84 - Dejan Kelhar

Başlatan ahmetsefa55, 30 Ocak 2012, 16:21:42

« önceki - sonraki »

Sioux

Akaki'den kötü olma ihtimalin zaten yoktu ama sen alayından iyi çıktın be birader  >l< >l< >l<

isa55

Sıfır hata, formunda.nazar değmesin Dejanımıza :_nazar

binikalamadım

kumköylü ahmet

03 Şubat 2012, 12:17:35 #78 Son düzenlenme: 03 Şubat 2012, 15:21:12 kumköylü ahmet
ligtv spikeri net yorumladi zaten: Kelhar sanki 100 yildir samsunspor`da oynuyormus gibi  >l<

GençKozluklu

Arkadaşlar bu adama iyi demek futola ihanet olur.

Adam müthişti. Sadece geridde değil ilk fırsatta hücumu da düşündü. Ve hırsı. Sanırsın ki bu hırsyla 10 yıllık Kelhar. O kadar inanınmış hırs yapmış. NE duydun öğrendin de bu hırsı yaptı bilmiyorum ama kendini oyuna veren çok kaltieli bir ayak.

cembaba

Alıntı yapılan: CemBaba - 31 Ocak 2012, 19:46:23
Bu adamı Pavlik'e benzettim. Pavlik de gelince bayağı toparlamıştı savunmayı. Hayırlısı olsun.

Demiştim. İnşallah daha da başarılı olacak. Kemal'in toparlanması lazım bir an önce. Kafası burada değil sanki.

5trawberry

Defanstan iyi uzun toplar atıyor.

FaTiH_HaN

Biraz ön yargılıydım çok şaşırdım, sanki 10 senedir Samsunsporda oynuyor gibiydi. En çok ceza sahası içinde ve çevresindeki karambollerden korkuyordum, ama Kelhar topu hiç gevelemiyor, ayağında dolandırmıyor, iyi transfer defansımızı toparlar  :ok

sadece55

Bir kaç maç izleyelim ondan sonra daha sağlıklı karar verebiliriz

özkan

Derlerya 40 yıllık oyuncusu sanki diye.Dün aynen öyleydin be kelhar..Harikaydın,Allah bozmasın  :_nazar

saim55

55 numara adam! Helal sana! İnşallah yeteneğinle takımımıza güç verirsin.

Ekrem

anlztrk

Çok çok sağlamdı, eğer böyle devam ederse Akaki'ye de, Bahia'ya da, Valdomiro'ya da nihayet hoşça kal diyebiliriz.

Ollivanders

( Valdomiro x Akaki x Bahia ) x ( 10 )'ın karesi = Kelhar.

Cheregi

Turnayı gözbebeğinin ortasındaki siyah noktadan vurduk  >l<