TFF 2.LİG 1.HAFTA SAMSUNSPOR'umuz- Amed Sportif

Başlatan samsun 55, 17 Temmuz 2018, 18:26:27

« önceki - sonraki »

samsun 55

Ahmeti

Bismillahirrahmanirrahim
Allahım bizlere sezon sonunda şampiyonluk yaşamayı nasip eyle

_SoN_

Galiiyetle başlarsak o şekilde devam ederiz,ilk maçta seyirci cezası vs varmı?

celebi

Nuri Asan

Allah im sen yüzümüzü kara çıkartma yarabbim.inşallah ilk ve son sezonumuz olur bu ligde.

tactician

Yılın ilk maç rüyasını da gördük :)
4-0 kazanıyorduk
İlk golü 2.dakikada attık :)

Karabudun

20 Temmuz 2018, 10:53:16 #6 Son düzenlenme: 20 Temmuz 2018, 10:59:26 Karabudun
Vira bismillah!

Karşı taraf elden ayaktan düşmüş durumda. Transfer olaylarına girmiyorlar. Süreç bu şekilde işlerse fark atmak gerekir ancak hem yeni takım olmamızdan hem de sezonun ilk maçı olmasından mütevellit iddialı konuşmamak lazım. Kendi adıma yenileceğimize ihtimal vermiyorum. Olur da farklı bir galibiyet alırsak  da müthiş olur, Gümüşhane deplasmanına moralli gideriz.

ata55

politik bir maç gibi görmemek lazım
sezona farklı bir galibiyetle başlayacağımız maç olarak görmek lazım

cembaba

Alıntı yapılan: tactician - 20 Temmuz 2018, 05:57:02
Yılın ilk maç rüyasını da gördük :)
4-0 kazanıyorduk
İlk golü 2.dakikada attık :)

ben de 5-0 gördüm. Sabah hayırlarına gitsin.  :) :)

yirmiuc

Konu basligi "Yilport Samsunspor - Amed Sportif "olarak degismeli.

mehmet yılmaz

Sezona iyi başlamak çok önemli. Bu iyiden kasıt, kesinlikle üç puan.
Yeni Ordu maçında zeminin çok kötü olduğunu gördük ama bu saatten sonra o da mazeret olmamalı çünkü bu ligde zaten çoğu deplasmanda bu tazr zeminlerde oynayacağız.
Kadro derinliğimiz gayet iyi.
Amed geçtiğimiz sezonlarda standart üstü performans sergiliyordu ama sanırım eski gücü yokmuş, haklarında bir fikrim yok.
Nihayetinde rakip kim olursa olsun, iç sahada kazanarak hatta mümkünse farklı kazanarak lige başlamamız gerekiyor.

samsun 55

Maçın hakemi mustafa ilker coşkun 1.lig hakemi vermişler

jean

Rakip takimdaki oyuncular idmana cikmamis  hersey lehimize yinede isimizi saglama almaliyiz hocalarida onemli transferler yaptigimizi soyledi

Kaya

31 Ağustos 2018, 00:48:23 #13 Son düzenlenme: 31 Ağustos 2018, 01:18:29 Kaya
Vira bismillah. Başlangıcı güzel sonu şampiyonluk olsun.

Gördük ki tff 1.ligde dahi iş yapamayan Çağrı Oğuz ikilisi bu lig de dahil tüm liglerde olmaz bir ikili halini almış. Sürekli yan pas oynayan dikine hiçbir hamlesi olmayan bu iki oyuncu ile maça başlamak hele ki iç saha maçları için hiç olur bir iş değil. Tek ön libero ile oynayabiliriz.

Sağ bekimiz belli stoperlerde de değişikliğe gidilebileceğini düşünmüyorum sadece sol bek belki İshak düşünülebilir. Zaten kendisi canı isterse değil bu lig Türkiye'nin sayılı sol beklerinden

Orta sahada daha önce de söylediğimiz gibi sonuç odaklı dikine oynayacak oyuncular tercih edilmeli. İrfan ile Kubilay aynı anda sahada olamaz diye bir kural yok bunu düşünmek yanlış olacaktır. İrfan,Kubilay ve Okan üçlüsünü kesinlikle kullanmalıyız.

4-3-3 oynayacağımızı düşünürsek ileri üçlüde de  iyi alternatiflerimiz var. Belki bir transfer daha son anda merkez santrafor olarak yapılabilir.

Sonuçta hırslı,basan,rakibi kendi sahasına hapseden kazanmak için elinden geleni yapacak bir takım izleyeceğimizden hiç şüphe duymuyorum. Kadro yapımız da iyi değerlendirildiğinde bu işi yapmaya müsait. Maç gününü heyecanla bekliyoruz.

evolution55