TFF 2.LİG 15.HAFTA - Utaş Uşakspor -SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 26 Kasım 2018, 17:06:14

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Vural temiz

_SoN_

eprianu

Demek ki neymiş Taner Taşkın, zamanında doğru değişikliği yaparsan takıma etki ediyormuş.

evolution55

evolution55

eprianu

Bu kadar berbat (bakın kötü demiyorum) bir takımdan bile gol yemeyi başardık. Laubali hareketlerinize devam edin, bravo  :-X

Sadece Samsunspor

Takim cok disiplinsiz. Bi kendini begenmislik bi laubali hareketler falan. Hayirdir oglum. Kendinize gelin. Acimaz kimse size.

maço

İşkencesiz bitirsek nolur .
İlyas sıkıldık senin çalımlarından

_SoN_

bir kere olsun rahat maç izlettirmedinizya, yeteeeeeeer.

evolution55

twitter

maço

Ramazan ortada aldın şut çekiyorsun ispat peşinde
Döndü duran top oldu
Sinirden yedim kendimi

jean

Buna acil cozum bulunmzsi lazim cok rahat alacagimiz maci yine sikintiya soktuk adam akilli isi bitireliyoruz bir turlu yinede galibiyet onemliydi

mehmet yılmaz

Bize farklı galibiyet haram sanırım.
Bu sefer hocaya da kızamıyorum ama adamın karnesinde farklı galibiyet yok. 3-0'ı bulacakken maç 2-1E geliyor. Sonra yine gergin bir bekleyiş ve galibiyet sevinicini tam yaşayamama...
Bu sefer bu işin müsebbibi İlyas Kubilay oldu. Basit oynamak, pas vermek varken gereksiz zorladı, zorladı ve kaptırdığı top dönüp gol oldu.

Sakaryaspor ve Sarıyer, hatta Keçiören de çok iyi performans sergiliyorlar. Bu nedenle bizim iyi sayılabilecek grafiğimiz, ona puana rağmen halen lig 3.lüğü olarak duruyor. Bu ligde birinciysen her şeysin, değilsen hiç bir şey...

Evet, kazandık...
Memnun muyum; evet...
Mutlu muyum; hayır...