TFF 1. LİG 6. HAFTA | Ankaragücü - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 16 Eylül 2017, 23:45:54

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Muhammed le Ayite cift forvet arkalarinda da chibuke olmali. Gokay kesin 11 baslamali. Cagri veya kenandan biri kesilip yeni transfer samed denenmeli. Ahmet burak solakel 11 baslamali ki kanatlardan orta gelsin bindirme gelsin

bayfa55

_Jack Daniels_

Ankaragücü'nde Nduka sakatlanıp çıktı oyundan. Bizim maçta olmaması muhtemel.

Sadece Samsunspor

Altinorduda da erdogan yoktu 4 yedik. Farketmiyor yani oyunci olup olmamasi :-X

_Jack Daniels_

Haklısın ama bir umut işte bizimkisi.  :( Ciddi rotasyon yaparak çıkmalı bu hafta Alpay efendi en az 4-5 adamın değişmesi gerek mevcut kadrodan.

ngonge

Bize benzeyen bir takım Ankaragücü, ama daha toplama olmasına rağmen bizden bile daha oturmuş durumdalar. Hele ki Rize'ye 4 attıktan sonra daha da korkutucular açıkçası.

En büyük handikapımız t.direktörümüz ve ortasahamız. Maalesef yediğimiz bir çok gol ortasahanın savunma eksiklerinden oldu. Yine topu ileri çıkartamamakta bu ortasahanın zaafı.

Bu ligde başarılı olmak için iyi ortasahaya ihtiyaç var. Elimizdekiler ancak ortalama oyuncular (Kenan, Çağrı ve Ramazan). Ligden çıktığımız veya üstleri zorladığımız zaman diğer yerlerde eksik olsa da hep ortasahada iyi bir oyuncumuz olmuştu. (Hakan Bayraktar, Erdem, Taha, Hasan Kılıç gibi)

Shane_Falco

Putsila tek başına sağa sola yatırır bizimkileri...
Hiç bir hoca da bu kadar umutsuz değildim. Hiç bir hucum varyasyonumuz yok. Elindeki alternatiflerden de faydalanmayı bilmiyor. En kötü Ayite'ye Samaras'a top şişirtip düşen toplardan karambole bi şeyler yaratalım dese onu bile beceremiyoruz.

Umarım Ankaragücü geçen hafta Rize'ye 4 atmanın rehavetine kapılırda kendi kendilerini yakarlar. Yoksa biz bir şey yapamayız.

jean

Karabudun

MKE Ankaragücü maçı Ankara deplasmanına araç kaldıracağız. Zihinler bulanmasın diye belirtiyorum: Tamamen kendi imkanlarımızla deplase oluyoruz. Hiçbir siyasi grup, herhangi bir dernek ya da iş adamı ile  ilgimiz, alakamız yoktur. Deplase olmayı düşünen renktaşlar ister özelden ister buradan şahsıma yazıp bilgi alabilirler.

sadece55

Benim açıkçası artık çok umrumda değil. Erkut Tutu ve ekibinin şahsiyetsiz yönetimini artık kabullenemiyorum.

Karabudun

Hiçbirimiz beğenmiyoruz ancak kaçımız karşı koyuyoruz? Serdar'ın önünü çok değil 15 - 20 kişinin ısrarla protesto etmesi kesti. Madem hepimiz rahatsızız ortak bir tavır koyalım ortaya.

brigand

Maç hakkında konuşmaya gerek bile yok. Dolup taşan sorunların tek sorumlusunu hoca, futbolcu diye yaftalamak doğru değil. Bütün bu olanların baş sorumlusu yönetimdir. Siyasetin kucağına iyiden iyiye oturmuş, taraftarı gram ciddiye almayan, değer vermeyen, ne transfer ne de kulüp yönetimi olarak doğru hareketi olmayan, personeline maaş ödemeyip, birilerine sus payı dağıtan, üzülüp kahrolup isyan eden taraftara ilgi bile göstermeyen yönetimdir. Bu karmaşayı tribün gruplarına maddi menfaat sağlayarak çözebileceğini düşünenlerin gösterdiği yönetim zaten başlı başına fecaat. Bizim sportif başarıyı yakalayabilmemiz için reçete apaçık ortada. Yönetiminden tribününe komple temizlenmemiz gerekiyor. Samsunspor'un gerçek menfaatlerinin, duruşunun gözetilmesi gerekiyor. Bağımsız bir Samsunspor için savaşılması gerekiyor. Aksi takdirde sonuçlarını yaşayarak görüyoruz.

mehmet yılmaz

Yönetim ve kulübe anlamında bir kaos ortamındayız; maç öncesi veriler hiç içaçıcı değil. Yine de Alpay'a rağmen, her şeye rağmen bir şeyler olsa da kazanabilsek...