2009 Yılı 3.Lig'e Terfi Müsabakaları / Çarşambaspor ve Gazi Belediyespor

Başlatan Cadde55, 05 Mayıs 2009, 21:57:48

« önceki - sonraki »

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: Ant55 - 29 Mayıs 2009, 18:59:36
Samsunspor son maçta  ligde kaldı
Bafra son maçta play of şansını kaybetti
Çarşamba son maçta 3. lige çıkamadı

Bu kara sezon da son olsun artık...

Sony

Böyle bişey var mı yaaa :( :( :( :( :( :( bu hasret beni yedi bitirdi...

AntZ

Perşembenin gelişi ÇARŞAMBA dan belliydi. Özellikle 2. yarı çok kötüydük. Bu kadar tutuk futbol beklemiyordum.

atakan

maçtan şimdi geldim.bana göre berbat bi futbol oynadık.dokuz numaralı yabancı uyruklu oyuncu tam bir faciaydı.taraftar olarak iki kat üstündük.ama malum çekirdekçi tayfa olduğu için tribün desteği pek sağlanamadı.grup istanbul oarakta onbeş kişiye yakındık.elimizden geldiğince desteklemeye çalıştık.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Ne diyelim.olmadı.diğer takımda bok tan di ama biz daha kötü idik.ne ileri ne orta ne geri hiç kimsede iş yok tu.zaten beleş bir de gol yedik.

kuzey55

çarşambalıyım diye geçinen türkiye zengini işadamları utansın.mahalle takımına elendi çarşamba.utanmadan çarşambalıyım desinler şimdi...

Pergani 55

özkan

aslında iyi olduda denılebılır sımdı pazar gunu aynı satte carsambadada mac olcak samsundada mıllet dıcek napalım samsunu gdelım barı carsambaya maca..olurmu olur..zaten onumuzdekı sezon yuksek ıhtımal duserızde bakalım artık allah kerım..taraftar sayımız bakımından bu carsamba macı ıyı oldu dıyede dusunulebılır bu yonuyle bızım acımızdan

veis

çarşamba sporda 2 tane adam var forvet 8 numara ve sag açık  bunlardan gerisi hikaye.hocaları yedekde bekleyen 14 numarayı oyuna almadı.ercüment hocadan beterleride varmış.

celebi

bu ayıp tüm Samsunun aslında. artık bu rezillik kepazelik son bulsun ya. hep biz Samsunlular ve SAMSUNSPORLULAR üzülecek >:(. adamın biri çıkmış karadeniz kazansınmış. birde bizim işe yaramaz bir veklimiz var kendisi ayrıca köylüm olduğu için utanıyorum. yazıklar olsun güle güle adamları tebrik ediyor birde >:(. maç bitiş düdüğü çaldı hemen kemençe sesleri başladı zaten. bunun yanında kartal emniyeti arkadaşlar aynı hiç değiişmemiş. önüne gelene jop vermişler adamlar kral kesiliyor. anlam veremediğim bir sıkıntısı var kartal emniyetinin SAMSUNLULARLA. bunun yanında fuat köktaşla olayı olan amir efendi de oradaydı dün. son sözde ya biz Samsun aşkına oraya çarşambayı desteklemeye gitmişiz. bizim çarşambalılar çekirdekten başını kaldıramıyan hemşehrilerime. adamlar trabzona küfür etmeyin biraz sakin olun misafir var yanımızda ayağı yaptılar.tarbzonlu olan aarkadaşlar alınmasında. karşı taraftaki tarbzonlu olnlarda nasıl oluyor SAMSUNA ÇARŞAMBAYA derken bir sıkıntı olmuyor.yazık çok yazık.heleki veisin futbolculara "SİZ BÜYÜKŞEHİRİN ÇOCUKLARISINIZ, TRABZON ÇAPULCULARINA MI YENİLECEKSİNİZ. SİZ SAMSUNUN ÇOCUKLARISINIZ" diye bağırırken itiraf edeyim tüylerim diken diken oldu. ama gel gör ki aman bir şey olmasın bir sıkıntı olmasın diye bizim çekirdekçi herifler ağızlarını açtılar öyle bakakaldılar. bunu haykıran İstanbulda doğup büyümüş SAMSUN VE SAMSUNSPOR şığı bir arkadaşımız diyor. velhasılı artık ben SAMSUNSPORUN YADA SAMSUNUN YÜZÜNÜ GÜLMESİNİ İSTİYORUM. BU REZİLLİK KEPAZELİK BENİM KALBİMİN ZİHNİMİN BİR SORUNU AMA PARAM YOK Kİ SAHİP ÇIKAYIM. PARAM YOK Kİ BİR ŞEYLER YAPALIM. YAZIKLAR OLSUN 65 YAŞINDAKİ ADAMA BIRAKANLARA SAMSUNSPORUMUZU YADA FUTBOLUMUZU, YAZIKLAR OLSUN SAHİP BU DURUMA GÖZ YUMAN DÜN ARTİSLİK YAPIP STADDA MİLLETE EL SALLAYAN İŞ ADAMI VARİ İNSANLARIMIZA, YAZIKLAR OLSUN VEKİLLERİMİZE, YAZIKLAR OLSUN BELEDİYEMİZE, YAZIKLAR OLSUN FENERİUM GİBİ MAĞAZALARI SAMSUNA AÇACAK VE ORADAN ALIŞVERİŞ YAPACAK OALN ZİNİYETE. YAZIKLAR OLSUN SAMSUNSPORUMUZA DEĞİLDE BAŞKA TAKIMLARI TUTAN SAMSUNLULARA. >:( >:( >:(
YA BİZ ANORMALİZ YADA İNSANLAR ANORMAL. >:(

ALLAHIM BU TİP İNSANLARI SANA HAVALE EDİYORUM. BEN OĞLUMA DAHA BU YAŞTA NASIL SAMSUNSPOLU YAPARIM DİYE DÜŞÜNÜRKEN İNSANLAR SAMSUNSPORA DUYARSIZ KALABİLDİKLERİ GİBİ ÇOCUKLARINA BAŞKA TAKIMLARIN FORMALARINI GİYDİRİYORLAR. SEN BİLDİĞİN GİBİ YAP YA RABBİM. BE  ARTIK YORULDUM BU DUYARSIZLIKLARA. ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN. >:(

Ollivanders

Abi ANORMAL biziz Akıllı biri takımın pesinde bu kadar durur mu sende  :'(  Herkes akıllı biz deliyiz işte :)

caneRisse

ben okurken tüylerım diken diken oldu yazıklar olsun gercekten yapck bırsey yok kımse sahıp cıkmıyo sıze ne soylesek bunlara bos anlamaz bunlar yalıspor kımdır yha  alla askına artık şu gidisata bırı dur desın yha

Ollivanders

Samsunspor olarak GOZTEPE yolunda emin adımlarla yuruyoruz...

kayacan

Çarşambaspor çıkamadıysa tek suçlu herşey yolunda giderken futbolcularında sevdiği Samsunlu teknikdirektör güven gümüşdağı sezon ortasında istifaya zorlayan yöneticilerdir. Bu Samsuna özgü iç hesaplaşmalar,çekişmeler olduğu sürece aynen böyle devam ederiz....

kuzey55

genelde böyle bir sorun var samsun'da.iç hesaplaşmalar,menfaat çıkar ilşkileri,siyasi çıkarlar ve çekememezlik...işte biz bunları aşabilseydik bugün çok farklı bir durumda olurduk...