TFF 1.LİG 14.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Eskişehirspor

Başlatan Kaya, 25 Kasım 2017, 14:58:01

« önceki - sonraki »

celebi

Sadece Samsunspor

Taktik belli geride kal uzun topla sisir gol atarsak defansa komple geri cekil. Yersek cok acilmadan orta denemeleri.

Baska taktik var mi engin hoca bildigin.

Stoper

İlerde Kone, orta sahada oyunu iki yönlü oynayan bir isim ( Hasan Kılıç) olsaydı şu an üst sıralarda yer alırdık. Umut vermeyen,korkak hocamızla bu maç için ne söylesek anlamsız. Hayal kırıklığı içindeyiz.

eprianu

Sahada ne olur bilmiyorum da tribünde bize ders verir giderler.

Gorkem

özkan

bakalım bizim maratondaki GERÇEK SAMSUNSPORLULAR nasıl rezil olacaklar eskişehir tribünlerine..

jean

Ligin ilk yarisi bitti nerdeyse hala patlama yapamadik bakalim nasil olacak

Shane_Falco

mehmet yılmaz

Ne bir heves kaldı ne bir heyecan... Erkut Tutu ve yönetimi istisnasız bütün süreçleri kötü yönetti. Bu tablo onların eseridir.
Yazık oldu pek çok şeye.

Eskişehirspor'un savunma zaafları var. Ancak biz de hücum özürlüyüz. Beraberlik ağır basıyor ama inşallah kazanırız.

sadece55

Uzun zaman sonra malesef maça gitmeme gibi bir fikir oluştu. Büyük ihtimal gider Erkut efendiye kaptırır gelirim.

ngonge

Beraberlik baskın görünüyor. Ayite'siz maç kazanmamız çok zor zaten.

eprianu

Gelmesine karşı çıktığım, karakterini sevmediğim ama haysiyetsiz basınla atıştığı için arkasında durduğum Osman Özköylü'nün oyununu bu sezon bir maçta bile sergileyemedik.

Geçen sene birçok maçı izledim kapalıda. Yakından takip ettim hocayı. Düşme potasında olan bir takımdık ve 1-0 öndeyken bile en kritik maçlarda adam "İleriiii İleriiii", "Kapanmaaa" diye yırtınıp duruyordu. Son yılların en iyi Samsunspor'unu izledik hem de o dandik kadroyla.

Bu sezon ne olacağımız belli. Tren kaçtı gitti, en fazla play-off olur. O da devre arasında takıma sihirli bir değnek değerse.

_SoN_

es es in çıkış noktası oluruz,adamlara can veririz.Bizde o potansiyel var.

Sadece Samsunspor