TFF 2.LİG 20.HAFTA - Sancaktepe Belediye Spor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 28 Ocak 2019, 05:22:08

« önceki - sonraki »

Kaya

Teknik ekip değişikliğiyle bir hava yakalayıp,maç fazlası ile de olsa lider olalım. Her maç final...

Shane_Falco

Bildiğim kadarıyla stad kapasitesi 2500-3000 kişilik. Bizim biletler Samsun'a mı yollanacak bir bilgisi olan var mı acaba ?

ata55

Samsun'dan kimse gitmemeli. İstanbuldaki Samsunsporlular takımlarını izleyebilmeli. Bilet kontenjanı sorunlu.

İlk yarı 3-0 biten maç bir istisnaydı. Bunların içinden geçmemiz lazım.

orucreis

İyi oyuncularını sattılar. Bu sene çıkmak için riske girmezler. Orta sıralarda takılırlar. Çok rahat geçmemiz lazım

s_uzunkaya

pasolig kartı olması gerekiyor mu bilet alabilmek için?

_SoN_

İnşallah değişim bize olumlu yansız,gerçi en olumsuz bu sene yine ilk 5 e oynarız. Bu maçı kazanmamız halinde önümüzdeki hafta evimizdeki maçı seyirci ile doldurur oradan yürürüz ;)

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 29 Ocak 2019, 11:43:17
pasolig kartı olması gerekiyor mu bilet alabilmek için?

stadı aradım şimdi de maç günü 2 saat evvelinden satışa açılıyor dediler. passolig karta gerek yokmuş.
ee nasıl olcak bu iş!!? 150 kişi değil 1500 kişi gelir oraya istanbuldan  ???

Shane_Falco

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 29 Ocak 2019, 12:04:19
stadı aradım şimdi de maç günü 2 saat evvelinden satışa açılıyor dediler. passolig karta gerek yokmuş.
ee nasıl olcak bu iş!!? 150 kişi değil 1500 kişi gelir oraya istanbuldan  ???

Şimdi internetten baktım stad kapasitesi zaten 2581 kişi. %10 verseler bile 250 kişi anca ediyor. Açıkcası ben gerekirse Sancaktepe tarafına girmeyi düşünüyorum.

muzaffer4

Sancaktepe'de oturan taraftarımız bile doldurur Avrupa yakasından gelecekler boşuna uğraşmasın zahmet etmesinler

jean

Insaallah kayipsiz atlatiriz sonraki maclar biraz daha rahat

YaşarDoğu

Sancaktepespor
içerdeki 10 maçtan 6 galibiyet 3 yenilgi ve 1 beraberlik ile ayrılmış

Samsunsporumuz
dışardaki 10 maçtan 5 galibiyet  1 yenildi  ve   4 beraberlik ile ayrıldı.

twitter

ben de gitmeyi düşünüyorum da sancaktepe tarafında izlerim sanırım

Ahmeti

Dün akşam yanlış anlamadıysam İsmail başkan katıldığı program da 1000 , 1500 kişilik yer için Sancaktepe kulübü ile görüşüyoruz dedi.
Ama bu konuyu net değil dedi.

Stoper

Son Gümüşhane maçının ilk 11'ini bekliyorum.
0 - 2 gibi net bir skorla döneriz.

evolution55

Alıntı yapılan: Ahmeti - 30 Ocak 2019, 08:21:41
Dün akşam yanlış anlamadıysam İsmail başkan katıldığı program da 1000 , 1500 kişilik yer için Sancaktepe kulübü ile görüşüyoruz dedi.
Ama bu konuyu net değil dedi.

isteyen takım Samsunspor olunca nedense vermezler gibi geliyor bana ya hadi hayırlısı