TFF 1.LİG 13.HAFTA Ümraniyespor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Levent ÖCAL, 28 Kasım 2016, 09:41:53

« önceki - sonraki »

Lusage

Ben şunu anlamıyorum. Alperen denen arkadaşın takıma yararı yok zaten. Koy şu takıma Muahherem'i 4-6-0 oyna. Zaten hepi topu 4 gol atmışız 2 si penaltıdan. Daha ne forveti oynatıyoruz. Ortasahada da bari baskın olalım...

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece Samsunspor

Umraniyespor ne ya takimmi umraniye kim. Koydukmu sesleri dinletiorsunuz bize. Murat gurbuzerol e selamlar. Bal liginde bile sana forma vermezler

Musti

Alıntı yapılan: Musti - 04 Aralık 2016, 14:02:10
İlk Yarı:

Rakip baskılı başladı. Özellikle kendi sağ kanatlarından iyi çıkışlar yaptılar. İki bekini de çok öne çıkarmalarına rağmen ne Murat ne de Mehmet beklerini takip edemedi. Buna karşın bizim savunma hattımız da bu kadar baskıyı kaldıramadı ve üst üste hatalardan sonra gol yedik.

Beleck iyi bir pivot forvet hem gezici hem taşıyıcı hem de yıpratıcı. Komple bir forvet. Fatih'in adam adama markaj yapması çok zor. Zaten golde de sol kanada açılıp bire ikiler yapıp bekini çizgiye indirdi Beleck. Böylece adam markajı yapan Fatih ile sağ bekimiz Halil İbrahim oyundan düştü. Ceza sahamızda 3 bizden 4 onlardan futbolcu vardı. Gol kaçınılmazdı.

Kanatları çok iyi kullanıp beklerini de ileri çıkartınca kolayca baskı altına alıyorlar. Maalesef Murat, Mehmet, Mustafa ve Hasan takım defansına yardımda çok kötüler ve baskı altında oyunu rahatlatamıyorlar.

2.Yarı:

Rakip tamamen oyunu kendi sahasında kabül etti. Topu bize bırakıp oyunu rölantiye aldı. Bizim de gol atmak için kısıtlı ihtimallerimizi de engelleyerek oyunu 1-0 da tuttu.

Erkan Sözeri'yi kutlamak lazım maça iyi hazırlanmış ve taktiğini tam anlamıyla uygulamayı başardı. Ümraniye'ye geldiğinden beri bu maçla beraber ligde 6 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik 1 yenilgileri oldu. O yenilgi de deplasmanda ligin lideri Y.Malatya'ya karşı 2-1.

Bize gelirsek bence bu maçla beraber Mehmet Çakır ve Murat Gürbüzerol'un kredileri tükenmiştir. Alperen'in, Burhan'ın, Halil'in hatta Fatih'in, Hasan'ın, Furkan'ın N'diaye'nin hatalarının, formsuzluklarının kredisi vardır. Ancak bu ikili geçen seneden beri beklenenin çok altında performans göstermiştir. Bu iki futbolcunun bundan sonra gerek yaşları gereği gerekse formsuzlukları gereği düzeleceğini sanmıyorum. Bu iki futbolcunun ilerde gol ayağı olarak oynatılan hiç bir maçta net pozisyon dahi üretemeyiz.

Ben bundan sonra bu iki futbolcunun çıkacağı her ilk 11 için Osman Özköylü'yü eleştiririm. İkisi aynı anda belki son 15 dakika oynayabilir. Ancak kesinlikle 11 oynayamazlar. Hele ki Samsunspor'un KAPTAN'ı sahada ayakta duramayacak halde olamaz.

GurbetciFanatik

Musti kardeş o kadar yoruma gerek yok.
Kisacasi bizimkiler mal o kadar.

55_OrHaN_55

Ümraniye taraftarı "koyduk mu" "Samsun kümeye" diye diye maçı bitirdi. Söylettirenlerde kabahat, takım berbat durumda ama bu ümraniyelilerdeki kuyruk acısını da anlamış değilim.

tactician

Devre bitene kadar böyle kabiz olmaya devam edeceğiz. İnşallah devrede şu gurbuzerol denen uğursuz gider.

muzaffer4

Ümraniye tarafında açılan 2 ts atkısı ve kısa süreli gerginlik sonucu  ümraniye taraftarı bize karşı hırslandı

Atakumlu

Furkan ve yerinde oynamadığı halde mücadele etmeye çalışan Burhan dışında , iyi oynamayı geçtim vasat oyuncumuz bile yok hepsi berbat ... 3-4 transfer yaparsak anca ligde kalırız yoksa bu kadro 3. lig kadrosu derecesinde ...
Bir de anlamadığım bir olay geçen sene Furkan-Fatih-Ndiaye-Hasan-M.Sevgi-M.Gürbüzerol-M.Çakır  ilk on bir Alperen ve Muharrem de kısmen oynayan oyunculardı ,bu sene bunlar neden bu kadar kötü ? Yanına pas veremez durumdalar !

samsunsporlu1994

Koca camiayı ne hale düşürdüler,söylenecek,konuşulacak çok şey var da sabır ediyoruz devre arasına kadar. Bir İvanovla Ekighoyu tutmak bu kadar zormuş demek,koca ilk yarıyı Alperen ve Mehmet Çakırla geçirdik,yazık bu camiaya,bu taraftara.

s_uzunkaya

o nasıl bir maçtı öyle arkadaş yaa.  yemin ediyorum futboldan soğudum. barcelenoyla real madrid mahalleye maç yapmaya gelse gidip seyretmem şu aralar....

bayfa55

Samsunspor'u hiç bu kadar kötü bir kadroyla hatırlamıyorum. Bu kadar aciz bir yönetim zaten hiç gelmemişti.Biz bu takımda ne oyuncular izledik... Alperen,Halil İbrahim,Mehmet Çakır gibi adamlar normalde bu takımın kapısından geçemezdi.

orucreis

05 Aralık 2016, 19:55:59 #56 Son düzenlenme: 06 Aralık 2016, 13:41:42 salihcakir
Alıntı yapılan: orhanbey5555 - 05 Aralık 2016, 18:47:28
mesaj silindi

yeter ama bu kadar. Sürekli küfür edip sövme sayma yeri değil burası. Biraz daha üstüruplu olalım. eğer sadece küfretmek için gelinmişse yanlış yerdesiniz. Burası herkesin özgür iradesini kullanabildiği bir yer fakat medenice düzgün ifadelerle