TFF 1.LİG 17.HAFTA | Bandırmaspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 08 Ocak 2017, 17:57:14

« önceki - sonraki »

_SoN_

az dakikada alsalar bencede hepsi oynamalı,çünkü koskoca ilk yarıda 6 gol atamn takım komple iyi durumda olsa ne olur olmasa ne ?

GurbetciFanatik

Alperen Mustafa Mehmet Murat Zola bunlarin en iyi formu bile
yeni gelenlerin formsuz halinden daha kötü.
Yenilerin hepsi oynasin.

En fazla gol atmadan yeniliriz yine alistik zaten.

yirmiuc

samsunsporlu1994

14 Ocak 2017, 22:47:50 #18 Son düzenlenme: 14 Ocak 2017, 22:50:55 samsunsporlu1994
                                                                     Furkan

Canberk                                  N'Diaye                                Abdülkerim                                 Burhan

H.İbrahim                                Hasan                                    Kenan                                        Murat

Göksu

Kone

Bu tarz bir kadro bekliyorum. Umarım Samsunspor'umuz için çıkış maçı olur. Alt tarafta sonuçlar istedğimiz gibi bitti. Kazanırsak önümüz açık.  

mehmet yılmaz

Aylardır kendimizi sıka sıka maç seyrediyoruz. Adeta işkence altındayız. Şimdi biraz nefes alabiliriz. Kadroya yeni isimler gerekli ama en azından topu kaleye sokabilecek iki adam var artık elimizde. İnşallah zor da olsa ilk deplasman zaferini yaşarız. Aradaki üç puanı düşündüğümüzde kesinlikle kaybetmemek gerekiyor.

tactician

Olası bir 3 puan bizi bir anda 2-3 sıra yukarı atıyor. Kesinlikle galibiyet parolası ile çıkılması gereken bir maç. Yeni transferlerin yanısıra sezon öncesi kampında Engin Korukır ın hiç yükleme yapamadığı ve dolayısıyla ayakta durmaya mecali olmayan Murat gürbüzerol gibi isimlerin de daha verimli olacaklarını düşünüyorum. 1-2 tane sürpriz iç transfer etkisi görebiliriz. İnşallah kazanacağız...

Shane_Falco

İlk 11
55. FURKAN KÖSE
5. OUSMANE CARDINAL NDIAYE
6. DISTEL ZOLA
7. MURAT GÜRBÜZEROL
21. CANBERK AYDIN
23. BURHAN ARMAN
26. MUSTAFA SEVGİ
28. HASAN KILIÇ
30. KENAN KARIŞIK
42. ABDÜLKERİM BARDAKCI
45. FAMOUSSA KONE

Yedekler
1. BEKİR SEVGİ
10. GÖKSU TÜRKDOĞAN
11. ALPEREN PAK
12. ERCAN YAZICI
16. HALİL İBRAHİM PEKŞEN
27. VEDAT BORA
96. BERKAY POLAT

GurbetciFanatik

Murat Gürbüzerol Takimda en teknik adam aslinda ama kafa calismiyor.
Bazen sol kanadi bi kullaniyor  yürüyerek adam geciyor, keske form tuttu sag acik tarafini halletmis oluruz ama kazma iste.
Bugünden beni fazla ümidim yok 3 puan icin yeniler nasil cikacak kimse bilmiyor.
3 Puan alirsak muhtesemm olur.

samsun 55

Shane_Falco

Göksu'yu ilk 11'de bekliyordum ama büyük ihtimal hoca hamle oyuncusu olarak yanında tutmak istemiş. Önce beraberliği alalım sonra maç kazanırız şeklinde bir 11 ile sahaya çıkmışız. Hayırlısı olsun inşallah yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.

bayfa55

Nereden baksan 5-6 transfer daha istiyor bu takım, sağ açık, sol açık ve 10 numara pozisyonları kalite olarak çok zayıf. Ayrıca Sağ bek ve sol bekte alternatif oyuncu da yok.

cakir55

Keşke Vedat ve Göksu'da 11de başlasaydı. Neyse en azından iki sağlam hamle oyuncumuz var. Burhan saçmalamazsa defansta pek hata yapacağımızı sanmıyorum. Sevgi sol, Murat sağa yakın, Kenan'da forvet arkası olarak başlayacak bence. İnanıyorum bu maçtan 3 puan ile dönecez.

yirmiuc

Bu dizilişte en kritik oyuncu kenan karışık. Eğer iyi çıkarsa 3 puan alabilirz.

evolution55

Desiqner