TFF 2.LİG 2.HAFTA Gümüşhane - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Eylül 2018, 21:59:50

« önceki - sonraki »

kıbrıslı_mete

Aha attık be goooool, ilyas kubilay. Geçen haftayla aynı dk

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

eprianu

Allahım nasıl bir lige düştük biz. Hakemi aldatma konusunda Arif Erdem'e ders verir bu ligin oyuncuları. O nasıl bir kendini yere atış öyle.

twitter

GurbetciFanatik

binikalamadım

s_uzunkaya

Bu BEŞİR sığır sığır. Bu adamı geçen seneden bilmiyormuş gibi bide peşinde koşdular almak için. Anlamıyorum vallahi ben arkadaş yaaa

Sadece Samsunspor

Cok kotu bi ligdeyiz. Bizim karakterimize uygun bir lig degil. Pislik yapmadan mac alinmaz burda. Adam topa vuruyor kart vermiyor. Hakem balda bile hakemlik yapamaz net.

Ahmeti

o kadar çok yan top yedik ki gol geliyorum dedi ve bu atakları hoca da bizim gibi izledi

55.hakan

Top oynamadık ki 3 puana yanayım ileri uca iyi golcü alamadık. Üstüne üstlük iyi bir oyun da oynamıyoruz. Belirli bir taktiğimiz yok hangi ligde olursak olalım deplasmanlarda sönük oynuyoruz.Şampiyon gibi oynamamız lazım oysa.

fanatik samsunsporlu

Furkan, Soner Abisinden çok şey öğrenmiş.Sarı kart görmek için can atıyor.Rakibi hırslandırmada üstüne yok.Beşir'in Alperen'den farkını göremedik daha.Erhan nasıl 19 gol atmış anlayamadım hala.Top oynamıyoruz maalesef.

diocid

Nasıl kötü maç yönetilir balgeseli için, bu maçta bol olarak jenerik var. Nasıl bir lig de oynuyoruz, bu nasıl futbol Allah aşkına, bu oyunla nasıl soğumayalım futboldan..

binikalamadım

eprianu

08 Eylül 2018, 18:25:33 #44 Son düzenlenme: 08 Eylül 2018, 18:29:01 eprianu
Üç maç da birbirinin aynısı. Ne oynadığımız, nasıl bir sisteme sahip olduğumuz belli değil. Kaliteli kanat oyuncularımız var kanat oynamıyoruz, ayağı top yapan adamlarımız var tik-tak paslaşarak çıkmıyoruz. Kanat özelliği olmayan 4-5 baş adamın aynı anda orta sahada oynatılmasından ne bekliyor hoca acaba?

Rakip takım yan toplarla sağlı sollu yükleniyor, her pozisyonları tehlike oluyor ama biz hala kanat oynamamakta ısrar ediyoruz.

Her şeyi geçtim, Taner Hoca, Çağrı'da ısrar ederse kendi başını yakacak. Çağrı koşmuyor, pres yapmıyor, ayağa top yapamıyor ama her maç ilk onbirde. Okan gibi bir adamı harcıyoruz yazıktır.

Beşir'in ne olduğunu ben alındığı zaman söylemiştim. Sezon sonu herkes ah vah edecek dedim ama daha 2. maçta başladı veryansınlar. Zamanında tepki versek olay olur. Ama ben iki maçlık periyotta Beşir'e de kızmıyorum. Beşir yan toplarla iş yapabilecek bir oyuncu, böyle bir sistemde hiçbir şekilde faydalı olamaz. Beşir'e doğrudan yüklenmek bence haksızlık olur.

Sezon başında da söylediğim gibi Enes'ten hiçbir halt olmaz. Top kontrolü sıfır ve iki senedir bu konuda en ufak bir gelişme yok. Kafasını kaldırıp, oyunu izleyip ona göre hareket edemiyor. Oynatılması bize hiçbir şey kazandırmaz.

İki haftada 4 puan aldıysak İrfan, İlyas Kubilay, Savaş Yılmaz gibi kaliteli isimlere sahip olduğumuz için aldık. Tamamen oyuncuların bireysel çaba ve yetenekleri. Bu hep böyle gitmez. Fena haşlarlar bizi. Gümüşhane bulduğu pozisyonları değerlendirseydi farklı bir skoru konuşuyor olabilirdik.

Sevmesek de Osman Özköylü'den sonra adam gibi top oynayan bir takım izleyemedik. Nedir bizim günahımız anlamadım gitti. Böyle giderse camia içi huzursuzluk olabilir. Yüksel Yıldırım bile Ordu maçından sonra keyif almadığını, beklediğini bulamadığını söyledi. Bu takım ligin en kaliteli takımı. Taner Hocanın hiçbir bahanesi olamaz.