takımımız umarım iyi hazırlanarak kazanacak.

Shane_Falco

Bizim kalibremizin yakınından bile geçebilecek bir takım değil.
Kendi evinde net bir oyun ve net bir skorla kazanıp rakiplerine göz dağı vermen gerekir.
İnegölspor karşısında bile evimizde kötü oyun 1-0 gibi şeylere şükür edeceksek.
Tüm bu emek, yatırım, hayaller hep nafile...

_Jack Daniels_

Tam konsantrasyon, tam mücadele. 1-0 olsun bizim olsun.

_SoN_

Artık hedef belli, tek hedef,tek amaç, GALİBİYET !

tactician

Kağıt üstünde çok zor gibi görünen bir maç ama bence beklenilenden rahat geçeceğiz İnegöl'ü.
İnşallah.
Amin.

emre

Kadro kalitemizi falan artık kenara bırakmalıyız. Anlaşıldı ki vura vura gidemeyeceğiz. En zayıf kadroyu dahi küçümseme lüksümüz yok. Hava yakalamış bir takıma karşı oynayacağız, keşke yönetim takımı kendine getirecek en azından ayakları yere basacak hale getirse.

GurbetciFanatik

Onu Bunu bilmem 2 haftadir ayni seyleri yaziyoruz.
Ilyas Takimin en teknik oyuncusu. Hoca fantezi yapti Eyüp macinda ilk yari oynatmadi sansa girer girmez golünü atti da yendik.
Abdülkadir bu Lige fazla iyi bir forvet. A.Demir macindada fantezi yapti ikinci yari soktu aynisi oldu girer girmez golünü atti.
Ilyas-Abdülkadir bu ikilli takimin en banko 2 oyuncusudur kesilmemeli.
Samet son siralar iyi degil . Onuru aldik bana göre ilk 11 oyuncusu onuda kesti.
Bahattin de dökülüyor son siralar. Canberk nerde bilimiyorum ama Erhandan daha iyi oldugu kesin.

iki mactir 1-0 ite kaka yeniyoruz ve yendiklerimiz takimlar ilk 10 da bile degiller.

Inegöl son 6 macini kazansa ne yazar ideal bir 11 le ciksak su kadroya sakarya sariyer karisimini getirsen kendi sahamizda yine rahat yeneriz.

jean

Korkmadan ne zaman mac izleyecegiz mac olmasin diye yola bakiyorum strese girmemek icin insaallah bu maci aliriz sonra antep nasilsa bay gececek mac stresi olmicak

fanatik samsunsporlu

Fakirin tavuğu tek tek yumurtlar diyecem ama fakir de değiliz artık.2-0 olsun bu sefer

##kdc##

Para olmaz kapı kapı dolaşmak zorunda kalırız, yıllarca Büyük Başkan'ı bekleriz, o gelince yine beklentilerimiz karşılanmaz  :-\
ya çok büyük bi ah var üstümüzde ya da komple lanetliyiz.
İlk 4 içindeki takımlarla mücadele edebilmek için artık bizim de rahat kazanmamız gerekiyor, tek tek gitmez koca lig.. Bir mucize olsa da harcanan paraların karşılığını verse şu takım..

target_t.t.b

maç sonrası soyunma odasında çekilen galibiyet fotoğraflarını önemsiyorum.Orada takımın yedeğiyle,onbiriyle hatta kadroda olmayanıyla beraber o pozda olması ve gerçekten mutluluğu yansıtması, oyuncularımızın birlik beraberlik ve kazanma arzusunu noktasında güzel mesajlar verdiğini düşünüyorum.Bence bizim en büyük sorunumuz baskı.Özellikle son iki maçta erken girdiğimiz pozisyonları değerlendirmiş olabilseydik bugün çok farklı şeyler konuşuyor olabilirdik.Hatta o zaman rehavet korkumuz olacaktı.Tabi 1-0 lar bizi tatmin etmiyor strse de sokuyor ama takımın da tüm rakpleri ciddiye alması gerekliliği konusunda da motive edici oluyor.Ayrıca 2 maçtır pozisyon vermedik.Bunun da önemsenmesi gerektiğini düşünüyorum.11 hafta kaldı.B,z tafraftar olarak üzerimize düşeni yapalım.çünkü 7 maçın içerde olması bize de büyük görev yüklüyor.

Karabudun

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 18 Şubat 2019, 08:10:22
Bizim kalibremizin yakınından bile geçebilecek bir takım değil.
Kendi evinde net bir oyun ve net bir skorla kazanıp rakiplerine göz dağı vermen gerekir.
İnegölspor karşısında bile evimizde kötü oyun 1-0 gibi şeylere şükür edeceksek.
Tüm bu emek, yatırım, hayaller hep nafile...

Aynen öyle. Züğürt tesellisi yapmaya gerek yok.