TFF 1. LİG 6. HAFTA | Ankaragücü - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 16 Eylül 2017, 23:45:54

« önceki - sonraki »

binikalamadım

eprianu

Yönetimin ne olduğu belli, hoca problemli, takım karışık. Tüm bunlara rağmen umut bağlamak hata olur. Her sonuca açık bir maç.

ngonge

Alırız sonra da Alpay istifa eder gibi. Böylece kariyerini kurtarır, başarısızlıkta basını suçlar gider.

GurbetciFanatik

Alpay dan Gökayi yedek baslatmasini bekliyorum.
Ne kadar mal oldugunu bize ispatlamasi icin.
Zor mac rakip hava yakalamis biz ise darma duman olmusuz. Altinordu hezimeti pesinden A.Demir rezilligi.
1 puan bile bizim icin basari olur, ben banko 0 puan diyorum insallah yanilirirm.

özkan

Kimin pankartının önde olacağı bu maçta ben Samsunspor a zararı sınırsız katkısı sıfır olan sbç pankart asar diyorum..Çünkü onlar asar keserrrrrr yersennn  :)

FORZA SAMSUN.

eprianu

Gerçekten de Gökay neden yedek başlıyor kaç maçtır acaba? Adamın kupa maçında iki tane süper golü var. Pozisyon üretmekte zorluk çekiyoruz zaten. En azından Gökay gibi bir ismi al da azıcık hareket getirir takıma, uzaktan vurur felan. Alpay Hocanın teknik bilgisinin olmadığını zaten sene başında söylemiştik. Şimdi yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

bayfa55

Bu maçı maalesef kaybedeceğimizi düşünüyorum. Alpay da artık bu kadar rezilikten sonra kalamaz. Bütün suç bu kukla yönetimin bu işlerin bu seviyeye gelmesinin sebebi onlardır. Bu taraftarı karşısına alın kimse bu takımda uzun süre kalamadı.

CoRaqLi55

Yenilebiliriz, berabere kalabiliriz, 5 farkta atabiliriz. Ama kesinlikle iyi futbol sergileyemeyecegiz.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Raqua55

Çok üzülerek söylüyorum Alpayla biz bu maçı kazanamayız

evolution55

Bence gökayı ilk 11'de başlatacak. Yani öyle ümit ediyorum

Shane_Falco

İlk 11
55. FURKAN KÖSE
4. HASAN HATİPOĞLU
8. KENAN KARIŞIK
9. JONATHAN SERGE FOLLY AYITE
11. EMMANUEL JOHN CHIBUIKE
18. GÖKAY IRAVUL
19. AHMET CEBE
27. UFUK BUDAK
42. ABDÜLKERİM BARDAKCI
68. RAMAZAN ÖVÜÇ
89. ERKAM REŞMEN
Yedekler
13. MICHAIL SIFAKIS
3. KEMAL İŞLEMEK
5. ERCAN YAZICI
6. AHMET BURAK SOLAKEL
7. GEORGIOS SAMARAS
10. GÖKSU TÜRKDOĞAN
16. HALİL İBRAHİM PEKŞEN
65. ÇAĞRI ORTAKAYA
Teknik Sorumlu
FEHMİ ALPAY ÖZALAN

En sonunda Gökay'ı ilk 11'e yazmayı akıl edebilmiş.

Lusage

İlk değişikliği Gökay'ı çıkartarak yapmazsa çok şaşırırım.

Ayrıca bireysel takılan Ramazan'ın yerine Göksu'yu tercih ederim.

yirmiuc

Ahmet Cebe, Gokay, Ayite, Chibuike dogru tercih. Hucumda etkili olacagimizi dusunuyorum bu mac.

GurbetciFanatik

Ahmet Burak solakel mutlaka takima monte edilmeli. Kanatlardan giden bindirme yapan iyi orta yapan tek adam. Kadro fena degil inşallah yenilmeden geliriz.

jean

Su samaras ne zaman gercek kimligini bulacakbmerak ediyorum