TFF 2.LİG 13.HAFTA - Sarıyer -SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 13 Kasım 2018, 17:31:00

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

TFF 2.LİG 13.HAFTA

Sarıyer -SAMSUNSPOR'umuz
18 Kasım 2018 Pazar
Yusu Ziya Öniş Stadyumu
13:30
Haber AKS TV

Gönül isterdi ki, şu maça lider çıkalım ya da en azından yenersek lider olacak durumda çıkalım lakin olmadı. Arada 4 puan fark var. Mağlubiyet halinde ciddi sıkıntı olacaktır. Kazanabilecek güce sahibiz, rakipten daha iyiyiz. Ancak bir teknik direktör yetersizliği yaşıyoruz diye düşünüyorum. Ortam sanal alemde gerilmiş. Adamlar, bize bileniyorlar. Yapılacak tek şey, gidip, paşalar gibi 3 puanı alıp dönmek olmalı.

ata55

Oğuz-savaş ikilisinin dönmesiyle birlikte kazanacağımızı düşünüyorum.

celebi

Ben bu maçı da maalesef kaybederiz diye düşünüyorum  :'(

Sadece Samsunspor

Kaybedersek isimiz zora girer alttanda takimlar gelmeye basladi. Galibiyet serisi sart bu ligde.

Shane_Falco

Nedense hiç şüphesiz yeneceğimize dair bi his var icimde

55.hakan

Rüyamda 2-1 öne geçiyorduk ama skor 3-1 yazıyordu  :) Hayırlısı bakalım.

_SoN_

Yenersek Şampiyonuz, yenilirsek ilk 5 için oynarız, ben ikinci seçeneğin olacağını düşünüyorum.

cembaba

Aslında benim bu sezon izlediğim en iyi iki maçımız Kastamonu ve Bodrum maçlarıydı. Bu maçlarda takımımız önde basarak hamle oyuncularını engelledi. Savaş-Oğuz ikilisi de Sarıyer maçında geri döneceğine göre yine önde basarak 50 60'a kadar oyunu götürmemiz gerekiyor. Yaşlı bir takım olduğu için düşeceklerini düşünüyorum. Takım bu maç varını yoğunu ortaya koymalıdır. Nedense içim rahat. Kazanacağımızı düşünüyorum.

Taner hoca kaybedersek kesinlikle gider... Bazı şeylerin farkında değil. Dan dun konuşuyor. İsmail Başkan tam olarak dönemedi takıma diğer işlerle ilgilenmekten.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lusage

Buradan alınacak 1 puan Taner Beyimizin ömrünü uzatır. Ancak sonraki 2 maçta yaşanacak olası bir puan kaybında Taner Beyimize bay bay deriz.

Hayatımda ilk defa takımımızın bir maçını rüyamda gördüm. Hayırlara vesile olur inşallah.

senol

takım oyunu yok, taktik yok, futbol yok.Ligin alt tarafındaki takımlar çok zayıf.bizim adımızdan korkuyorlar.
Bizde onları yenince tamam diyoruz .biz bu ligi süpürürüz. Ancak biraz takım gibi takımlarla oynayınca ya kaybettik ya berabere kaldık.Bu kadroyla ve bu hocayla bu mantaliteyle bizim sarıyeri yenmemiz birzaz zor gözüküyor.Ama bu futbol gününde bir samsunspor egolarından arınmış topçular adam gibi oynarlarsa neden olmasın.Kubilayın ayakları biraz yere basmalı.halı sahada oynar gibi her yerden kaleye vuruyor.takım oyunu oynamalı.

SametYılmaz55

Futbolcular galibiyete odaklanirsa kazanırız.Ancak laubali hareketler içine girerseler kazanmayız.Gevsek bir yönetim olsa laubali hareketler içine girerler belki ama bu maç özelinde başkanın duruma el attığını düşünüyorum.kazanip geleceğiz inşallah

Sadece Samsunspor

Taraftarlari bireysel almayacaklarmis. Belli plakali araclarla toplu sekilde alacaklarmis. Yani bize kinlenmisler. Kaymakamliktan yazi gelmis. Futbolcular bu yaziyi gorup taraftar icin ordan 3 puan alip donmeli. Gerekeni biz onlar buraya gelecegi zaman yapariz.

evolution55

bunun da bence tek sebebi sosyal medyadaki ergenler ya da ergenlikten hala çıkamamış olanlardır

twitter

kazanacağımızı hiç düşünmüyorum gerçekten

Sol Açık

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 14 Kasım 2018, 12:50:29
Nedense hiç şüphesiz yeneceğimize dair bi his var icimde

Açıkçası Sarıyer'i seyretmedim. Bizim takımdaki gibi süper lig tecrübesi olan oyuncuları var. 9 galibiyet 3 beraberlik almışlar ve bu çok ciddi bir seri. Yaklaşık maç başı 2 atıp, 1 yiyorlar. Genelde tek farklı (yani eziyetli) galibiyetler alıyorlar. 9 maçın sadece 3'ünü deplasmanda 2 farklı kazanmışlar. Bizim takım, takım olarak direnen, özel olarak yetenekli oyunculara değil takım oyununa dayanan takımlara karşı zorlanıyor. Sarıyer de bizim gibi görünüyor. Beraberlikleri Gümüşhane ve Eyüp deplasmanlarıyla, Kastamonu iç saha maçlarında.

Ben de kesin kazanacağımızı düşünüyorum. Bizim takım gibi, yetenekli ve tecrübeli oyunculara dayanan takımları alt etmekte zorlanmıyoruz.