TFF 1.LİG 15.HAFTA | Giresunspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan burakbas, 13 Aralık 2016, 13:33:41

« önceki - sonraki »

burakbas

Sezon arasına girmeden sondan ikinci maçımız. Şu süreci en az hasarla atlatmalıyız. En kötü 1 puanla ayrılırız inşallah.

orucreis

Giresun haftalar sonra galibiyet alarak moral buldu. Bu galibiyeti bizimle devam ettirmek için ısrarcı olacaklardır. Çok zor ve çetin bir maç olacak. Zira giresun alırsa yukarı için rahatlayacaklar. Abwo çok süratli. bizden sadece canberk durdurabilir onu. Diğerleri arkadan golü görür. Es Es maçındaki istediğimiz ve arzumuz olursa her türlü 3 puan diyorum. Ama ümraniye maçındaki vurdum duymazlık olursa 3-4-5 yeriz.

Ama inşallah puan yada puanlar alacağız.

eprianu

Giresun'a şansımız tutmuyor, yeniliriz maalesef.

Sadece Samsunspor

Giresuna iyiken bile sansimiz tutmuyordu bakalim nolcak

Raqua55

Malesef Puan farkı gitgide açılıyor Bandırma ve manisa çıkışta Mutlaka kazanmamız gerekiyor Yoksa 2 yarı iyi transferler yapsak bile Geç kalmış olabiliriz.Eskişehir  maçındaki istek ve arzuyu gösterirsek Bu maçı kazanırız.Umarım Futbolcular bu maçın bilincini bilerek sahaya çıkarlar

jean

Aksilik herkes cikisa gecti dustu denilen umraniye nerdeyse play offa kalacak manisa bandirmada costu isimiz cok zor

muzaffer4

Dış sahadaki oyun ortada fazla beklentiye kapılmayalım 1-0 yeniliriz.

Karabudun

Giresun da iyi oynamıyor, belki berabere kalırız. Eli boş dönmeyelim zaten.

Shane_Falco

Bu sezon şöyle bi şanssızlığımız var. Bizden önce rakipler hep Mersin ile oynuyor. Durumları kötü olsa bile bir şekilde herkes Mersin'i yeniyor bize biraz toparlanmış, moralli geliyorlar.

Giresun'un haftalardır top oynadığı yok. Geçen haftada top oynamadılar ama Mersin'i 2-0 yendiler. Umarım bu sefer sıçrayamayacaklardır.

celebi

samsunsporlu1994

16 Aralık 2016, 00:07:23 #10 Son düzenlenme: 16 Aralık 2016, 00:11:09 samsunsporlu1994
Elazığspor'un silinen 6 puanının geri iade edilmesi,Manisanın son haftalarda toparlanması,Bandırma,Ümraniye ve Şanlıurfanın hoca değişikliklerinden sonra çıkış yakalaması derken alt tarafta en etkisiz,zayıf takım biz olarak görünüyoruz. Mersin'in durumu bizden de kötü ve kesinlikle toparlanacaklarına inanmıyorum,büyük ihtimal düşerler bu sezon. Bize gelince deplasman performansımız ortada,Giresun geçen sezona göre daha zayıf ancak bizim kadrodan iyi oldukları bir gerçek. Maç deplasmanda da olunca 1 puan bile alırız diyemiyorum. Olası bu maçı kaybetmemiz durumunda iyice ligin dibine yerleşeceğiz gibi. Transfer transfer diyoruz ancak ilk devreyi yukarıyla 4-5 puan farkla kapatırsak bu takımı ister istemez etkiler.

cakir55

İyi kadro ile yenemiyorduk Giresunu bu kadro ile hiç umudum yok.

orucreis

Kesinlinke yenmemiz gerekiyor nolursa olsun ustekiler puan kaybi yasadi

Karabudun

ALLAH'ın izniyle Giresun'dan mutlu döneceğiz. Ligin ilk yarısı bitmek üzere iken bizim aveller sırf kendilerini gösterebilmek, takımda kalabilmek namına saldıracaklar. Esasen beni umutlu lılan bizimkilerden de öte Giresunsporlu oyuncular. Adamlar oynamıyor, mücadele etmiyor. Üzerlerinde 15 dakika baskı kursak direkt maçı bırakırlar. Özköylü'yü sevmiyorum ama gerçekçi olmak gerekirse onun oyun mantalitesi ile Giresun'u üzeceğiz.

_SoN_