Samsunspor Yardım Kampanyası - samsunspor.biz Hesap Numarası

Başlatan mehmet yılmaz, 28 Şubat 2008, 20:08:08

« önceki - sonraki »

körfez55

Alıntı yapılan: veis - 29 Şubat 2008, 18:11:48
grup istanbul üyeleri acele etmenin anlamı yok bir hafta içinde toplanacak para 1000 ytl degil 2000 olmalı.boluda daha net konuşacagız bunları zaten.

abi siz yazınca bizde yazdık bana siz acele etmişsiniz gibi gelio :-\

tolga

sevgili kuzey  o kadar doğru  söylüyorsunki ama bunun örneklerini süper ligteykende yaşadık olmuyor kardeşim taşıma suyuyla olmuyor nekadar kulübün sıkıntısı olduğunu sizlerde biliyorsunuz bu toplanan paralar tekrar söylüyorum Allah razı osun ama personel maaşını bile karşılamıyor yaptığınız her adım her bağış çok ulvi bir davranış daha büyük işler yapılmalı küskünlük olmasdan eski yeni bütün yöneticiler ama sezgin başkanın konuşmaları ve demeçleri insanları üzdü ne demek istediğim anlaşılıyor herhalde  lider insanlarda bazı vasıflar vardır  o kendisi bu vasıflarda değil tekrar söylüyorum iyi insan olabilir ama iyi yönetici asla

körfez55

yönetici vasıfları konusunda ben yeterli olduğunu düşünüyorum.maddi sıkıntı olunca malesef yapılmak istenenler yapılamıyor.hadi yeterli değil diyelim sence bu koşullarda kim bu takıma sahip çıkar ve samsun halkı ne kadar yardım eder???bence kimse sahip çıkmaz bu şehir de başarı gelmeden ne maça gider ne yardım yapar.işte burda görev bizde iyi niyetle çalışan bu yönetimimize destek olup bu sıkıntıları bi nebze olsun atlatarak başarının gelmesinde pay sahibi olmak.yoksa klavye basında takıma yönetime sallamakla tribüne gidip küfür edip stres atmakla taraftarlık olmaz.belki burdan fazla bi para çıkmaz ama kampanya tabana yayılıp katılım çok olursa ben bu paranın en azından bugünkü sıkıntıları atlatacağımızı düşünüyorum.son olarak sölüyorum HEP DESTEK TAM DESTEKKKKKKK...

MeL_55

AlıntıİLK KIVILCIM AKOĞLU'NDAN

Önceki gün başlayan yardım kampanyasında 50 Bin YTL'lik yardım sözü veren Akoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akoğlu bağışını yaptı. Akoğlu dün tesislere gelerek Başkan Sezgin Gümüş'e 50 Bin YTL'lik çeki verdi

AKOĞLU ÇEKİ VERDİ
Bulunduğu mali krizden bir an önce kurtulmak için yardım kampanyası başlatan Samsunspor'a ilk yardım Akoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akoğlu'ndan geldi. Önceki gün Başkan Sezgin Gümüş'ün katıldığı kanal S ekranlarından yayınlanan Spor 55 programında start alan kampanya için önceden bağış yapacağının sözünü veren Akoğlu dün tesislere gelerek 50 Bin YTL'lik çeki Başkan Sezgin Gümüş'e verdi.

BAŞKAN TEŞEKKÜR ETTİ
Akoğlu'na teşekkür eden Başkan Gümüş, "Kampanyanın ilk gününde Spor 55 programını arayarak bağış yapacağını söyleyen kişiler oldu. Ancak bunlardan ilk bağışı yapan Sayın Mehmet Akoğlu'dur. Kendisine tüm Samsunspor camiası ve yönetim kurulu adına çok teşekkür ediyorum. Böylesine gönlü Samsunspor için atan kişiler olduğu müddetçe, hiçbir zaman sıktımız yere gelmez" diye konuştu.

DEVAMI GELECEK
Yardımlarının devam edeceğini söyleyen Akoğlu ise, "Samsunspor bu şehrin en büyük reklam kaynağı. Bu takımın kötü günlerde olması bizleri de çok üzüyor. Ben elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım. Ancak bu iş sadece benim ve benim gibi bir iki kişiyle olmaz. Bütün Samsun halkı kenetlenip, takıma destek vermelidir. Bundan sonra da Samsunspor'a yardımlarım devam edecek" dedi. Selçuk KAYA

MeL_55

AlıntıNAZAR KURBANI KESTİLER

Kulübe 50 Bin YTL'lik yardım yapan Çarşambalı İşadamı Mehmet Akoğlu, Samsunspor'un üzerindeki kara bulutları bir an önce dağışması için iki tane koyun kesti

AKOĞLU'NDAN BİR JEST DAHA
Samsunspor kulübünün başlattığı yardım kampanyasına ilk destek veren Akoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akoğlu, takıma ve dün antrenmanda hafif bir sakatlık geçiren kaleci Ercüment'e nazar değmesin diye iki tane kurban kesti. Samsunspor'un üzerindeki kara bulutların bir an önce dağılması gerektiğini söyleyen Akoğlu, "Bu takım bizim herşeyimiz. İnşallah Boluspor'u yeneceğiz" dedi.

OYUNCULARIMA GÜVENİYORUM
Kurbanın kanını alınlarına sürerek kara bulutların dağılmasını isteyen Başkan Sezgin Gümüş, "Takımın üzerinde bir uğursuzluk var. İnşallah kestiğimiz bu kurbanla bunu üzerimizden atacağız. Ben Teknik Direktörümüz Orhan Kapucu ve futbolcularımıza sonuna kadar güveniyorum" dedi. Teknik Direktör Orhan Kapucu ise, "Başkanımızın ve bize gönül veren hiçkimseyi mahçup etmeyeceğiz" diye konuştu

veis

SEVGİLİ KUZEY 55 benim acele etmeyinden kasdım birhaftada 1000 ytl toplanacaksa 2 haftada2000 ytl olsun dedim bi nüans sorunu olmuş sanırım.

körfez55

yanlış anlamışım aydınlattığın iyi oldu.haklısın istanbulda geniş çaplı bişeyler yapabilirizz...

jean

adamlar 6 mactir yenemiyor careyi koyunda bulmuslar hey allahim ya

cembaba

yaa biraz olsun boyunları yukarda olsun diye.. ustundeki yükler azalsın diye.. abi bu takımın böyle motivasyona ihtiyacı war :(

CeLiL_55

Bu Yardım Kampanyasına beklenen ilgi ve destek üzülerek söylüyorum gene çıkmıcak özellikle diyorum Samsun Halkının Hiçmi Hiç umrunda deyil bu durum Süper Ligdeyken Umrunda deyildi milletin 1.ligdemi umrunda olucak gene karınca kararınca toplanır birşeyler kimse fazla umutlanmasın maddi kriz çözülür diye..!!

harbisamsunsporlu5517

az önce parayı yatırmaya yolladıgım arkadasımı inş gereken mıktar toplanır ama kımseden toplanan mıktarla ne yapılacagı anlatılmıyor

tolga

bu başkana güven yok ilk önce başkan olarak sen vereceksin paran olmadığı yerde halktan isteyecek yüzün olacak derelerki başkan kriz anında verdi şimdi sıra bide insanlar bunu söylüyor öyle parayı birileri verecek düdüğü sen çalacan nasrettin hocabile demiş parayı veren düdüğü çalar diye

harbisamsunsporlu5517

artık gerısı yonetıme kalmış bızler gorevımızı yaptık ben bugun parayı yatırdım dıger arkadaslarımızda uzerıne dusenı yaptı buna ragmen kazanamıyorsanız bir sey demiyorum.

mehmet yılmaz

3 mart saat 22.50 itibarıyla

Bağış taahhüdünde bulunanlar:

samsuni 100 YTL
safak gedikoğlu 500 YTL
veis 2.000 YTL
samsunmania 50 YTL
harbisamsunsporlu 50 YTL
istanbul grubundaki arkadaşlar ( Cem55, Çelebi, Kuzey55 ve diğerleri ) 1.000 YTL
curvasudsamsunspor  10 YTL
alperen_55  50 YTL
samsunkopat 50 YTL
ekn 20 YTL
gyüksel55  10 YTL
slazenger 50 YTL
özkan17 10 YTL
sempatik bengülü 50 YTL
aliihsan55  50 YTL
KOS 25 €
Mel55  20 €
red_white belli değil
YK55  belli değil
toplam 3.990 YTL 
               45 €

Yapılan bağışlar
29.02.2008   +50.00   YTL      EFT: Slazenger
29.02.2008   +50.00   YTL      EFT: Samsunkopat
29.02.2008   +50.00   YTL      EFT: Alperen_55
29.02.2008   +50.00   YTL      EFT: Samsunmania55
29.02.2008   +100.00   YTL      EFT: Samsuni
01.03.2008   +20.00 YTL    BTM: Ekn
03.03.2008   +50.00 YTL     EFT: Aliihsan55
03.03.2008   +50.00 YTL    EFT: harbisamsunsporlu 
Toplam                +420.00  YTL

harbisamsunsporlu5517

o isimsiz olan benim abı arkadasa verdıgım için ismimi vermemiş ek para ıstedıklerı için sozumuzu yerıne getırdık faturası elımde ınanmayan olursa ıspatlarız