Samsun'da Var; Samsun İçin Al!

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 20 Şubat 2010, 11:21:17

« önceki - sonraki »

sadece55

Samsunsporumuza belli bir yüzde versinler ürünlerden ihya edelim onları

babasamsunlu

Bence bizde bir kampanya başlatalım..
Samsundan kazanıyorum Samsunspora yardım ediyorum..
Kampanyanın ismini daha flaş bir şekilde yapabilecek arkadaşlarımız vardır...

İsteyenin bir yüzü kara vermeyen Yusuf Ziya  :D :D :D :D :D

AntZ

16 Nisan 2010, 19:57:39 #32 Son düzenlenme: 16 Nisan 2010, 20:02:35 Ant55
Alıntı yapılan: babasamsunlu - 14 Nisan 2010, 14:33:38
Bence bizde bir kampanya başlatalım..
Samsundan kazanıyorum Samsunspora yardım ediyorum..
Kampanyanın ismini daha flaş bir şekilde yapabilecek arkadaşlarımız vardır...

İsteyenin bir yüzü kara vermeyen Yusuf Ziya  :D :D :D :D :D

Sevgi noktaları projesi bu anlamda çok doğru bir projeydi, ama halk belki de bu işyerlerine yönlendirilmesi konusunda fazla bilinçlendirilmedi.

Fikri biraz geliştirip site olarak şöyle bir uygulama başlatabiliriz, ya bir kampanya başlatılır ya da kulübe yardım edenlerin listesi olur, orasını tartışırız, sitemiz içinde google map şeklinde bir sayfa açılır, bu sayfa da tüm Türkiye'yi kapsayacak şekilde harita da Samsunspor'a ya da kampanyaya destek veren işyerleri işaretli olur. Bu işyerleri kategoriye göre seçilebilir. Örneğin beyaz eşya alacaksam Samsunspor'a destek veren en yakın beyaz eşya bayiini harita üzerinden bulabilirim. Hatta bunu cep telefonundan girilip bulunabilecek şekilde de yapabiliriz.

binikalamadım

" Samsunspor'a Desteği Var
Samsunspor İçin Burdan Al "
bu kampanya ismi nasıl

Samsunspor'a desteği olan esnaflar belirlenir Samsunspor taraftarlarıda bu iş yerlerini tercih eder bu iyi fikir üzerinde duralım bence

sadece55

Zaten bu yönde olan sevgi noktaları diye bir kampanya var ve malesef yeterli destek görünmüyor

binikalamadım

isimden destek görmüyor galiba işin " SAMSUNSPOR " için olduğu sloganla çok iyi vurgulanmalı...
bu arada "Samsun'da Var Samsun İçin Al" kampayasının dökümanları için yapılacak baskı işleri Ankara'da Ankaralı bir firmaya verilmiş Samsun'da matbaa mı yok...Samsun'da Var diyoruz kampanya yöneticilerinin yaptığı işe bak yaa...